Jump to content

Czarny Groń

Administrator
 Share

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Woda.

Pozdro

Chyba nie o wodę chodzi, może wróciła stara sprawa z górną kanapą? Widać na kamerach ,że śniegu naturalnego jest pod dostatkiem ludzie jeżdżą górną polaną a kanapa 6 osobowa stoi. Szkoda ,bo warunki w Beskidach się poprawiają , ferie za pasem. Może ktoś ma informację o co tak na prawdę chodzi?

W najbliższy łikend organizujemy Na Czarnym Groniu zlot Aeroklubu Gliwickiego w którym kiedyś latałem.

@Mitek dzięki za pomoc w ogarnięciu!!!

Pytaliśmy o szansę uruchomienia górnego wyciągu bo będziemy mieć sporo początkujących ale Pani z Czarnego Gronia z którą współpracujemy wypowiada się dość enigmatycznie.

Zapytana o problemy techniczne także odpowiedziała wymijająco.

Prawdopodobnie wróciły "stare problemy" :(

Jednak to tylko przypuszczenia.

W najbliższy łikend organizujemy Na Czarnym Groniu zlot Aeroklubu Gliwickiego w którym kiedyś latałem.

@Mitek dzięki za pomoc w ogarnięciu!!!

Pytaliśmy o szansę uruchomienia górnego wyciągu bo będziemy mieć sporo początkujących ale Pani z Czarnego Gronia z którą współpracujemy wypowiada się dość enigmatycznie.
Zapytana o problemy techniczne także odpowiedziała się dość wymijająco.

Prawdopodobnie wróciły "stare problemy" :(
Jednak to tylko przypuszczenia.

Z tego co widać na kamerkach ludzie zjeżdżają górną polaną, teraz jest tam zrobiona trasa do dolnego krzesełka, a śniegu naturalnego ma dosypać,wiec możesz byc spokojny

Gdzieś tam ptaszki ćwierkają że z uwagi na naruszenie procedur przy budowie kanapa ma być zdemontowana. Podobnież ma zostać przeniesiona do nowej lokalizacji - skalanka w zwardoniu. Termin realizacji 2020

Dzisiaj dzwoniłem do CG - decyzja co dalej z górnym wyciągiem będzie podjęta najwcześniej w przyszłym tygodniu. Na razie pozostanie zamknięty (w kazdym razie to nie brak śniegu/wodu powoduje jego wstrzymanie).

pozdr,

Karol

• 2 years later...
11 godzin temu, moruniek napisał:

Czarny Groń opublikować cennik na nowy sezon. Jest drogo, rzekłbym nawet, że bardzo drogo. Swoje przemyślenia opisałem już pisząc o Skolnitach w Wiśle. Tu widzę promocje na karnety rodzinne.

Zrzut ekranu (204).png

Cześć

Aleś mnie ubawił (pewnie zupełnie przypadkowo) tym: "Czarny Groń opublikować". Jak czarny to czarny czyli jak Kali. 🙂 🙂

Pozdro

• Like 1