Jump to content

mm2

Members
 • Posts

  292
 • Joined

 • Last visited

mm2's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. To ktoś jeszcze wierzy w długoterminowe wróżby ? ;-)
 2. Czy między BSA a Szczyrkowskim to różnica 100km ? Inny mikroklimat ? Na kamerach szczyrkowskiego wszystko spłynęło i chyba pada deszcz, BSA za to jest cały biały, chodzą wszystkie trasy i pada śnieg. Nigdy tam nie byłem, czy między tymi dwoma ośrodkami jest aż taka różnica ?
 3. HDR chyba trochę pomógł, zdjęcia bardzo ładne
 4. mm2

  Jasna Chopok

  Tak i zawsze tak ale musi być spełniony jeden malutki warunek "idealna pogoda"  bez tego dopłać te 25% i uciekaj w alpy
 5. taka tam rozbieżność dwóch sezonach ,co tam   dzisiaj sobie też z fusów powróżę
 6. Miałeś się nie udzielać w tematach na których się nie znasz
 7. mm2

  Jasna Chopok

  gdyby chciał to by uzupełnił ,on tu nie jest od trzech dni.Przestań ich molestować !!!
 8. Szklarska ok ale zawsze jak tam byłem to Lola i Śnieżka były już o 11 rozjechane na maxa a przy tej ilości ludzi łatwo wtedy o wypadki. Fajnie gdyby była jakaś kanapa na hali bo fajnie szeroka ta trasa. A Fis to miodzio i dzięki temu że do pokonania jest ścianka lub szybsze wycięcie z orczyka tłumów nie ma.
 9. mm2

  Jasna Chopok

  Byłem w środku stycznia, warunki idealne a czas stania w kolejce hmmm powiedziałbym podchodzisz i jedziesz. Ale nadeszła sobota kolejki po 5 minut ale z każdą godzina trzeba było stać coraz dłużej u góry było jeszcze znosnie ale na dole do 20 minut, tak były takie fale ale można tego uniknąć uciekając na górę. W niedziele stawilismy się rano lekko spoznieni a tu patrzymy no chyba pozamykali wszystkie stoki w okolicy, nie wie nie stałem w kolejce ale na oko lekko ponad 20 minut żeby dostać się na górę. Myśmy się spakowali i pojechaliśmy do domu, dlaczego? U góry mleko jak cholera i nie wyglądało na to że się rozejdzie w 2 godziny. Na Chopok tak ale w weekendy nie a jeszcze trafić tam słoneczko to prawie jak Alpy (ceny już alpejskie)
 10. Oczywiście że ścianka jest czarna i to mocno bo mało kiedy jest tam odpowiednia ilość śniegu ale to raptem pięć luczkow i juz czeka ładna czerwona
 11.   A ja powiem tak ,jest własnie fajna czerwona trasa (ta którą znaczą na czarno) a brak czarnej,w dodatku dzieki tej sciance na poczatku jest mało oblegana .Ta długa niebieska przy dużym ruchu to masakra ,snieg zdarty pod tym lód co czyni ją niebezpieczną
 12. mm2

  rower :)

  Nie potrzebuję jeśli ma całą gamę rowerów i auto serwisowe z którego będzie mógł zdjąć rower nadający się do aktualnie napotkanych warunków.
 13. Ale ja taki standardowy chłopak jestem
×
×
 • Create New...