Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Ależ ja wiem o tym. Wiem co działo się w tamtych czasach ale drzwi nie niosłem. Byłem świadkiem innych zbrodni, manifestacji, walki.

Kolega zna to z opowiadań. I tyle.

BYŁEŚ ŚWIADKIEM , chyba z drugiej lewej  strony . A  z opowiadań to fakt mama nic nie mówiła po wizytach  z widzenia a jak koledzy przychodzili po mojego tatę i nagle nie było go  przez kilka miesięcy to też mówili że wyjechał w delegację żebym czasem czegos w szkole nie chlapnął tylko jakoś nic lepiej nam się nie żyło po delegacjach  i  historią nieznaną sobie nie .......  wycieraj proszę .

I jeszcze sąsiad ubek pierd... .... mi kręcił jaki to mój ojciec zajebisty kumpel jego jest , podpierdalacz  je...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście, że masz rację! Co do zasady genotyp to nie fenotyp. Nie pamiętam już określenia jak nazywało się cechy kodowane przez pojedynczy gen a jak te przez wiele. W związku z tym niektóre ujawnią się zawsze (być może jest tak z CDS) a niektóre nie. Jest to bardzo złożone a bada się to może 20 lat. Wygląda, ze zsekwencjonowanie genomu to był pierwszy, bardzo niewielki i bardzo łatwy kroczek na drodze poznania funkcjonowania genotypu/fenotypu. Ale co do zasady to bliźniaki jednojajowe znacząco się różnią cechami (a nie wyglądem). Pozdro Wiesiek

Sorki, niepotrzebnie się uniosłem... Tak, są geny o niepełnej penetracji, są choroby dziedziczone wielogenowo, są choroby gdzie dziedziczy się podatność, są też takie gdzie penetracja jest pełna, ale gen jest recesywny. Każdy kto zna się na diagnostyce genetycznej wie co jak się dziedziczy... No i jeszcze jest epigenetyka, tak w temacie bliźniąt. Co nie zmienia faktu, że w dużej części przypadków w których do tej pory terminacja ciąży była dozwolona doprawdy nie trzeba było badań genetycznych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ja bym chciała wszczepić te miniaturki człowieka w te wasze wyrzeźbione lub otłuszczone brzuchy i podziwiać jak się dobrze bawicie podczas tej - tylko "inkubacji". 

Natura nie jest doskonała. Niestety. W bólach będziesz rodziła dzieci. Podobnie jest, choć nie zawsze, z umieraniem. Dlatego tam gdzie można trzeba ja poprawiać. Jak myślisz, uda się kiedyś wyprodukować sztuczny inkubator? Weźmie się zapłodnione jajo z macicy, umieści w nim, odpowiednio podkarmi w przyjaznej temperaturze i np. przy muzyce Mozarta, poczeka te 9 miesięcy i... Uda się, czy nie? :) Wg mnie uda się, być może (i na szczęście) tylko eksperymentalnie.

 

A brzucha nie mam. Tzn. mam, ale nie jest ani otłuszczony ani wyrzeźbiony. Po prostu płaski. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ożeż...

Ja ja bym chciała wszczepić te miniaturki człowieka w te wasze wyrzeźbione lub otłuszczone brzuchy i podziwiać jak się dobrze bawicie podczas tej - tylko "inkubacji". Zobaczyć, jak rzygacie, jak wam jest słabo, jak puchną wam nogi, jak pęka wam skóra na brzuchu, jak nabrzmiewają wam piersi, jak bolą was plecy. Jak się relaksujecie półrocznymi zaparciami, kopniakami w pęcherz i dwudziestoma kilogramami nadwagi. No i na końcu - zobaczyć jak dzielnie rodzicie obrońcy życia, panowie świata i kobiet. I nie ma opcji, że któryś nie chce, nie może, czy się boi!

https://kobieta.wp.p...82742162986113a

Z kim walczysz ? W swoim imieniu przepraszam, że urodziłem się mężczyzną.  Inni mężczyźni też powinni przeprosić, że nie plamią, nie miesiączkują, nie rodzą, nie mają drożdży, nadżerek, przypalanek i tego wszystkiego co wcześniej i teraz napisałaś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek ja żyję i jakoś sobie radzę , ale jak widzę co poniektórzy walczący o wolność decydowania wyprawiają z historią , dobrem narodowym to niestety milczeć i być biernym też nie potrafię .

