Skocz do zawartości

Trochę HUMORU


tatuzo

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytałem sobie dzisiaj, pierwszy raz, forum skionline :).
Wcześniej trafiałem tam, via wyszukiwarka, kilka razy, gdy szukałem info o sprzęcie. (Na takie fajne krateczki ze skalą eksperta :)).
 
Kłócą się tam (stąd pytanie w dziale humor), tak jak i tu; może bardziej może mniej niż tu :); ale obiektywnie fajnie się czyta, bo znać, że ludziom na czymś zależy; sporo cennych uwag merytorycznych można wyłapać w tej bitwie idei.
Ponadto, angażują się tam w dużej mierze te same osoby, co na skiforum.
 
Stąd moje pytanie (luźne, ale raczej poważne): jaka jest różnica między skionline i skiforum  :)?


No i na sf można linkowac so, ale na SO nie można linkowac sf. Sprawdzałem.
PS. Żart może: przychodzi pół baby do lekarza; co się stało? Mąż mnie przerznal. Co z drugą połówka? Wypilismy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jaki ponury, po prostu zmienił zapatrywania. Co tu komentować.

Pozdrowienia

 

Moja żona miała z nim zajęcia na KULu :) .

 

Całe życie korzystał z dobrodziejstw katolicyzmu, a gdy przeszedł na emeryturę i stał się "wolny", wyjechał do Izraela i jak się okazuje zmienił wiarę.

Być może po to, by dalej korzystać, ale już z dobrodziejstwa judaizmu.

 

Znowu wracamy do marksizmu i jego sztandarowego hasła o tym, że baza (kasa) funduje nadbudowę (ideę).

Coś w tym chyba musi być  ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]Znowu wracamy do marksizmu i jego sztandarowego hasła o tym, że baza (kasa) funduje nadbudowę (ideę).

Coś w tym chyba musi być  ;) .

Nie coś, tylko całość(prawie) polityki. I to nie wymysł marksizmu, tylko tak to działa od starożytnosci i pewnie dawniej. Najmocniejszy w stadzie dzielił i dzieli nadal przywileje..... wiec warto sie uśmiechać do niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jego się czepiają , a Piłsudski zmieniał wiarę jak kobiety i nikt złego słowa nie powiedział bo co tu komentować.

 

Piłsudski przeszedł na luteranizm, bo chciał ślubu, którego nie udzieliłby mu Kościół Katolicki.

Ale później wrócił do katolicyzmu.

 

Wszystko zostało w rodzinie  ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłsudski przeszedł na luteranizm, bo chciał ślubu, którego nie udzieliłby mu Kościół Katolicki.

Ale później wrócił do katolicyzmu.

 

Wszystko zostało w rodzinie  ;) .

 

Co Ty na to , Kamil??

 

Prawdę mówiąc, pytanie może także brzmieć: co sądzisz o prawdziwej wielkiej miłości, Kamil??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam w dziale humor, bo gdzie lepiej pasuje

 

Ponad 176 milionów złotych kosztowało przejęcie kolejki na Kasprowy - poinformował prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys. Fundusz wziął jednak na siebie również spłatę długu Polskich Kolei Linowych w wysokości ponad 240 milionów złotych. Koszt całej transakcji wynosi zatem około 417 milionów złotych. Stopę zwrotu z inwestycji Borys ocenił na ponad 10-procentową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...