Skocz do zawartości

Treningi przygotowawcze do nadchodzącego sezonu.


Godryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeśli ktoś z Was by był zainteresowany do wraz z klubem KS-Zwardoń  organizujemy otwarte treningi narciarskie na Hali sportowej w Rajczy.
Treningi odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 19:00.
Na hali układamy wszelakiego typu tory sprawnościowe z dodatkami ćwiczeń poprawiających sprawność przed sezonem. Stosunek czas/efekt jest mocną stroną naszych zajęć.
W razie pytań piszcie na Priv bądź po prostu wpadajcie do Rajczy.


 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kordiankw napisał:

Marek przecież to przygotowanie do podlinkowania odpowiedniej placówki która to leczy.

Czy mu odpisze, czy nie odpisze, bez większego znaczenia. Klikalność w link była istotna parę lat temu, teraz chodzi o umieszczenie linka w jak największej liczbie miejsc, a my generując ruch na forum (w jakimkolwiek wątku) i tak ich pośrednio "sponsorujemy". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak Wasze - Koleżanki i Koledzy  - przygotowania do sezonu?

Ja jeszcze kilka lat temu - licząc na kondycyjną wieczną młodość - w zasadzie nie robiłem nic. I nie było najgorzej.

A później ... się przytyło . I jazda była słaba.

A później się schudło. I pojeździło troszkę na rowerze, poćwiczyło coś tam w listopadzie, więc efekty w poprzednim sezonie były ponad moje oczekiwania!!!

w tym roku na rowerze po płaskich dolnośląskich lasach mam zrobione około1000 km i na tym koniec, bo zimno ... Zatem, podczas spacerów z psem przez około 15 minut robię różne łatwe ćwiczenia typu przeskoki obunóż lewo - prawo, krótkie przebieżki skipem A,B czy na inną literkę, rozciąganie.

A wieczorem -  podczas czytania Was - w przerwach na karimacie obok statycznie wzmacniam brzuch i mięśnie nóg, przez około 30 minut.

Zobaczymy, jakie będą w tym sezonie efekty .....

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Curex się bawi kiedy śniegu brak obok ... 

Drobna uwaga - stricte siłowy to jakieś 20-30% treningu wiec na ten moment bez przesady 🙂 ale 60 w przysiadzie i 70 w martwym w miarę spokojnie. Całość pod opieką młodego Trenera (strzał w dziesiątkę bo i fachowo i towarzysko się dogadali a tak to "tato, z tobą to ja się tylko pokłócę") i nadzorem "zdalnym" naszej cudownej fizjo .. a jak już sparuje się młodego ambitnego trenera z profesjonalną doktor nauk medycznych fizjo robiącą w sporcie, dosypie się łupież starego zgreda (czyli mnie i trochę Sławka) i w ten tygiel wrzuci się wisienkę czyli Curexa to robi się ciekawa potrawka 🙂

M.

 

 

Edytowane przez Marxx74xxx
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, moruniek napisał:

Ja tam nowe portki nabyłem przed sezonem.

 IMG-20231201-183320257.jpg

p.s.

Kurtkę i gogle zresztą też. (Stare dożyły już swoich dni). 

p.s.2

Moja żona, stwierdziła, że zestawiając to kolorystycznie ze sobą, to trzeba być daltonistą 😉

 

żona się nie zna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, grimson napisał:

Napisz w jakim mieście mają taki zacny towar. Byłem ostatnio w placówce w Kaliszu i nie było żadnych ciuchów narciarskich.

Marki, sklep był wczoraj zawalony ciuchami narciarski. Pełna rozmiarówka i bardzo duży wybór.  Wybierałem z 5 różnych par.

spacer.png

spacer.png

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2023 o 11:29, moruniek napisał:

Marki, sklep był wczoraj zawalony ciuchami narciarski. Pełna rozmiarówka i bardzo duży wybór.  Wybierałem z 5 różnych par.

spacer.png

spacer.png

Marki odwiedzone dzisiaj.
 

Dużo kurtek i spodni na męskim. Na damskim lepsze firmy, jak Pająk. Kilka fotek jak niżej, na początku damskie, potem meskie. Żona nie dała się namówić na Spidera bo kolor nie ten xD

D30064D4-C5CD-4AAF-88E9-941DD1E5B8EA.jpeg

0E10023F-2477-4849-8F91-97DE8A549D9A.jpeg

4555D538-FB35-4D3C-A498-B349BF8D227F.jpeg

21EFF86A-A727-476A-97CC-DC23856DDA0E.jpeg

1AA5BAC3-8366-4409-96ED-93EFDD8AA61E.jpeg

BB63AE65-123B-48A0-951B-4BAECCC2FC29.jpeg

159B6ABD-5D7C-44BE-9F73-D7A40DAE275E.jpeg

3FA8C3DA-925C-40E9-829A-F35FD4E535A1.jpeg

4C4BCCC5-BC7A-4FDB-AB40-7874CB33D704.jpeg

4683FE37-6265-4DA4-B29C-D574BC93327C.jpeg

2D5BC439-25F0-4E72-8E0B-24769E8BFBEB.jpeg

E8319F5F-9D4F-481B-97E6-5464990378DC.jpeg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...