Skocz do zawartości

Okazje na Sport-bittl.com


mig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłem wczoraj golasy. Rano byl mail ze wyslali. W poprzednich ( które po 6 sezonach już dogorywają) mam płytę wc i xcell-e 16din... 2 godz z wkretarką i będzie ok.


Bardzo praktyczne podejście zrobiłem tak samo ;) , mi udało się kupić używane komóry Heada krawędź idealna z płytą za 100 euro wiązania przekręciłem ze starych i 3...4 sezony pojeżdżą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego WC a nie zwykłe? Jesteś czynnym zawodnikiem?

Bo mają fajne ochraniacze na dziobach :)

 

Jakby ktoś się zastanawiał co to za deski to w katalogu Voelkla dla zawodników (19/20) można je znaleźć pod numerami 119802/800 (miękksze) i 119862/860 (twardsze).

Sklep miał trudności w komunikacji z adresami z Polski (maile notorycznie lądowały im w spamie) ale ostatnio nie ma kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechały terminowo.  :D

 

Przy okazji, może się komuś przyda:

Marker wypuścił w zeszłym roku wiązania x-comp, którymi zastępuje w nartach race'owych wiązania x-cell.

Albo wraca do części rozwiązań sprzed paru lat (comp).

Różnica jest, m.in. w mocowaniu przodu 3vs2 punkty.

Ale podobno płyty Markera, od kilku lat miały nawierty pod oba systemy, także tu nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły, co ciekawe z instrukcja obsługi po polsku tzn raczej zalecenia typu nie jeździć po betonie, nie prać w pralce itp.... :-) Miały nie mieć uvo ale śmiesznie wygląda to puste miejsce z obrysem tlumika... na fotce w sklepie były gładkie...

Załączone miniatury

  • 20201117_190325.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły, co ciekawe z instrukcja obsługi po polsku tzn raczej zaleceniami typu nie jeździć po betonie, nie prać w pralce itp.... :-) Miały nie mieć uvo ale śmiesznie wygląda to puste miejsce z obrysem tlumika... na fotce w sklepie były gładkie...

dobrze, ze nie masz pustych obrysów zabezpieczeń dziobów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły, co ciekawe z instrukcja obsługi po polsku tzn raczej zaleceniami typu nie jeździć po betonie, nie prać w pralce itp.... :-)Miały nie mieć uvo ale śmiesznie wygląda to puste miejsce z obrysem tlumika... na fotce w sklepie były gładkie...


Ja się cieszę, bo uvo mnie śmieszy (zwłaszcza w slalomkach). Ale jakbyś bardzo cierpiał, to jest do kupienia, za jedyne 285 zł w sportofino. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj kupiliśmy bez wiązań. Mig pakuje wiązania (i płytę) ze starych nart, ja pakuję narty do piwnicy i będę się zastanawiał w przyszłym roku.

Z punktu widzenia amatora - nie mam pojęcia ( z punktu widzenia zawodowca, tym bardziej :)).
Wyobrażam sobie, że to tak, jakby do GT3 RS założyć opony z seryjnego Boxtera.
(Chyba analogia do zawieszenia,byłaby bardziej adekwatna. ;))

Za 300-400 zł, bez problemu kupisz używaną płytę z wiązaniami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 300-400 zł, bez problemu kupisz używaną płytę z wiązaniami.

Z tego, co zrozumiałem, to w tym sklepie można dokupić NOWE wiązania z płytą za dodatkowe 100 Euro, czyli ca 450 zł pod warunkiem, że kupuje się je w pakiecie.

268 Euro za gole deski
https://www.sport-bi...20::187560.html

vs 368 Euro za deski z wiązaniami i płytą (o ile kupuje się je w pakiecie)
https://www.sport-bi...7502_1_412.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co zrozumiałem to w tym sklepie można dokupić NOWE wiązania z płytą za dodatkowe 100 Euro, czyli ca 450 zł pod warunkiem, że kupuje się je w pakiecie.

268 Euro za gole deski
https://www.sport-bi...20::187560.html

vs 368 Euro za deski z wiązaniami i płytą (o ile kupuje się je w pakiecie)
https://www.sport-bi...7502_1_412.html

nikt nie wie czy to prawda. Wez narty z plyta to policza Ci tyle samo za same wiazania. Wiec sie nie zdziw jak dostaniesz narty, bez plyty z wiazaniami. Plyte bedziesz mial ino na zdjeciu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wie czy to prawda. Wez narty z plyta to policza Ci tyle samo za same wiazania. Wiec sie nie zdziw jak dostaniesz narty, bez plyty z wiazaniami. Plyte bedziesz mial ino na zdjeciu :P


W opisie wiązań wymieniona jest plyta:
"- DIN Range: 4.0 - 12.0
- AFD Gliding Plate
- Intelligent Backward Release
- XCELL TOE
- Twin Cam X Heel".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...