Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Tatry Mountain Resorts - akcje, inwestycje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#81 Plywak

Plywak

Użytkownik

• PipPipPip
  • 391 postów
  • Na forum od: 04.2012
313

Napisano 26 listopad 2020 - 17:13

W jakich biurach maklerskich macie akcje TMR i ile sobie życzą za wystawienie wyciągu z rachunku z umieszczonym na nim kodem ISIN na dzień 31/10 ? Ja mam w CDM PEKAO SA i czas przestać finansować państwowy bank. Za wystawienie takiego wydruku kasują 200 PLN, czas poszukać tańszej opcji. W ubiegłych latach GOPASS akceptował dołączony do wydruku skan maila z biura maklerskiego z podanym kodem, w tym roku odrzucił mi rejestrację tłumacząc, że PEKAO SA wystawia historię wydruku z kodem ISIN.

W bossa nie brali do tej pory nic, brałem wydruk z konta, jest na nim isin. Tyle, że na nim pojawiają się wszystkie pozycje jakie masz w portfelu. Jak chcesz osobne zaświadczenie, to 30zł.

#82 marek_s

marek_s

Nowy użytkownik

• Pip
  • 42 postów
  • Na forum od: 02.2012
54
  • Umiejętności: 1
  • Cieszyn/Wrocław

Napisano 08 grudzień 2020 - 00:00

https://www.narty.pl...dolomitach.html

Można już kupować bilety na stronie gopass'a na stacje Grossglocknera i 3 Zinnen.

Skyflyer pytał o Jested - nie jest wymieniony w regulaminie;

Tento benefit je možné využiť na lyžovanie v strediskách definovaných v obchodných podmienkach a na kúpanie v Aquaparku Tatralandia alebo vo Vodnom parku Bešeňová (bez vstupu do Keltského saunového sveta a Harmónia- wellness a spa), typ vstupu Aqua Ticket. V jeden a ten istý deň je možné vstupy kombinovať (lyžovanie/lanovky + kúpanie). Benefit je možné využiť aj v stredisku Špindlerův Mlýn, v stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski a v strediskách Molltaler&Ankogel. V letnej sezóne je benefit možné využiť na lanových dráhach definovaných v obchodných podmienkach a v Legendii - Slaskie Wesole Miasteczko 

Akcionár má možnosť pri aktivácii benefitu zakúpiť si a uhradiť doplatok Fast Pass za cenu 299,- EUR zahrňajúci možnosť využívania prednostného vstupu na prevádzkovateľom určené lanové dráhy v jednotlivých strediskách počas zimnej sezóny 2020/2021

• Skyflyer podziękował za tę wiadomość

#83 moruniek

moruniek

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Na forum od: 03.2016
2062
  • Umiejętności: 6
  • Rajszew

Napisano 22 styczeń 2021 - 19:54

TMR planuje masowe zwolnienia oraz emisję obligacji.

​​​​​​​https://e.dennikn.sk/minuta/2237372

• zbistar podziękował za tę wiadomość

#84 Iru

Iru

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 161 postów
  • Na forum od: 01.2012
25
  • Opole

Napisano 02 luty 2021 - 14:32

Jak na taki armagedon w branży to cena akcji trzyma sie bardzo dobrze. Myślałem, że dokupię po taniości a tu nic z tego.

#85 Iru

Iru

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 161 postów
25
  • Opole

Napisano 23 luty 2021 - 20:56

Mam przyznany ten benefit na koncie. Wybieram się do Szczyrku i muszę to jakoś aktywować, ale coś mi tu nie pasuje. Wchodzę na swoje konto i w sekcji kupony i zniżki jak wybieram Szczyrk to nie ma tam tych darmowych dni a jak zmieniam na Moltaler lub Jasną to są. O co tu chodzi? To działa to w Szczutku czy nie?

#86 zbistar

zbistar

Nowy użytkownik

• 12 postów
  • Na forum od: 12.2020
16
  • Mazowsze

Napisano 23 luty 2021 - 21:18

Mam przyznany ten benefit na koncie. Wybieram się do Szczyrku i muszę to jakoś aktywować, ale coś mi tu nie pasuje. Wchodzę na swoje konto i w sekcji kupony i zniżki jak wybieram Szczyrk to nie ma tam tych darmowych dni a jak zmieniam na Moltaler lub Jasną to są. O co tu chodzi? To działa to w Szczutku czy nie?

Musisz aktywować wg. instrukcji. Jeśli masz aktywowane to w zakładce "moje zamówienia" pokaże się komunikat z informacją ile masz wejść i gdzie możesz to wykorzystać. Jest tam też Szczyrk. Ja już jeździłem w Szczyrku w tym roku na benefity.

