Kubis Posted February 16 Share Posted February 16 Stoję w kolejce i zastanawiam się ile kupić. Są po 3,10 z różą. Jak sądzicie? Chyba po 4 na łebka 😉 Po ile u Was i czemu tak drogo? Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Jan Posted February 16 Share Posted February 16 4 minuty temu, Kubis napisał: Stoję w kolejce i zastanawiam się ile kupić. Są po 3,10 z różą. Jak sądzicie? Chyba po 4 na łebka 😉 Po ile u Was i czemu tak drogo? u mnie po 2,20 EURO 1 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
kordiankw Posted February 16 Share Posted February 16 5 minut temu, Kubis napisał: Stoję w kolejce i zastanawiam się ile kupić. Są po 3,10 z różą. Jak sądzicie? Chyba po 4 na łebka 😉 Po ile u Was i czemu tak drogo? Po co się ograniczać, weź po 10 na łebka 😉 2 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Kubis Posted February 16 Author Share Posted February 16 (edited) 2 minuty temu, kordiankw napisał: Po co się ograniczać, weź po 10 na łebka 😉 Żołądek mówi weź, ręce mówią daj żyć. Portfel... OMG, głowa mówi po 4 🙂 Edited February 16 by Kubis 1 1 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
mig Posted February 16 Share Posted February 16 (edited) Już przyjechał.... wystarczy jeden. Edited February 16 by mig 2 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Kubis Posted February 16 Author Share Posted February 16 Wszedłem do cukierni, nos mówi zmiana planów 1 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
kordiankw Posted February 16 Share Posted February 16 25 minut temu, Kubis napisał: Są po 3,10 z różą. 😉 Po ile u Was i czemu tak drogo? Taniocha, u mnie z czekolada po 6,50. 1 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
kordiankw Posted February 16 Share Posted February 16 1 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Kubis Posted February 16 Author Share Posted February 16 Veni, vidi, vici 1 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Spiochu Posted February 16 Share Posted February 16 29 minut temu, Kubis napisał: Żołądek mówi weź, ręce mówią daj żyć. Portfel... OMG, głowa mówi po 4 🙂 O kurde, nigdy nie zjadłem 4 pączków jednego dnia. Strasznie się opychacie. 1-2 na łebka nie wystarczy? 35 minut temu, Jan napisał: u mnie po 2,20 EURO W reichu? 1 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Kubis Posted February 16 Author Share Posted February 16 Nie wystarczy. Tak samo jak flex 90 nie wystarczy. To oczywista oczywistość. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Spiochu Posted February 16 Share Posted February 16 (edited) 5 minut temu, Kubis napisał: Nie wystarczy. Tak samo jak flex 90 nie wystarczy. To oczywista oczywistość. Mnie flex 110 wystarcza. Wcześniej męczyłem się w zawodniczych, co było zupełnie bez sensu. Nawet na fotokomórce nie ma różnicy. A 4 pączków to bym nie zjadł, nawet jakby za darmo dawali. Edited February 16 by Spiochu 2 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
labas Posted February 16 Share Posted February 16 Ja będę miał 30 pączków (rosną) i są prawie za darmo. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Kubis Posted February 16 Author Share Posted February 16 24 minuty temu, labas napisał: Ja będę miał 30 pączków (rosną) i są prawie za darmo. W życiu nie ma nic za darmo. Jak robisz sam to samego oleju wlewasz za 20, narobisz się, trza wietrzyć mieszkanie itp itd. Ale szanuję, bo co swoje to nie do podrobienia. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
grimson Posted February 16 Share Posted February 16 U mnie po 2,5 w cukierni. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
kordiankw Posted February 16 Share Posted February 16 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
labas Posted February 16 Share Posted February 16 To było trochę niesmaczne 😡 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
kordiankw Posted February 16 Share Posted February 16 5 minut temu, labas napisał: To było trochę niesmaczne 😡 To było ostrzeżenie. Nigdy nie wiesz kto przygotowuje ci jedzenie i jakie składniki tam dodaje 😞 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Kubis Posted February 16 Author Share Posted February 16 Godzinę temu, kordiankw napisał: To było ostrzeżenie. Nigdy nie wiesz kto przygotowuje ci jedzenie i jakie składniki tam dodaje 😞 Kupuję w cukierni gdzie pracują same Panie 🙂 1 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
star Posted May 11 Share Posted May 11 - Patrzej, Grażynka, nareszcie piszom nie o jakichś tam duperelach tyczących wymiaru sprawiedliwości, inflacji czy elgiebetów, a o szczerym swojskim, wprost z naszej krwi i kość z kości mocarzu... To mnie bierze. Przeczytaj koniecznie!...W sam raz dla nasz... https://www.sport.pl/inne/7,102005,29748093,gigant-z-polskimi-korzeniami-zamienil-ich-14-godzinny-lot-w.html#do_w=107&do_v=819&do_st=RS&do_sid=1055&do_a=1055&s=SMT_Link_1&do_upid=819_ti&do_utid=29748093&do_uvid=1683806495348 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
.Beata. Posted May 11 Share Posted May 11 …no weź 1 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
star Posted May 11 Share Posted May 11 (edited) 40 minut temu, .Beata. napisał: …no weź 55 piw czym są przy tym wyczyny Mitka, a ile by pączków zjadł, wszak to wątek o pączkach, az boje się pomyśleć... Edited May 11 by star Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.