Jump to content

Trochę HUMORU

tatuzo
 Share

Recommended Posts

Cześć Przybij mu piątkę. Też lubię łyżwy szybkie choć niektórzy twierdzą, ze to nuda. Pozdr

Syn trenował łyżwiarstwo szybkie na Stegnach. Gdy się okazało, że ze względu na pogłębiająca się wadę kręgosłupa spowodowaną specyficzną postawą musi zrezygnować z treningów, to bardzo to przeżył. Już w pierwszym sezonie w swojej grupie wiekowej na koniec sezonu w pucharze Polski był trzeci w kraju.

"Po wprowadzeniu stanu wojennego, na skutek krytykowania tego faktu i odmowy prowadzenia śledztw o charakterze politycznym, jakie wtedy dopiero pojawiały się w tej jednostce, z dnia na dzień został przeniesiony do prokuratury niższego szczebla i szykanowany" – czytała Milczanowska. Posłowie opozycji zaczęli się śmiać. "W konsekwencji tego złożył wypowiedzenie pracy na piśmie i jako uciekinier z prokuratury w stanie wojennym nie mógł znaleźć żadnej pracy, mając w tym czasie na utrzymaniu niepracującą żonę i dwójkę małych dzieci. Za namową bliskich autorytetów przekonywujących go do tego, że w prokuraturze potrzebni są przyzwoici ludzie, pod koniec trzymiesięcznego wypowiedzenia cofnął je" – usłyszeli członkowie komisji sprawiedliwości. Zabrakło jedynie: "a przedtem żywym ogniem palony".

a ja słyszałem taki dowcip

przychodzi młody poseł PiS do Kaczyńskiego i mówi że słyszał zarzuty o tym iż w PiS nie ma wymiany poglądów.

A Kaczyński mówi ..

- To nieprawda , oczywiście że jest pełna wymiana poglądów i zdań. Np. Premier Morawiecki przyszedł do mnie wczoraj z własnym zdaniem, a wyszedł z moim.