Skocz do zawartości

Trochę HUMORU


tatuzo

Rekomendowane odpowiedzi

To akurat stawki za 2016 rok - ale nie sądzę by drastycznie wzrosły.

Na pewno mniej niż sam ZUS dla prowadzących działalność.

 

I nazywanie tego podatkiem...jest policzkiem dla wszystkich tych którzy podatki płacą.

 

Rozumiem osoby chodzące do kościoła, ale nie rozumiem dlaczego osoby nie chodzące mają się na to zrzucać ?

A już porównanie tego do płacenia podatków na projekty państwowe jest grubym nadużyciem. Nawet jeżeli część tych projektów jest nam obca.

Ostatnio koleżanka mocno wyznaniowa przekonywała mnie że Księża płacą podatki bo...uwaga.... oddają część z tacy do Kurii

 

Kościół to związek wyznaniowy do którego można należeć dobrowolnie.

Państwo natomiast jest świeckie i raczej słabo z tą dobrowolnością jeżeli chodzi o "przynależność".

 

Tylko to powinno być w dziale Zgroza a nie Humor ;-)

Załączone miniatury

  • screenshotAtUploadCC_1573206722335.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie przesadzacie ? Moje dziecko chodzi już do drugiej szkoły, w obu było tak samo: uczył jeden ksiądz, pozostałe godziny ogarniają katechetki. Po prostu w dużym mieście w parafii jest wystarczająco dużo pracy. A jakaś nauka o moralności powinna w szkole być. Rozumiem że etyka -jako opcja zamienna do religii - kuleje w szkołach, ale to chyba nie problem parafii

 

 

Bardzo ale to bardzo chciałbym aby był w szkole przedmiot "religia". Taki co opowiada o wszystkich takich systemach stworzonych przez ludzi, podobieństwach i różnicach. Pokazujący terytorialność wiary. Może podstawy psychologiczne czy ewolucyjne. Tymczasem pod hasłem religia mamy de'facto religię katolicką. Dokładnie jakbyś pod hasłem "filozofia" wykładał filozofię marksistowską. To jest nieuczciwe bo służy wyłącznie indoktrynacji a nie nauce (a to rola szkoły).

I nie ma tu znaczenia ile ma z tego ksiądz a ile katecheci. Pieniądze publiczne idą na podtrzymanie interesów kleru.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ale to bardzo chciałbym aby był w szkole przedmiot "religia". Taki co opowiada o wszystkich takich systemach stworzonych przez ludzi, podobieństwach i różnicach. Pokazujący terytorialność wiary. Może podstawy psychologiczne czy ewolucyjne. Tymczasem pod hasłem religia mamy de'facto religię katolicką. Dokładnie jakbyś pod hasłem "filozofia" wykładał filozofię marksistowską. To jest nieuczciwe bo służy wyłącznie indoktrynacji a nie nauce (a to rola szkoły).
I nie ma tu znaczenia ile ma z tego ksiądz a ile katecheci. Pieniądze publiczne idą na podtrzymanie interesów kleru.

Pozdro
Wiesiek


Chyba marzy ci się religioznawstwo;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania profilaktyczne dla mężczyzn - wyjść rano na trawnik i zrobić siku.
- zbiegną się mrówki - cukrzyca.
- kapie na stopy - prostata.
- nie przestaje kapać - nietrzymanie moczu.
- gdy otrząsasz, boli nadgarstek - artretyzm
- nie można przestać otrząsać - Parkinson.
- rozporek nie rozpięty - Alzheimer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwudziestu latach małżeństwa para leży w łóżku i nagle żona czuje, że mąż zaczyna ją pieścić, co już się bardzo dawno nie zdarzało. Prawie jak łaskotki jego palce zaczęły od jej szyi, biegły w dół delikatnie wzdłuż kręgosłupa do bioder. Potem pieścił jej ramiona i szyję, dotykał jej piersi, by zatrzymać się powyżej podbrzusza. Potem kontynuował, umieszczając swą dłoń po wewnętrznej stronie jej lewego ramienia, znów pieścił lewą stronę jej biustu i obsuwał dłoń wzdłuż jej pośladków, uda i nogę, aż po kostkę. Kontynuował po wewnętrznej stronie lewej nogi unosząc pieszczoty aż do najwyższego punktu uda. Och... W ten sam sposób delikatnymi ruchami dłoni pieścił jej prawą stronę i gdy żona czuła się już rozpalona do ostatnich granic... Nagle przestał. Przekręcił się na plecy i zaczął oglądać telewizję. Żona ledwie łapiąc oddech powiedziała słodkim szeptem: "To było cudowne, dlaczego przestałeś?" "Znalazłem pilota" - odpowiedział
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nartach pokazuje się stanie.
W tenisie wystarczy uchwyt.
Jak nie trzymać rakietki...
http://m.sportowefak...ministra-sportu
PS foto PAP Paweł Supernak.
Przy okazji http://bezuzyteczna....771058092933040
A z Olą Paszek miałem przyjemność blabla, refleks przy stole i w aucie, no i ten palec:
http://youtu.be/l4MbGwOIZNg

A co w tym śmiesznego? Facet zdaje się źle trzyma paletkę ale co z tego? Większość facetów nie wie jak prawidłowo toto złapać.

Możliwe, że też jest jak z tym szalikiem, który inny, już nieżyjący, trzymał nad głową, fotograf zrobił serię zdjęć gdy ten obracał nim tak, żeby napis POLSKA było ustawiony prawidłowo ale spośród kilku ujęć do mediów dostało się tylko to w którym szalik był chwilowo obrócony "do góry nogami". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym śmiesznego? Facet zdaje się źle trzyma paletkę al co z tego? Większość facetów nie wie jak prawidłowo toto złapać.

Możliwe też jest jak z tym szalikiem, który inny, już nieżyjący, trzymał nad głową, fotograf zrobił serię zdjęć gdy ten obracał nim tak, żeby napis POLSKA było ustawiony prawidłowo ale spośród kilku ujęć do mediów dostało się tylko to w którym szalik był chwilowo obrócony "do góry nogami". 

Cześć

Dobrze, że przypominasz takie humorystyczne momenty.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym śmiesznego? Facet zdaje się źle trzyma paletkę al co z tego? Większość facetów nie wie jak prawidłowo toto złapać. Możliwe też jest jak z tym szalikiem, który inny, już nieżyjący, trzymał nad głową, fotograf zrobił serię zdjęć gdy ten obracał nim tak, żeby napis POLSKA było ustawiony prawidłowo ale spośród kilku ujęć do mediów dostało się tylko to w którym szalik był chwilowo obrócony "do góry nogami".

Jak to źle? On uczył Grubbę jak grać.. Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Im większych politycy robią z siebie idiotów chcąc przypodobać się gawiedzi tym gorzej to o nich świadczy. A ludzie trzeźwo oceniający maja przynajmniej zabawę.

Pozdrowienia

Tak myślę, że im bardziej za takich powodów ludzie się śmieją tym mniej są trzeźwi - nie tylko w ocenie ale i tak w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...