Jump to content

PŚ 23/24

mlesik
 Share

Recommended Posts

3 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Czyli podjął dobrą decyzję, prawda? W nartach by tyle nie zarobił przez całą karierę.

No ale startuje SG Pań i jest już Tina, którą od zawsze uwielbiam.

Pozdro

Dobrze wybrali. Wygrał. Jest mistrzem AO. Dla Twojej  informacji. 
pozdo

• Like 4

Godzinę temu, grimson napisał:

Krawędź narty działa jak nóż w niektórych przypadkach.

No co Ty... - ale potwierdzam, na szczescie został mi już tylko szew i swędzenie na zmianę pogody.... ;-))

Edited by mig

14 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

To coś mu długo tę nogę szyli.

Pozdro

Tak jak pisze grimson. Kilde upublikował zdjęcie przed szyciem. Jakby ktoś mu tasakiem odciął mięsień łydki. Masakra.

Napisał też o początku rehabilitacji. Przez dwa tygodnie ból tak duży że mdlał. Czeka go jeszcze 7 tyg na wózku i pisze że dużo gorzej niż jak miał zerwany acl!

Edited by mlesik
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 2

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć

Nie powiem, że to był SL pod nią ale z pewnością taki typ stoku i ustawień bardzo jej odpowiada. Pierwszy przejazd zachowawczo. Drugiego - podobnie jak Ty - nie widziałem.

Pozdro

27 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Nie powiem, że to był SL pod nią ale z pewnością taki typ stoku i ustawień bardzo jej odpowiada. Pierwszy przejazd zachowawczo. Drugiego - podobnie jak Ty - nie widziałem.

Pozdro

Pojechała perfekcyjnie ponad 1,2 sekundy przewagi. Tylko  pleyer  na Eurosport extra pokazywał na żywo.

Edited by Mikoski
  • Like 1
  • Thanks 1

Cześć

Piotrek, on jest Lukas Pinheiro Braathen - mama Lukasa jest Brazylijką. Zresztą te korzenie są w nim widoczne w charakterze, impulsywności, wrażliwości zainteresowaniach itd. Myślę, że - jeżeli to oczywiście się potwierdzi - to będzie bardzo faje urozmaicenie sztywnawego nieco i (z oczywistych względów) zimnego nieco światka PŚ. Oby!

Trzymaj się.

• Like 1

49 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Piotrek, on jest Lukas Pinheiro Braathen - mama Lukasa jest Brazylijką. Zresztą te korzenie są w nim widoczne w charakterze, impulsywności, wrażliwości zainteresowaniach itd. Myślę, że - jeżeli to oczywiście się potwierdzi - to będzie bardzo faje urozmaicenie sztywnawego nieco i (z oczywistych względów) zimnego nieco światka PŚ. Oby!

Trzymaj się.

I bardzo dobrze, że pokazał gest Lichockiej Norwegom, w ogóle ludziom z różnych federacji potrafi odwalać, za bardzo się z tego biznes robi, a chciałoby się jakiegoś pogodzenia tych interesów. Naiwny nie jestem, kasa to potrafi być bardzo duża, a nie za taką potrafili łeb uciąć. 

Na początku sezonu pisałem że wróci i tak się stało. Norwegowie to zamknięty krąg zapatrzeni w siebie. Henryczek kilka lat temu też szarpał się z federacją o kask, chciał redbula i nie przeszło do dzisiaj próbuje wyjebać system norweski i nic z tego, jeździ na nartach van deer czyli Hirszer które zrobił  z redbulem ale logo byka musi zaklejać taśmą 😕

VanDeerRedBullBreiteKLEINER1200pix.jpg

Edited by Mikoski
  • Like 3
  • Thanks 1

Cześć

Mnie się wydawało, że już chyba w tym sezonie jeździł normalnie, z odkrytą szatą... Zresztą - i znowu nie jestem do końca pewien - ale wydaje mi się, że to były dwa różne problemy. Narty, to była kwestia FISu i cyklu WC bo Van Deer nie chciał płacić haraczy, które sobie zażyczyli a kask to była kwestia wewnętrzna Norwegów.

Pozdro

Edited by Mitek

54 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Mnie się wydawało, że już chyba w tym sezonie jeździł normalnie, z odkrytą szatą...

Pozdro

Dalej zaklejają w skokach narciarskich też ,Welinger ma narty van deer i zawsze ma zaklejone.

• Like 1

1 godzinę temu, Mikoski napisał:

Dalej zaklejają w skokach narciarskich też ,Welinger ma narty van deer i zawsze ma zaklejone.

Cześć

Ty no gdzie on ma coś pozaklejane:

widać logo i na szacie i na ślizgu...

pozdrowienia

21 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Ty no gdzie on ma coś pozaklejane:

widać logo i na szacie i na ślizgu...

pozdrowienia

Przyjrzyj się dokładnie jeszcze raz czerwona taśma na byku redbula.

Pozdro 

Screenshot_2024-03-14-10-12-37-06_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Edited by Mikoski
  • Like 2