Walka walką ,  ja nienawidzę pisu  ale lewactwa jeszcze bardziej , popieram kobiety walczące o swoje prawa ale niech ta hołota co się za nimi ciągnie zaatakuje meczety czy synagogi to poczuje sprawiedliwość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estka bardzo to trafne „O łże”...podsumowuje idiotyczne dywagacje zygotyczne i inkubacyjne. Ależ proszę Polm, tak się rozpędziłeś i zaczniesz fruwać!!!! Estka walczy z głupotą, a Ty masz jeszcze szansę dzięki nowoczesnej medycynie uratować się przed drożdżycami i nadżerkami....HPV i HSV2- Bo dzielisz je z kobietami - wszystko przed Tobą albo już za. Możesz się szczepić na HPV do 45 r.ż. - skorzystaj. A drożdżycę możesz mieć głęboko w d.... Taaaki Emotikon- wybacz nie w tym miejscu! Obraża to kobiety ofiary przemocy domowej, czy ofiary gwałtu, też mężczyzn, a także mnie, że nie traktujesz tego poważnie. Pani Gates opisuje w swojej książce - The Moment of Lift -obecne sytuacje polityczne dotyczące praw kobiet w różnych krajach rozwijających się. Włączając 18 krajów, gdzie kobietę traktuje się jak w dekalogu 9. 10.- jedną z rzeczy męża. Jako rzecz po śmierci męża jest przekazana dalej jako spadek bez prawa do posiadania, czy dziedziczenia. To może być przykład na dosłowne traktowanie dekalogu. O zgrozo! Zupełnie nie obchodzą mnie populacyjne „TEORIE energooszczędne”. Bardzo niefortunne użycie słów!!! YUCK - The Moment of Lift- napisana przez Melindę Gates-to przerażająca współczesna historia kobiet.... Afrykańskie kobiety rodzą 8- ro dzieci, z których z przyczyn naturalnych umiera 7- ro, a jedno przeżywa. I to nie jest książka historyczna. Dziecko umiera, nie dlatego, że jest chore, ale matka wykrwawia się po porodzie i jest nieprzytomna -nie mogąc zająć się maluchem. Plemienna tradycja - wierzenia zabrania przytulić i ogrzać dziecko innej osobie. ( no to taka naturalna strategia?) @ Skyflyer- walczysz, psychicznie walczysz.... Jean Vanier był człowiekiem na miarę twoich oczekiwań, no prawie święty wzór .... ale nawet najszlachetniejsi czasem chowają głębokie sekrety. Otrzymał nagrodę Templeton’a w 2015 roku. Dużo dobrego zrobił w sprawie opieki dla niepełnosprawnych. https://youtu.be/oZj0QLFAdEY Później, tzn. po śmierci zrobił się bardziej kontrowersyjny- w wyniku ujawnienia nadużyć seksualnych - właściwie nie wiem czemu ulżyło mi, że nie dotyczyło to podopiecznych z niedorozwojem ( jak w Kill Bill), a „jedynie” asystentek i zakonnic. Być może w twoim wyobrażeniu - one sobie tak wybrały?.... https://en.wikipedia...iki/Jean_Vanier

Joanna i Estka, Majka i inne kobiety, myślę że większość jest tu po Waszej stronie, co z resztą widać we wpisach. Chłopy bywają zażenowane rozmawianiem o kobiecych problemach, nie wiedzą jak ująć w słowa, robią głupie miny, co nie oznacza braku szacunku czy świadomości Waszych problemów zarówno tych w krajach rozwiniętych, jak i trzeciego świata. Dlatego nie oburzajcie się na te nieświadome niezręczności. Warto skierować energie na tych co robią to świadomie lub wręcz z premedytacją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie zauważyłeś, brak dyskusji z tobą nie wynika z braku argumentów, tylko ochoty do dyskusji z talibanem.

 

Co jak co ale ja wulgaryzmów w moich postach nie używam w przeciwieństwie do protestującej młodzieży (może coś tam napisałem nazywając protestujących hołotą - ale jak określić ich inaczej skoro utrudniają życie normalnym ludziom. Ja przez ich protesty do roboty się spóźniłem na przykład). Nie znieważam osób tak jak protestujący znieważają polityków od najgorszych oraz duchowieństwo - które przecież od zawsze było, jest i będzie przeciwnikiem nie tylko aborcji ale wszelkiego zabijania. Więc co im zawinili księża oraz mury często pięknych i zabytkowych świątyń oraz pomniki (np św. Jana Pawała II) po którym smarują swoje marksistowskie hasła i inne bohomazy. A policja na to jeszcze patrzy bezradnie jak ta dzicz niszczy cudze mienie. 

 

Guzik mnie interesuje cały ten protest, chcę tylko ciszy i spokoju w swojej okolicy i bez problemów przejechać z punktu A do punktu B.

Swoje argumenty protestująca w większości młodzież niech przeniesie na fora internetowe czy te ich ukochane facezboki i będzie git. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Guzik mnie interesuje cały ten protest, chcę tylko ciszy i spokoju w swojej okolicy i bez problemów przejechać z punktu A do punktu B.

