Skocz do zawartości

Trochę HUMORU


tatuzo

Rekomendowane odpowiedzi

Eksperci z onetu, jak zwykle wiedzą wszystko najlepiej. Zawsze winne są te śmiercionośne adidasy.
W ogóle w Tatry nie powinni wpuszczać, bez wojskowych treków i  plecaka z cordury.

 

Tymczasem w normalnym świecie:

 

Andrzej_Bargiel_Ebrus.jpg
Andrzej Bargiel na Elbrusie (fot. Monika Strojny)

 

Co nie zmienia faktu, że człowiek ze zdjęcia ma na nogach trekkingi z usztywnioną kostką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że człowiek ze zdjęcia ma na nogach trekkingi z usztywnioną kostką.

 

Wyglądały na biegowe ale nawet jak nie to i tak znajdziesz setki innych przykładów używania butów biegowych w górach i na śniegu. Często w komplecie z raczkami. Mój prywatny rekord wysokości w niskich "najeczkach" i to bez raczków to 6400m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój to ok, 12 000m …………………...w sandałach...………………...obok ok. 460 osób :)

Pamiętam sandały Assolo, do lodowca pod Barre des Ecrins dawały radę. W ogóle dużo po nich po górach chodziłem. Zalecane uważne stawianie stóp. Wady: piargi, skała. Na piargach syf leciał i można było urazić palucha. Na skale przy pocie trochę stopa wyjeżdżała na boki jednak.
PS. Ale to chyba nie jest w ogóle śmieszne.
W stylu Kahtoola polecał Jiří z HS.

Załączone miniatury

  • 1311802_601_alt3.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie humor 30-to lecia:

 

Ekspresowe wprowadzenie reformy oświaty i na miesiąc przed wygaśnięciem gimnazjów  - odbywa się okrągły stół na temat.....zmian w oświacie.

 

To tak jakby miesiąc po powstaniu gimnazjów Handke zwołał okrągły stół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subtelnie nie będzie...

Szedł facet przez bagna i w pewnym momencie zaczął się topić. Facet powoli idzie na dno, patrzy, a przed nim na liściu siedzi żaba i wpatruje się w niego. – Spierdalaj! – powiedział i dalej się topi. Facet jest już po pas w bagnie, a żaba siedzi i się patrzy. – No już, spierdalaj! Żaba nic, po pewnym czasie facetowi wystaje już tylko głowa, a żaba siedzi i patrzy mu w oczy. – Spierdalaj, ty kurwo! – krzyknął i utopił się. Po chwili zastanowienia żaba zdziwiona: – Ty kurwo? Spierdalaj??? Jak to? Przecież ja tu mieszkam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...