Skocz do zawartości

Puchar Świata 2018/19


pawelb91

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzmy, że bez. Alex Koell pierdyknął potężnie. Jest na tubie jakbyś nie widział. Jansrud też skasowany na treningu.

Noel potwierdza zadatki na mistrza, bardzo pewna jazda młokosa, imponujące. Marcel z du....y na podium-mistrz! Popov z Bułgarii 9, można?

Nie widziałem, transmisja skończyła się wcześniej. Na szczęście obyło się bez obrażeń, tak podał zespół. Jak na Kitz to bardzo szczęśliwie, że tylko jeden taki wypadek.

Podczas SL w pierwszym przejeździe miałem wrażenie, że Marcel i Henrik mieli problem z widzeniem. Tak niepewnie jechali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale jaja :) nie wiem jakim cudem Mikaela straciła przewagę na dole, szczególnie, że Petra popełniła błąd :) Chyba Słowaczkę lepiej narty niosły (jest też cięższa)

Witam

 

Błąd błędowi nierówny. Czasem jego wpływ na zmniejszenie chwilowej szybkości jazdy jest pomijalny.

 

Moja żona reaguje na wszelkie takie minimalne zahaczenia nart w czasie transmisji.  I widać było u Shifrin takie  minimalne zahaczenie zewnętrzna narta,  pod koniec która minimalnie "odeszła" w bok.  Na mono zwolnionym filmie byłoby więcej widać. Na takie  momenty nabierają się doświadczeni komentatorzy-gdzie stracił(ła) te ułamki sekund?. Lepsze "smarowanie", ciężar są "niewidoczne" w jeździe. Wszystko Ok! A tu sekunda do tyłu! Bardziej jest  widoczna pasywna jazda.  Szaleństwo też nie gwarantuje dobrego wyniku. Dlatego te zawody są takie ciekawe.  Jak się odpuści kilku etatowych kandydatów na pudło. To reszta się pięknie tasuje, z zawodów na zawody, ze stoku na stok.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlhova  goniąca Shifrin  tak jak Heniek gonił Marcela i nie dogonił (przynajmniej narazie) czy może jak Marcel który gonił w GS Teda aż go przegonił. 

Ja nie lubię Misi (może zbyt mocne słowo) po prosu jej nie kibicuje ( Shifrin jest świetną narciarką ). Czy będzie najlepsza w historii czy za kilka tygodni będzie przegrywać z Vlhovą zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tylko filmy Maryny z FB. Fajnie jechała, szybki ten GS był. Cieszę się, że jej idzie.

 

Vonn podobnie jak Svindal kończy ściganie po mistrzostwach.

Dobra decyzja, młoda jest, zdrowie jej się przyda.

 

Czyli MŚ oglądam dla Maryny, Lindsey i Axela.

 

Ps.

Paw1, co za ćwok dał Ci komentarz na YT. Po angielsku napisał, a to przecież jakiś ziemniak z Łowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie to podnoszenie wewnętrznej zanika, ale taka Vlhova ma bardzo wyraźny ten ruch.

A film zaiste genialny. Dzięki Jack!

Cześć

To nie jest podnoszenie tylko nabieranie wysokości. Zwróć uwagę, że na narcie o ograniczonym taliowaniu nie mogłeś bez straty prędkości odpowiednio zacieśnić skrętu. Stąd odbicie w celu zwiększenia szybkości i nabrania wysokości niezbędnej do wykonania następnego skrętu. tak samo jechał Feller aczkolwiek cały czas spadał i jakby były jeszcze ze trzy bramki to już by się nie zmieścił.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...