Swoje argumenty protestująca w większości młodzież niech przeniesie na fora internetowe czy te ich ukochane facezboki i będzie git. 

 

Cisza i spokój ????? O q.....

Precz z kołtuństwem !

 

 

A ja chcę :

 

Aby proaktywnie pomagać rodzicom którym zmarło dziecko w wyniku wad wrodzonych

Aby politycy szanowali prawo które uchwalają i byli przykładem jego respektowania dla całego społeczeństwa

Ukarania polityków (do więzienia) którzy wyrzucili w błoto naszą kasę

TVP które nie kłamie co 10s i nie obraża

Trybunału Konstytucyjnego zgodnego z prawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno chciałeś swoim samochodem taranować ludzi o odmiennych poglądach a teraz uprzejma prośba:

1. Zaimek osobowy w drugiej osobie liczby mnogiej.
2. Imię męskie Piotr po francusku.
3. „Tak” po rosyjsku.
4. i Twoje ulubione: „kłamstwo” po angielsku.

Ale skoro tu pisze to znaczy że tego co pisałem nie zrobiłem. Wariatem póki co nie jestem. W gniewie różne rzeczy można pisać - zwłaszcza jak kłopot w robocie miałem przez spóźnienie. 

P.S. Choć był realny przypadek potrącenia protestującej osoby przez auto o czym rmf donosił na wiadomościach przed wczoraj. A wczoraj z kolei z auta gość z bejsbolem wysiadł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza i spokój ????? O q.....

Precz z kołtuństwem !

 

 

A ja chcę :

 

Aby proaktywnie pomagać rodzicom którym zmarło dziecko w wyniku wad wrodzonych

Aby politycy szanowali prawo które uchwalają i byli przykładem jego respektowania dla całego społeczeństwa

Ukarania polityków (do więzienia) którzy wyrzucili w błoto naszą kasę

TVP które nie kłamie co 10s i nie obraża

Trybunału Konstytucyjnego zgodnego z prawem

 

To w internecie sobie protestuj. A obecnie siedź w chałupie bo masakra się zaczyna dziać z tą zarazą. Jest naprawdę nie ciekawie. Dziś padło 20156 potwierdzonych przypadków. 

Jak tak dalej będzie to pozamykają nas i nasze miejsca pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w internecie sobie protestuj. A obecnie siedź w chałupie bo masakra się zaczyna dziać z tą zarazą. Jest naprawdę nie ciekawie. Dziś padło 20156 potwierdzonych przypadków. 

Jak tak dalej będzie to pozamykają nas i nasze miejsca pracy.

 

siedzę cały czas w domu i pracuję :-)

ale wieczorem muszę wyskoczyć, to taki wentyl  :D

 

protesty są na dworze, knajpy i kluby pozamykane, młodzież musi coś robić,

ludzie noszą maseczki nawet na dworze, więc nie siejmy paniki,

na zachodzie maseczki na dworze zwykle nie obowiązują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro tu pisze to znaczy że tego co pisałem nie zrobiłem. Wariatem póki co nie jestem. W gniewie różne rzeczy można pisać - zwłaszcza jak kłopot w robocie miałem przez spóźnienie. 

P.S. Choć był realny przypadek potrącenia protestującej osoby przez auto o czym rmf donosił na wiadomościach przed wczoraj. A wczoraj z kolei z auta gość z bejsbolem wysiadł. 

 

Cisza i spokój ????? O q.....

Precz z kołtuństwem !

 

 

A ja chcę :

 

Aby proaktywnie pomagać rodzicom którym zmarło dziecko w wyniku wad wrodzonych

Aby politycy szanowali prawo które uchwalają i byli przykładem jego respektowania dla całego społeczeństwa

Ukarania polityków (do więzienia) którzy wyrzucili w błoto naszą kasę

TVP które nie kłamie co 10s i nie obraża

Trybunału Konstytucyjnego zgodnego z prawem

 

Chcesz aby prawa przestrzegano, a sam go nie przestrzegasz. Wyraźnie było postanowione od wprowadzenia czerwonej strefy w całym kraju - kategoryczny zakaz zgromadzeń powyżej pięciu osób. Ale ta zgraja podlotków podjudzana na uczelniach, w szkołach przez belfrów oraz polityków spod znaku tęczy realizuje swój egoizm mając w nosie tych których zakazić i narazić na śmierć mogą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzę cały czas w domu i pracuję :-)

ale wieczorem muszę wyskoczyć, to taki wentyl  :D

 

protesty są na dworze, knajpy i kluby pozamykane, młodzież musi coś robić,

ludzie noszą maseczki nawet na dworze, więc nie siejmy paniki,

na zachodzie maseczki na dworze zwykle nie obowiązują

 

No właśnie świetnie się bawisz podczas protestu. Tak jak większość protestuje, a nie wie właściwie o co i za czym. Same maski to mało - musi być dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz aby prawa przestrzegano, a sam go nie przestrzegasz. Wyraźnie było postanowione od wprowadzenia czerwonej strefy w całym kraju - kategoryczny zakaz zgromadzeń powyżej pięciu osób. Ale ta zgraja podlotków podjudzana na uczelniach, w szkołach przez belfrów oraz polityków spod znaku tęczy realizuje swój egoizm mając w nosie tych których zakazić i narazić na śmierć mogą. 

