Skocz do zawartości

Czarna Góra


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze wierzyłem, że i u nas będzie normalnie. Po czesku, znaczy się... :D

 

Pozdrawiam, radcom 

 

i jest normalnie,

w sobotę rusza Czarna i to od razu 3 trasy przy wyciągach: KLH, KLF i orczyk F1,

ponadto przyda się działający łącznik P3,

nieźle  :) 

 

w sobotę karnet za 1zł

http://www.skionline...newsy,6166.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest normalnie,

w sobotę rusza Czarna i to od razu 3 trasy przy wyciągach: KLH, KLF i orczyk F1,

ponadto przyda się działający łącznik P3,

nieźle  :) 

 

w sobotę karnet za 1zł

http://www.skionline...newsy,6166.html

 

Czarna w tej chwili ma chyba najwięcej tego śniegu zrobionego, jestem w szoku. Pojechał bym w sobotę ale obawiam się tłumów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest normalnie,

w sobotę rusza Czarna i to od razu 3 trasy przy wyciągach: KLH, KLF i orczyk F1,

 

 

To będzie masakra, jedna kanapa i może dwie trasy przy niej. 

Trudno, jadę. Choćbym miała raz jeden zjechać.

Nie, dwa razy muszę bo za koleżankę jeszcze. 

 

Na Pomezky otwierają 400 m trasy za 200 CZK. Czyli tak jakby u nas jednak lepiej.

 

a se jedźcie .... pewnie przetarć będzie max i nófki nartki się całkiem nienófki zrobią.

 

Ja Wam poczciwie radzę do stycznia poczekać, jak i sam robię.

 

Ta, dziadek trzymał w garażu na dywaniku i tylko w niedziele do kościoła.

Sprzętowi też trzeba dać kiedyś umrzeć. A i serwis chętnie się odkuje po ubiegłorocznej bryndzy.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szutrówki mam .... ale qrde nie jadę bo za daleko a robota nie czeka .

 

Bruner , kup dowolne nowe Heady - jak znalazł za szutrówki mogą robić i nie żal, że się zniszczą .

 

(qrde , ja to jestem straszny rasista :D)

Hmm..one tez pewnie sie na szutrowki nie nadaja :P ale jakos powoli przechodzi mi ta zlosc na te firme ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Łodzi też przyjadę. Może nawet znajdzie się jeszcze ktoś chętny.

Narty zabieram, ale jak będą warunki na "szutrówki", to wypożyczę na miejscu. Swoich mi szkoda.

Cześć

Bardzo trudno zniszczyć narty nawet jak jest bardzo mało śniegu przy poprawnej jeździe. Co Wy z tymi szutrówkami?

Jakby ktoś był w Czarnej Górze po Sylwestrze to do zobaczenia. :)

Pozdrowienia
 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trudno zniszczyć narty nawet jak jest bardzo mało śniegu przy poprawnej jeździe. Co Wy z tymi szutrówkami?

 

W przeszłości na Czarnej Górze można było na stoku znaleźć kamyczki wielkości pięści - poszperaj w tym wątku to zobaczysz.

Raz na takim fikłem i skończyło się nawet na pociętych spodniach...a znacznie mniejsze robią dziury w ślizgu.
Coś takiego się pamięta.

 

Ale to już chyba przeszłość.

Od czasu zmiany właściciela sporo się tam zmieniło na lepsze, tak czy owak w dniu otwarcia się tam nie wybieram.

 

Aha....jak myślicie o wypożyczeniu - ci w wypożyczalniach to nie idioci..jak będzie źle to po prostu pocałujecie klamkę.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Bardzo trudno zniszczyć narty nawet jak jest bardzo mało śniegu przy poprawnej jeździe. Co Wy z tymi szutrówkami?

Jakby ktoś był w Czarnej Górze po Sylwestrze to do zobaczenia. :)

Pozdrowienia
 

 

to najwyraźniej jeżdżę niepoprawnie ;)

 

duży kamień widoczny z daleka można śmiało ominąć, ale cały plac małych kamyczków, słabo widocznych z daleka to już gorzej ;)

 

mam nadzieje, że nie będzie kamieni ale na początek sezonu zawsze i wszędzie biorę narty, których mi po prostu najmniej szkoda :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To początek sezonu i takich spragnionych śniegu jest dość dużo. Z Łodzi już jest nas troje.

Raczej nie sądzę, aby właściciele wypożyczalni przespali ten termin. Liczymy na nich.

Byłem w zeszłym sezonie przez tydzień i mimo powszechnego braku śniegu, dało się zupełnie fajnie pojeździć. Zwłaszcza rano, na zlodzonym przez noc śniegu, większość zsuwała się bokami trasy a cały środek był nasz. :D

Widać było, że ośrodek się stara.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...