Jump to content

Odzież / akcesoria z LIDLA

kerju
 Share

Recommended Posts

po 10-ciu wypadach narciarskich w tym sezonie, mogę uczciwie napisać, że zakup kurtki w Lidlu był całkiem rozsądnym posunięciem - nic się nie rozleciało ani nie uszkodziło ( a zaliczyłem bardzo podłą glebę z lądowaniem w lesie), wszystkie zamki działają, w kurtce się nie pocę, ani razu nie zmarzłem

ogólnie - jak na swoją cenę - jest ok

• Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 months later...

Cześć

Są i myślący na tym świecie. Haniu SZACUN!!.

Pozdro

PS

A to zobaczyłem przypadkiem w poście nr 208. Kolega nie poleca kurtki bo jest za:

"...... jest za cięka....."

Piszesz myśl - inaczej trafisz na śmietnik.

Pozdro

Linię sportową z Lidla produkuje Crivit . 

Oczywiście to nie jest prawda! Crivit to marka własna Lidla, tak jak Wed'ze czy Artengo są markami Decathlonu. Handlowcy Lidla kontraktują w różnych fabrykach produkcję z logo Crivit. Na cenę składa się efekt skali. Lidl to europejski gracz posiadający kilka tysięcy sklepów.  Wystarczy 10 kurtek na sklep pomnożona przez np 2000 tys sklepów i 2-3 kampanie w sezonie. Robi się z tego ilość wystarczająca do wyprodukowania kurtki niezłej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie! Marża dyskontowa jest zupełnie inna niż marża sklepów (firm) wyspecjalizowanych w sprzedaży ubrań sportowych! Cena robi się mega atrakcyjna. 

• 4 weeks later...

.....  kupiłem w markecie spodnie za 59zł.....

..... Niczego się nie spodziewałem po tym ubraniu poza tym że w nich nie będzie mi  zimno i nie będą przemakać.

Swoją rolę spełniły . Dwa sezony wytrzymały .

Teraz niestety z pociętymi nogawkami ( moje błędy w technice jazdy) trafią do "kosza .....            

....... nie zniszczyłem sobie podczas nauki lepszego sprzętu... 

..... Co i za ile to kwestia indywidualna uzależniona od :

-    ....   ....

- Na jakim etapie nauki jesteśmy ....

(żeby skrócić i wyostrzyć trochę pociąłem - wybacz) 

Mogłem TU coś napisać ale doszedłem do wniosku że nie ma potrzeby bo idealnie trafiłeś w sedno.

Memu znajomemu rękawice rozleciały się w drugim dniu.

Kurtka "narciarska" puściła farbę a spodnie przemakały na pupie!

Na szczęście z reklamacją nie było problemu - odzyskał pieniążki , dołoży troszeczkę i na przyszły sezon kupi coś "bardziej markowego" z promocji.

Generalnie odzież do kościoła lub po nartach i to przy słonecznej pogodzie!

• 5 years later...

Będzie 23, brałem rozmiar na siebie, obcisły, bo on ciut mniejszy. Kupowałem dla dorosłego. Kowalczyk poleca;-) PS dla dzieciaków też coś zalega, choć może słabsze parametrycznie, nie interesowałem się.

Myślałem, że nieco młodszy ;) .

Na koniec sezonu (kwiecień) lub na początek (wrzesień) Skiteam robi czyszczenie magazynów z odzieży dziecięcej. Trafiają się czasem perełki - spodnie dla młodego na 140 cm wzrostu Salomona - 129 zł membrana 20 000/20 000.  Czasem też można kupić fajne kurtki dziecięce w Quiksilverze (Factory) po 149 zł.