 

 

Hahaha  :D

 

p.s. kolejność musi być taka:

1. PIS przestrzega prawo i daje przykład 

2. ja przestrzegam prawo

 

p.s.2. teraz jest tak:

1. PIS masowo łamie prawo

2. ja robię bunt społeczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie świetnie się bawisz podczas protestu. Tak jak większość protestuje, a nie wie właściwie o co i za czym. Same maski to mało - musi być dystans.

A ostatnio sam straszyłeś, że dystansu przestrzegał nie będziesz:

Ja karate kyokushin trenowałem 12 lat. Nie mam zamiaru bić twej córeczki ale jak będę jechał z roboty, a te idiotyczne tszipy zablokują ulicę to taranem w nie wjadę pierw autem, a potem swoją osobą.
Jak na babskiego boksera, który był gotów bić protestujące kobiety, bardzo bojaźliwy jesteś. Pękasz przed czymś czego nawet nie widać? Prawdziwy twardziel musi być z ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Taaaki Emotikon- wybacz nie w tym miejscu! Obraża to kobiety ofiary przemocy domowej, czy ofiary gwałtu, też mężczyzn, a także mnie, że nie traktujesz tego poważnie.

 

Racja. Mój błąd. Postąpiłem tak, jak kiedyś śp. Lepper, który twierdził, że nie da się zgwałcić prostytutki.

 

Ale unikając poprawności politycznej, a w końcu jesteśmy na forum, gdzie możemy ją sobie w dużym stopniu, bo całkiem się nie da, darować, to przyznasz, że takie przypadki, mimo wszystko, wywołują... hmm... :) Co nie znaczy, że powinniśmy go ujawniać. Nawet na takim forum. Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz aby prawa przestrzegano, a sam go nie przestrzegasz. Wyraźnie było postanowione od wprowadzenia czerwonej strefy w całym kraju - kategoryczny zakaz zgromadzeń powyżej pięciu osób. Ale ta zgraja podlotków podjudzana na uczelniach, w szkołach przez belfrów oraz polityków spod znaku tęczy realizuje swój egoizm mając w nosie tych których zakazić i narazić na śmierć mogą.

Jestes jak widze bardzo tolerancyjny... W czasach mojej młodości takich protestujących nazywano: -element antysocjalistyczny -burzuazyjni podrzegacze -wywrotowcy -rewizjonisci -syjonisci na Synaj -element chuliganskie -1976 były już głównie warcholy, prowodyrzy zamieszek, imperialistyczni slugusy. A Ty? "Zgraja podlotkow"? "Politycy spod teczy"... ucz się bo słabo to jakoś. Powyżej masz linka do przemówienia sekretarza WG. Warto brać przykład. Po prostu PiS wqurwil ludzi. Nie tym wyrokiem. Całokształtem. Pazernoscia arogancją, lekcewazeniem, brakiem elementarnej kompetencji. TK to była tylko ta nadmiarowa kropla. No i trudno. Będziesz musiał jeździć do pracy objazdami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Mój błąd. Postąpiłem tak, jak kiedyś śp. Lepper, który twierdził, że nie da się zgwałcić prostytutki. Ale unikając poprawności politycznej, a w końcu jesteśmy na forum, gdzie możemy ją sobie w dużym stopniu, bo całkiem się nie da, darować, to przyznasz, że takie przypadki, mimo wszystko, wywołują... hmm... :) Co nie znaczy, że powinniśmy go ujawniać. Nawet na takim forum. Sorry.

No nie unikaj dosłowności, bo uśmieszki wkurzają. Czy zmuszanie żony do seksu wbrew jej woli, siłą, nie jest gwałtem? Wzbudza Twoją wesołość?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio sam straszyłeś, że dystansu przestrzegał nie będziesz:

 

Jak na babskiego boksera, który był gotów bić protestujące kobiety, bardzo bojaźliwy jesteś. Pękasz przed czymś czego nawet nie widać? Prawdziwy twardziel musi być z ciebie.

 

 

O siebie się nie martwię ale ma starszych rodziców i ojca z taki chorobami współistniejącymi że zakażenia mógł by nie przeżyć według opinii kardiologa i internisty. 

Unikam zresztą od jakiegoś czasu kontaktu z rodzicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...