#87 Iru

Iru

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 161 postów
25
  • Opole

Napisano 23 luty 2021 - 21:47

Jakiej instrukcji? Gdzie ją znajdę?

Szczyrk u mnie wygląda tak. Nie ma żadnego kuponu.

http://prntscr.com/1052989

A jak przełączę np na Jasną to kupon jest.

#88 lefi

lefi

Nowy użytkownik

• 8 postów
  • Na forum od: 09.2018
9

Napisano 24 luty 2021 - 05:10

Szczyrk u mnie wygląda tak. Nie ma żadnego kuponu.http://prntscr.com/1052989

Jak jesteś na Jasnej to tam masz te kupony. Podajesz który wybierasz czy normalny czy fastpass oraz podajesz siebie jako osobę korzystającą i na koniec "kupujesz" za 0 euro. W szczyrku nie pokazuje że masz te kupony. Ta aplikacja ma masę błędów więc dobrze przed startem podejść do infocentrum i sprawdzić czy wszystko ok. Ja raz w Szpindlu odbiłem się od bramek.

#89 zbistar

zbistar

Nowy użytkownik

• 12 postów
  • Na forum od: 12.2020
16
  • Mazowsze

Napisano 24 luty 2021 - 07:48

Szczyrk u mnie wygląda tak. Nie ma żadnego kuponu.

http://prntscr.com/1052989

To aktywuj na Jasną, będzie do wykorzystania także w Szczyrku. Ja tak zrobiłem i wszystko działa, sprawdzone. Tak jak pisał poprzednik, aplikacja ma błędy. A na tej stronie znajdziesz instrukcję w PDF-ie, niestety po Słowacku. 

https://www.tmr.sk/k...nie-z-profitow/

#90 Iru

Iru

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 161 postów
25
  • Opole

Napisano 24 luty 2021 - 08:33

Ok, dzięki. Jestem zatem spokojniejszy.

Jeszcze jedno. Nie mam jeszcze karty magnetycznej. Rozumiem, że jak przypiszę kupon, to drukuję albo pobieram na telefon ten kod i idę z nim do kasy, a tam za 10 zł dostanę kartę. Tak?

A i jeszcze jedno. Sprawdzał ktoś czy to działa również latem jak otworzą trasy rowerowe?

#91 kordiankw

kordiankw

W życiu nie ma stopklatki.

• PipPipPipPipPip
  • 3727 postów
  • Na forum od: 10.2011
11932
  • Umiejętności: 7

Napisano 24 luty 2021 - 09:04

To zależy czy masz karnet sezonowy, czy tylko ileś dni gratis. Jeżeli nie masz tyle akcji, żeby przysługiwał ci karnet sezonowy, to masz czas na wykorzystanie przysługujących ci skipassów do końca października. Jeżeli przysługuje ci sezonowka, to wykupując karnet za 0 zł, musisz określić czy będzie wykorzystany w okresie zimowym, czy letnim. Jeśli zdecydujesz się na zimowy, to nie masz wejść do aquaparków i jest ważny do końca kwietnia.
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#92 Iru

Iru

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 161 postów
25
  • Opole

Napisano 24 luty 2021 - 09:34

Nie mam sezonowego. Rozumiem, że w takim przypadku ważny jest zimą i latem?

#93 kordiankw

kordiankw

• PipPipPipPipPip
  • 3727 postów
11932

Napisano 24 luty 2021 - 10:07

Tak. Jak go zaktualizujesz, będzie informacja gdzie jest ważny i w jakim okresie. Tu masz screen z zamówienia mojego syna: 9975377e03052f9116d9681803de82b2.jpg A tu mój na sezonówke 309135b3652ae3d426f9f044255644a6.jpg Jeżeli nie jeździsz więcej niż 25 dni w sezonie to sezonowka jest nieopłacalna, bo możesz ją wykorzystać albo zimą, albo latem. Ja w tym roku sprzedam cześć akcji, tak by zostało mi tylko 80, które uprawniają do 25 darmowych skipassów.
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#94 Iru

Iru

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 161 postów
25
  • Opole

Napisano 24 luty 2021 - 11:06

Rozumiem, że tych 25 wejść nie można rozdysponować na kilka osób jak akcje ma się na jednym rachunku? Ja mam np 12 dni w zamian za 40 szt akcji i mam je na jednym rachunku więc mogę wykorzystać tylko ja? 

#95 kordiankw

kordiankw

• PipPipPipPipPip
  • 3727 postów
11932

Napisano 24 luty 2021 - 11:17

Tylko ty, możesz je również przekazać na inną osobę, ale w całości.