Skocz do zawartości

Narty w pandemii


Mikoski

Rekomendowane odpowiedzi

W środę wróciłem z pierwszego w tym sezonie wyjazdu na pewno nie ostatniego, przez covida lub dzięki niemu poznałem kolejny nowy ośrodek , licząc poprzedni sezon to 7 nowe miejsce w którym byłem ⛷️  więc nie mam na co narzekać . Parę fotek z ski safari austryjacko-włoskiego.

IMG-20211123-WA0022.jpg

IMG-20211121-WA0004.jpg

IMG20211121114129.jpg

IMG20211123135343.jpg

IMG20211123134301.jpg

IMG20211123075751.jpg

IMG-20211123-WA0025.jpg

Edytowane przez Mikoski
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Damian co to za Fischery tam leżą??? W ogóle co to za pomysł, żeby jechać teraz na narty jeszcze do tego zamówić taką pogodę, robić zdjęcia i wkurwiać kolegów?

Pozdrowienia

Akurat te Fischery to nie moje ale fota fajna  😏  wqr jest czasami dobry bo motywuje i poprawia krążenie 🤪

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Teraz, po wykryciu nowych przypadków Omikrona, podróżni z Wielkiej Brytanii, Czech, Holandii, Egiptu i Malawi będą musieli przedstawić negatywny test na COVID-19 i poddać się kwarantannie przez dziesięć dni, poinformował Federalny Urząd Zdrowia Publicznego.

Niedługo wykryją w Polsce i klops.

Edytowane przez Ziemowit1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas wyjazdu wyciągiem poznałem ciekawego pana z wyglądu ok 65 lat ubranego w strój który wyglądał jak z minionej epoki ,czapka ,bluza, spodnie jakby z filcu . Okazało się że stój był tylko stylizowany na stary miał tylko 25 lat firma Bogner robi takie powroty do przeszłości ,ciekawsze było co miał w pokrowcu i na nogach , wiózł do góry narty zawodnicze z 1936 roku a na nogach miał stylizowane kopie oczywiście firmowane logiem Bogner nawet kije udają bambus. Jechał do góry kręcić jakiś spot reklamowy , bardzo miły i sympatyczny człowiek 👍

IMG-20211123-WA0024.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj.. obudziłeś we mnie piękne wspomnienia..to jedno z moich ulubionych miejsc w Alpach. Pamiętam ski safari z przed paru lat, kiedy za jednym wyjazdem zaliczyliśmy Nauders,Samnaun i właśnie Sulden 😍. Piękna kameralna stacja..i wysoko.😇 Kiedy znowu.....?

W zeszłym roku była tylko Szwajcaria 😱

IMG-461921ddd209d068674b42b227d3b885-V.jpg

Edytowane przez basia
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, basia napisał:

Oj.. obudziłeś we mnie piękne wspomnienia..to jedno z moich ulubionych miejsc w Alpach. Pamiętam ski safari z przed paru lat, kiedy za jednym wyjazdem zaliczyliśmy Nauders,Samnaun i właśnie Sulden 😍. Piękna kameralna stacja..i wysoko.😇 Kiedy znowu.....?

W zeszłym roku była tylko Szwajcaria 😱

IMG-461921ddd209d068674b42b227d3b885-V.jpg

Co to za szczyty w tle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
11 minut temu, Harnaś napisał:

Jest szansa, by w tym sezonie jakiś kraj alpejski wycofał się z covidowych represji?
Na razie Norwegia i Szwecja, ale to mało popularne kierunki narciarskie.

Toć już dwa razy dziś o tym pisałem, nawet dwa wątki założyłem. 😁

https://www.gov.pl/web/szwajcaria/covid-19---zasady-obowiazujace-w-szwajcarii-nowe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, moruniek napisał:

Powoli wraca normalność. Byłem ostatnio na basenach we Vrbovie (Słowacja), nikt o nic nie pytał, niczego nie sprawdzał. Obsługa bez masek. Może być normalnie, no może.  

Oficjalnie dalej obowiązuje stan wyjątkowy i praktycznie wszystkie te same głupoty co wcześniej. Aktualizacja sprzed 4 dni - na oko nic się nie zmieniło, a bełkotu po słowacku w treści tych podlinkowanych rozporządzeń czy nawet zarządzeń nie mam siły czytać:
https://www.gov.pl/web/slowacja/zasady-wjazdu-cudzoziemcow-do-republiki-slowackiej-i-tranzytu-przez-jej-terytorium

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomkly napisał:

Oficjalnie dalej obowiązuje stan wyjątkowy i praktycznie wszystkie te same głupoty co wcześniej. Aktualizacja sprzed 4 dni - na oko nic się nie zmieniło, a bełkotu po słowacku w treści tych podlinkowanych rozporządzeń czy nawet zarządzeń nie mam siły czytać:
https://www.gov.pl/web/slowacja/zasady-wjazdu-cudzoziemcow-do-republiki-slowackiej-i-tranzytu-przez-jej-terytorium

Znajomi byli na Chopku, też nic od nich nie chciał. Coś się musiało zmienić, coś pękło.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...