Jump to content

Podsumowanie sezonu 2025/2026


rulez
 Share

Recommended Posts

6 minut temu, Jasiek. napisał:

Screenshot_20260524-185715_Gopass.thumb.png.5532dd44f63871b32e6ae2df1516b9e3.png

Niestety więcej w tym roku nie dało rady 🤷 niestety mój najlepszy czas na narty czyli kwiecień... dostałem od żony ZOMZ 🤦😡

 

Gratulacje 👍 

i wszystko na Chopoku ?

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Jan napisał:

Gratulacje 👍 

i wszystko na Chopoku ?

No w tym roku tak wyszło 🤷 

Moja po operacji kolana a ja niestety jeszcze praca 😡 ale to się już nie długo skończy ☝️💪

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Jasiek. napisał:

No w tym roku tak wyszło 🤷 

Moja po operacji kolana a ja niestety jeszcze praca 😡 ale to się już nie długo skończy ☝️💪

 

masz pod Chopokiem dobrą kwaterę?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jan napisał:

Oczywiscie- planuję taką podróż pożegnalną po wszystkich ośrodkach narciarskich mojej młodości 

Super pomysł. Daj znać. Ostredok zobacz jeśli chodzi o Chopok. Masz tam wszystko w cenie. Nie ma tam luksusu ale za to jedzenie jest spoko i w cenie. I do wyciagu blisko. My pewnie po 3 Królach będziemy coś organizować. Tak żeby przed feriami było.

Pozdro 

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, grimson napisał:

pewnie masz już bliżej jak dalej.

jeśli pójdę śladami ojca i dziadków ( średnia z 65, 72 i 73) to statystycznie 2 sezony zostały

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Jan napisał:

jeśli pójdę śladami ojca i dziadków ( średnia z 65, 72 i 73) to statystycznie 2 sezony zostały

Janek, ja myślę, że będzie Cię trzeba dobić w pewnym momencie. Uważaj na dzieci, bądź czujny jak pies podwójny 😉Szwajcarzy też Cię mogą dojechać, jak zaczną dokładać do Magic Pass.

pozdro

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Jan napisał:

jeśli pójdę śladami ojca i dziadków ( średnia z 65, 72 i 73) to statystycznie 2 sezony zostały

No to weź medianę (bardzo często się tak robi) - dostaniesz 2 lata więcej!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Janek , dwa czy cztery bez różnicy 😛 dawaj końcem września do Pattaya ticket z Frankfurtu masz za 6 stówek na miejscu 10 dni hulaj dusza 😉 i od listopada masz już ⛷️ czyli pełny onspanning zyciowy 🥳

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jan napisał:

jeśli pójdę śladami ojca i dziadków ( średnia z 65, 72 i 73) to statystycznie 2 sezony zostały

no to szału ni ma, czas wyszaleć się po grubości i szukać miejsca na mogiłkę.

a na serio to patrząc ile dni spędzasz na śniegu, + pozytywne wariactwo na Vmax na nartach, to pociągniesz kolejne 40 lat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...