Jump to content

Iru

Members
 • Posts

  104
 • Joined

 • Last visited

Iru's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Rozumiem, że tych 25 wejść nie można rozdysponować na kilka osób jak akcje ma się na jednym rachunku? Ja mam np 12 dni w zamian za 40 szt akcji i mam je na jednym rachunku więc mogę wykorzystać tylko ja? 
 2. Nie mam sezonowego. Rozumiem, że w takim przypadku ważny jest zimą i latem?
 3. Ok, dzięki. Jestem zatem spokojniejszy. Jeszcze jedno. Nie mam jeszcze karty magnetycznej. Rozumiem, że jak przypiszę kupon, to drukuję albo pobieram na telefon ten kod i idę z nim do kasy, a tam za 10 zł dostanę kartę. Tak? A i jeszcze jedno. Sprawdzał ktoś czy to działa również latem jak otworzą trasy rowerowe?
 4. Jakiej instrukcji? Gdzie ją znajdę? Szczyrk u mnie wygląda tak. Nie ma żadnego kuponu. http://prntscr.com/1052989   A jak przełączę np na Jasną to kupon jest.  
 5. Mam przyznany ten benefit na koncie. Wybieram się do Szczyrku i muszę to jakoś aktywować, ale coś mi tu nie pasuje. Wchodzę na swoje konto i w sekcji kupony i zniżki jak wybieram Szczyrk to nie ma tam tych darmowych dni a jak zmieniam na Moltaler lub Jasną to są. O co tu chodzi? To działa to w Szczutku czy nie?
 6. Jak na taki armagedon w branży to cena akcji trzyma sie bardzo dobrze. Myślałem, że dokupię po taniości a tu nic z tego.
 7. Ten raport o stanie do przesłania przez ich stronę to co to ma być dokładnie? Jakiś wyciąg z konta?
 8. Iru

  Civetta

  Tu napisz: http://www.agenziapiva.it/
 9. To lipa straszna. Myślałem, że podzielę to na rodzinę i zrobimy sobie wyjazd.  W sumie to mogę żonie przenieść  na jej rachunek maklerski połowę akcji. PKC na otwarciu z dwóch stron i sprawa załatwiona. Stracimy 1 wejście, ale córce już tego nie zrobię Jest jakiś polski nr tel gdzie można dopytać takie szczegóły?
 10. Przysługuje mi 25 wejść. Rozumiem, że mogę je komuś przekazać w rodzinie? Jest nas troje to każdy będzie miał swoją kartę? Nie ma wymogu, korzystać mogę tylko ja? Jak to działa?
 11. Tak czytam te zasady i nie do konca kumam. Dobrze rozumiem,że jeśli kupiłem akcje w kwietniu 2020 to z profitów mogę korzystać dopiero w sezonie 21/22?
 12. Dziwne, że tak cicho jest o tym. To jednak Le Mond a nie jakiś superwizjer. https://www.lemonde....64_1650684.html We Francji właśnie rozpoczęło się badanie kliniczne profesora Didiera Raoulta, dyrektora IHU Méditerranée Infection (Marsylia). Przywołane w poniedziałek 16 marca w filmie tego ostatniego, wstępne wyniki wydają się spektakularne: po sześciu dniach leczenia Plaquenilem tylko 25% pacjentów nadal nosi wirusa, przy czym odsetek ten wynosi 90% u tych, którzy nie otrzymują leczenie Miano wirusa na D + 6 byłoby jeszcze niższe u pacjentów leczonych dodatkowo antybiotykiem, azytromycyną. Francuskie laboratorium Sanofi oświadczyło, że jest gotowe we wtorek 17 marca zaoferować władzom francuskim miliony dawek, które potencjalnie mogłyby wyleczyć 300 000 pacjentów.
 13. U mnie podobna sytuacja, tylko że tych małżonek w zmowie są 3 sztuki. Jakby ktoś chciał fajną kwaterkę 7-14.03 na 6 osób, 200m od dolnej stacji kolejki w Ortisei koło Val Gardeny (bezpośredni dostęp do Sella Rondy i Alpe di Susi)  to możemy odstąpić.
 14.   Nikt mnie nie poprawia, a własnie widzę, że jest tam zrobiona nowa 4-osobowa kanapa. Trzeba pojechać
 15. Wiązanie juniorskie Atomic jak na zdjęciu - model XTL. Młodej wypinała się narta na stoku, a że siła wypięcia ustawiana były rok temu postanowiłem zrobić to na nowo uwzględniająć jej nową wagę, wzrost idt. W jedenej narcie podczas ustawiania zauważyłem, że te łapki z przodu ledwo co trzymają buta. Są po prostu luźne. Dodatkowo podczas kręcenia  śrubą w ogóle nie przesuwa sie linia na podziałce. Odkręcać można bez końca, a zakręceć do momentu gdy pojawia się opór. Wtedy troszkę mocniej trzyma, ale i tak za mało,  podziałka i tak ani nie dgrnie. Udam sie oczywiście do serwisu, ale dziś pytanie do was czy to jest w ogóle do naprawy czy już mam szukać samych wiązań? Załączone miniatury
×
×
 • Create New...