Jump to content

pawel_lesny

Members
 • Posts

  352
 • Joined

 • Last visited

pawel_lesny's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. telefon z GPS i wgrać aplikację Endomondo. Też ładnie działa, jest mozliwość podglądu mapy. I'Phone ma mozliwość wgrania aplikacji Rossignol.
 2. Żal kolegi i jego rodziny. Współczuję. Sam miałem wypadek na nartach szczęśliwie niegroźny ale jak to mówią mało brakowało.
 3. a ja znalazłem coś takiego http://babol.pl/gid,...93,galeria.html
 4. No i zaczeło się. Kto był dzisiaj na nartach na Wieżycy? Da się pojeździć bez ryzyka poharatania ślizgów (10 cm śniegu)?
 5. Wybieram się w sobotę rano 26.03 na Koszałkowo ( o ile będzie jeszcze coś się tam działo ). Będzie ktoś z forum?
 6. Nie do końca ufaj producentom:rolleyes: Idz do dobrego serwisu i niech zrobię ci fajnie krawędzie.
 7. Nie straszę Sam bardzo lubię Harendę ( mimo że ukradli mi tam narty:mad:) . Tam są bardzo małe kolejki do kanapy:)
 8. Zgadzam się z jahem. Opisał to w sposób żartobliwy ale oddał problem. jeśli ktoś się nie czuje to niech poczeka z 1-2 godziny wtedy stok bedzie już trochę "ruszony" i łatwiej się jeździ.
 9. Jesli nie masz lęków przed dosyć stromymi stokami i chcesz poprawić swoją technikę a do tego weźmiesz instruktora to możesz szybko nauczyć się dobrze jeździć. Ale jeśli tylko chcesz pozwozić się po stoku to odradzam, to jest stok gdzie jest rozgrywany Puchar Europy i Mistrzostwa Polski w slalomie.
 10. Dzisiaj wybieram się na Koszałkowo. Jeździłem w piatek na Kotlince, warunki extra (śnieżyli całą noc). Co do Koszałkowa to jadę 1 raz w tym sezonie.
 11. Toć to okazja!!! Gdzie ty teraz kupisz TAKIE narty Nie produkowane pewnie z 10-12 lat:rolleyes:
 12. To musieliśmy się gdzieś spotkać Jeździłem z Żoną w Małym Cichym i mam uwagi podobne jak przedmówca. Jurgów zrobił na mnie fajne wrażenie ale "lepsza połowa" na widok czerwonych tras odmówiła współpracy i z jazdy nici . Harenda - niestety nieudany wypad. chciałem pojeździć wieczorem i tu niespodzianka stok czynny tylko do 18.00. Tak że miałem wycieczkę bez założenia nart. Dodatkowo byłem w Czarnej Górze w ośrodku Koziniec. Stok fajny, czerwona nie za stroma ale mozna się fajnie "bujnąć" w dół. niebieska fajna o długości trochę ponad 1000 m. Trasy przygotowane b.dobrze a i ludzi duzo mniej niż w Małym Cichym.
 13. Byłem na Kozińcu w sobotę, nomen omen 13 marca. Powiem szczerze miło zostałem zaskoczony. Trasy b.dobrze przygotowane, mało ludzi nawet o 13.00 (w porównaniu z Małym Cichym). Minus który mnie trochę zaskoczył to to że nie można płacić w kasie kartą tylko gotówką :mad: (na szczęście miałę jakąś stówkę w kieszeni). Z rana poszalałem na swoich GS-ach a potem nauka żony i doskonalenie jej umiejętności.
 14. Może być problem z usunięciem. Możesz zaryzykować i uzyć benzyny ekstrakcyjnej. Niestety odziezy technicznej nie można prać w temp. wyższej niż 30 - 35 stopni.
 15. wszystko zalezy od tego gdzie mierzysz pokrywę sniegu, może mają jakieś swoje tajne zagłębienie w stoku
×
×
 • Create New...