Skocz do zawartości

Czarna Góra - Koziniec


filinator

Rekomendowane odpowiedzi

Czarna Góra – Koziniec Koziniec to kolej linowa położona w miejscowości Czarna Góra ok. 15 km od Zakopanego w sąsiedztwie Białki. Strona ośrodka: http://www.koziniec-ski.pl/ Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy Będąc na szczycie góry Koziniec mamy do wyboru dwie trasy: - o długości 900 metrów (czerwona), oraz - o długości 1000 metrów (niebieska) różnice poziomów to 130 metrów. Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...

Witam Czy ktoś się orientuje czy w najbliższy weekend (19-20.12) planują otworzyć ten stok? Niby naśnieżają, ale jakoś niemrawo...

Coś tam śnieżą, chociaż słyszałem że mieli podobno drobne problemy. Pogoda chyba idzie im jednak z pomocą bo podobno ma sypać śnieg. Na pewno będzie działał wyciąg w sąsiednim Jurgowie (Hawrań - Jurgów).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Byłem wczoraj pierwszy raz na tym stoku i tak jak kolega wyżej wydaje mi się jakiś krótki jak na podaną na stronie długość.Choć pewnie to wrażenie robi płaski początek i koniec a metry się liczą:D Szeroki stok z kawałkiem górki,do nauki myślę że ok,tanio,duży parking wieczorem niewiele osób.Dla już trochę lepiej jeżdżących niestety nie ciekawy,monotonny,lepiej coś innego wybrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Byłem na Kozińcu w sobotę, nomen omen 13 marca. Powiem szczerze miło zostałem zaskoczony. Trasy b.dobrze przygotowane, mało ludzi nawet o 13.00 (w porównaniu z Małym Cichym). Minus który mnie trochę zaskoczył to to że nie można płacić w kasie kartą tylko gotówką :mad: (na szczęście miałę jakąś stówkę w kieszeni). Z rana poszalałem na swoich GS-ach a potem nauka żony i doskonalenie jej umiejętności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Byłem, jeździłem i cóż - jestem lekko zawiedziony a do Jurgowa czy Białki dużo im brakuje. W ten wtorek sprzedali więcej karnetów niż mieli kart co skutkowało kolejkami na 20 minut i tym, że ludzie wchodzili bokiem wpuszczani przez ochroniarzy bo nie mieli kart. Dodatkowo ilość śniegu nie była największa bo miejscami były przecierki a mimo minusowych temperatur nie dośnieżali. Na plus zaliczam fajną karczmę i mimo wszystko 2 całkiem fajne trasy. Ja na ten moment raczej się tam nie wybiorę ale mam nadzieję, że się rozwiną bo potencjał jakiś mają.

Użytkownik tyniu edytował ten post 17 luty 2011 - 22:55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
Witam Odwiedziłem stok 27.01.2013 (niedziela) karnet od 16 do 21 tylko 30zł stok przygotowany bardzo dobrze, kolejek brak. Napewno fajna alternatawa dla zatłoczonej Kotelnicy. Trasa pod kanapą - średnia czerwona, niebieska w miarę łagodna. Wyjazd moge uznać za udany napewno jeszcze tutaj wrócę. Pozdrawiam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Nowe inwestycje na Kozińcu w Czarnej Górze!

 

Zima zbliża się wielkimi krokami, to też podhalańskie ośrodki narciarskie już pełną parą rozpoczęły przygotowania do kolejnego sezonu. W obiektach należących do programu wspólnego skipassu TatrySki z każdym rokiem powstają nowe inwestycje, aby uatrakcyjnić szusowanie na tamtejszych trasach.

Wraz z początkiem sezonu zimowego 2017/2018 w Stacji Narciarskiej Koziniec – Czarna Góra działał będzie 100-metrowy przenośnik taśmowy, który z pewnością ułatwi pierwsze wyjazdy na nartach oraz desce zarówno dzieciom jak i dorosłym. Nowopowstały przenośnik taśmowy liczy 100 metrów długości i znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących już dwóch wyciągów orczykowych, jednego wyciągu zaczepowego oraz głównej atrakcji stacji – 650-metrowej kolei krzesełkowej.

Tej jesieni zakończyła się również druga inwestycja – nowa asfaltowa droga dojazdowa do stacji. Jest ona oświetlona a wzdłuż niej zostały wykonane chodniki. Od tej pory dotarcie zimą do ośrodka będzie zatem samą przyjemnością i miłą odmianą od zatłoczonych sąsiadujących tras.

Stoki na zboczach Kozińca są wyjątkowo pięknie usytuowane. Dzięki południowo-zachodniej ekspozycji można z nich podziwiać całą panoramę Tatr. Nowe inwestycje z pewnością przyczynią się do zwiększenia ruchu turystycznego w tej okolicy, ale Koziniec wciąż pozostanie rodzinną stacją, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

http://tatryski.pl/a...w-czarnej-gorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...