Jump to content

filinator

Members
 • Posts

  572
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

filinator last won the day on October 31 2021

filinator had the most liked content!

Recent Profile Visitors

639 profile views

filinator's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine

Recent Badges

36

Reputation

 1. W marcu mamy dwa terminy wyjazdów: 4-8 marca 2023, 5 dni na śniegu, szkolenie dla chętnych. Wagrain, Flachau, Zauchensee, Gastein, czyli SkiAmade. 18-21 marca, 4 dni na śniegu, szkolenie dla chętnych. Ten wyjazd jest bardziej budżetowy, tańsze szkolenie, oraz karnety. Obertauern, Katchberg,Aineck i Grosseck-Speireck.
 2. No właśnie, w atomach sl fis i salomonach sl fis jest różnica w grubości krawędzi. I ,jak dla mnie w twardości. Z atoma, pilnik zbiera pod niewielkim naciskiem, krawędź jest bardziej miękka i uzyskanie pewnej ostrości nie wymaga wysiłku, natomiast w salomonie jest już inaczej. Ja mam takie odczucia
 3. Wspólny kapitał, technologia, ale jednak spora różnica w materiałach. Też tak myślałem. A jednak np. rodzaj stali użytej w krawędziach jest zasadniczo inny. Wystarczy raz zrobić ręczny serwis w atomicu i salomonie. Dla mnie różnica bardzo istotna.
 4. Mam jeszcze 3 wolne miejsca, zapraszam do kontaktu, najlepiej tel. 609 299 887.
 5. Informacje i zapisy na: https://ski-world.pl/oferta/polkolonie-narciarskie/dla-wroclawia
 6. Piotrek, gwarantuję, że na orczyku dam Wam luz, gorzej na stoku będzie:)
 7. Różnie, często na 13 , albo przy orczyku na 5 ce , jak będzie dobry dojazd to 1 i 2 też. Oczywiście w Drei Zinnen.
 8. Zostało nam jeszcze 12 wolnych miejsc. Na tym wyjeździe będziemy szkolić w trzech grupach: początkujący, średniozaawansowani oraz zaawansowani. Wszystkie grupy max. 6 osób.
 9. Ależ tak. I, jak nie bardzo przepadam za Kristoffersenem, to kibicowałem Mu,żeby stanął na podium i zaprezentował nową markę, którą tak usilnie federacja austriacka próbowała blokować w PŚ.
 10. Niestety, ale męski zjazd otwarcia zaplanowany na przyszły weekend Matternhorn/Cervino odwołano. We wtorek kontrola trasy dla pań. https://www.fis-ski.com/en/alpine-skiing/alpine-news-multimedia/news-multimedia/news/season-22-23/audi-fis-world-cup-men-s-matterhorn-cervino-races-cancelled
 11. Fajnie by było, żeby Maryna ustrzeliła podium, tym bardziej ,że było już blisko. Mnie najbardziej jednak rajcuje nowy team Marcela, czyli Van Deer Red Bull. Ma w składzie Henrika Kristoffersena, jest Timon Haugan i Charlie Rapaso. Mają też najlepszego serwismena z austriackiego Power Teamu. Może być ciekawie.
 12. Zapraszam na wyjazd szkoleniowy dla osób już jeżdżących( doskonalenie ) . Mała , kameralna grupa, max 6 osób. Jedziemy busem, 7 noclegów, 6 dni szkolenia po 3 godziny dziennie+ codzienna wideoanaliza. Wyjazd w sobotę rano, najpierw zakwaterowanie i nocleg, potem nartowanie od niedzieli do piątku włącznie. Powrót w sobotę. Karnet 6 dniowy od 274 do 322,50 euro. Cena zależy od terminu zakupu, najdrożej jest w dniu przyjazdu kupując w kasie. Stacje w których się będziemy szkolić( a po szkoleniu objeżdżać): Wagrain, Flachau, Zauchesee,Gastein i Schladming. Więcej informacji https://ski-world.pl/oferta/wyjazdy-zagraniczne
 13. Szkoła narciarska Ski-World zaprasza na wyjazd do Włoch: Drei Zinnen/Kronplatz w terminie 10-14 grudnia ( 5 dni na nartach), szkolenie dla osób chętnych. Jedziemy dużym, 55 osobowym autokarem, ale zabieramy tylko 35 osób. Noclegi w centrum miejscowości Sexten. Ceny karnetów na 5 dni: tylko Drei Zinnen 267 euro, natomiast karnet Drei Zinnen i Kronplatz 276 euro. Wszystkie informacje: https://ski-world.pl/oferta/wyjazdy-zagraniczne
 14. @Gabrik , skoro wywołałeś , moje zdanie to zdecydowanie sl, z grupy race, żadne allround o charakterystyce slalomowej. Bok 88, tunning 1,5 i taka narta krzywdy nie zrobi. No chyba że mowa jest o osobie zaczynającej jazdę na nartach. GS , jak dla mnie, to narta dla osób już oswojonych z prędkością i dobrze panujących nad nartami. Czyli w drugiej kolejności, nie do nauki a do doskonalenia.
×
×
 • Create New...