Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli bijesz się w swoje piersi. Chwali się. Zazwyczaj takie opinie wyglaszaja Ci, którzy biją się w cudze.....


Brać udziału, nie brałem, no chyba, że o spuściznę chodzi;-) PS no chyba, że ta nieudana akcja u wlotu Lejowej. Ale wtedy byłem niepełnoletni, a spiritus movens akcji osadzenia krzyża był ksiądz Robert Kwatek https://radiovictori...lnej-w-lowiczu/ krzyż jednak usunięto, obyło się bez ofiar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34313d06e432.jpg


To jest ta twoja niezależność myślenia? Że po raz n-ty wklejasz ten sam obrazek, w dodatku cudzej koszulki, cudzego projektu i cudzej fotki. Brawo boy! PS już lepiej pytaj "dlaczego PO" jak to masz w zwyczaju;-) choć może wszystko jedno jaka mantra, jak to cie uspakaja, wszak jesteśmy tu aby sobie wzajemnie pomagać:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta twoja niezależność myślenia? Że po raz n-ty wklejasz ten sam obrazek, w dodatku cudzej koszulki, cudzego projektu i cudzej fotki. Brawo boy! PS już lepiej pytaj "dlaczego PO" jak to masz w zwyczaju;-) choć może wszystko jedno jaka mantra, jak to cie uspakaja, wszak jesteśmy tu aby sobie wzajemnie pomagać:-)

Znalazł się "intelektualista grafoman" B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafo- raczej ty, ciągle jeden obrazek,
-man chyba też? Intelektualnej własności na pewno nie szanujesz, copy-paste. "Dlaczego PO?" chyba już sam wymyśliłeś? Ja się nie znalazłem. Jestem.

Obydwaj jesteście siebie warci. Ty pieprzysz trzy po trzy i agitujesz w każdym możliwym wątku, a Kuba Cię troluje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwaj jesteście siebie warci. Ty pieprzysz trzy po trzy i agitujesz w każdym możliwym wątku, a Kuba Cię troluje.

Dzięki za merytoryczny wpis. Nie zauważyłem agitki. A, że nie wszystko mi się u zarządzających podoba, na to nic nie poradzę. Cieszę się, że jesteś dumny z władz z powodu podwyzki. A także naduzywania aparatu panstwa. PS jedyny sprawiedliwy się odezwał? Masz wejście jak... po wakacjach;-) Domyśl się czyjego wpisu jest twój wart:-) Idol.
PS w każdym? konkretnie którym?
Szpindl
CzG
Rysy
Dobór nart
Kadencja
Przebieg
to z tych co wiszą na głównej, głos zabierałem
Już Ci ta tęcza wzrok popsuła zda się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za merytoryczny wpis. Nie zauważyłem agitki. A, że nie wszystko mi się u zarządzających podoba, na to nic nie poradzę. Cieszę się, że jesteś dumny z władz z powodu podwyzki. A także naduzywania aparatu panstwa. PS jedyny sprawiedliwy się odezwał? Masz wejście jak... po wakacjach;-) Domyśl się czyjego wpisu jest twój wart:-) Idol.
PS w każdym? konkretnie którym?
Szpindl
CzG
Rysy
Dobór nart
Kadencja
Przebieg
to z tych co wiszą na głównej, głos zabierałem
Już Ci ta tęcza wzrok popsuła zda się

I znowu pierdolisz jak przekupka na targu. Idź być babą gdzie indziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu pierdolisz jak przekupka na targu. Idź być babą gdzie indziej.

Twoj wpis merytoryczny do bolu.
Drugi w tym miesiacu.
Taki sam.
PS wyrzucac mozesz kogos ze swojego domu, jak cie tlumek lgbt odwiedzi, a tutaj mozesz za chamstwo jedynie przeprosic. Kobiece slalomki ty masz, nie ja, wiec z ta baba jakos slabo ci wyszlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...