Jump to content

moruniek

Members
 • Posts

  2,815
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  52

Everything posted by moruniek

 1. @rulez unikaj też nart zawierających "marketingowy bełkot" w opisie "narta łatwa w prowadzeniu", "ultra lite", rdzeń "air" itp.
 2. Cześć, jeżeli opis jest prawdziwy, jeździcie od kilku lat, po 20 dni, w Szczyrku, to jakakolwiek damska komórka w długości 155. Podpytaj na forum, być może ktoś ma coś jeszcze na zbyciu (nowego) @master32 @Bruner79.
 3. Cześć, przebiłem się przez ostatnie kilka stron. W styczniu testowałem nowe narty (testowałem to złe słowo, bo je wcześniej nabyłem drogą kupna) Fischer FIS SL 165, nie widząc żadnej większej różnicy, co do moich Dynek też FIS SL 165. Pobawiłem się ujeżdżając je jednocześnie. Jedna na lewej nodze, druga na prawej, za chwilę odwrotnie. Wiem, jestem dyletantem ale nie widziałem żadnej większej różnicy (kolorystycznie te Fischer-y ładniejsze, no i nowe). p.s. Obydwie pary były porządnie naostrzone, było twardo.
 4. Ja używam kompresora 😉.
 5. @Beata jak @Lexi wyczarteruje ten samolot, to poleci najpierw odwiedzić wnuki w Poznaniu, a w drodze powrotnej zabierze Was na lodowiec 😉.
 6. Mam dwa kody rabatowe od TMR, 2 x skipass na Chopok lub VT to 29 Euro za dzień 2 x Molltek 19 Euro za dzień. Ja nie skorzystam, jakby ktoś chciał zapraszam na PW. Oczywiście udostępnię po koleżeńsku, bez żadnej prowizji itp.
 7. Jaworzyna walczy, śnieży, a to 19 marzec.
 8. 20 Eurocentów próbowałeś 😉 ?
 9. Chyba że to pies lawinowy, pies ratownik, przewodnik osoby niewidomej, funkcjonariusz 😉.
 10. Jestem szczęśliwym posiadaczem pas tej rasy. Ten obrazek jakoś mnie kompletnie nie dziwi. Jego całe życie to jedna dobra zabawa (jak mawiają moje dzieci). Robi to tylko z sobie znanym wdziękiem 😉.
 11. Jak tu nie wierzyć w magię pechowej "13" 😉 ?
 12. To nie problem, kupiłem kilka przejściówek na Shopee (jak jeszcze było w PL) po 50 groszy z promocyjną wysyłką do Polski za 0 zł. Wożę w sakwie. Jedną mam też podpiętą pod domowy kompresor. Działa doskonale.
 13. Będziesz Pan zadowolony.
 14. Ja mam coś takiego. Wchodzą klucze, dętki, telefon i parę innych rzeczy. https://sport-szabadido.alkupiac.hu/kerekparozas/kerekpar-kiegeszitok/kerekpar-kiegeszitok/wozinsky-kerekpar-elso-storage-bag-kerekpar-vaz-phone-case-6-5-huvelykes-max-1-5l-fekete-wbb7bk-_n3T1OpcL
 15. Nie wiem, odkręciłem jak zawsze, pompowałem i nic.
 16. Tak, oponę sprawdziłem wcześniej.
 17. Dziś taki oto przypadek. Bawię się na lokalnych górkach. Na zjeździe guma. Dobra mam łatki, klej. Mam zapasową dętkę ( a nawet dwie). Zdejmuję oponę (z jednej stony, leniwy jestem). Dętka poszła przy wentylu, wymieniam na nową. Ta nie chce się napompować (Conti). Raz jeszcze zmieniam, miałem 2 szt. Druga jest ok. Dojechałem do domu. Sprawdzam pierwszą, wydaje się być ok., trzyma powietrze. Co mogłem zrobić źle ?
 18. Tam koło robi też różnicę. 29" vs 26".
 19. Tak ten, bez dzieci.
 20. Panowie @Marcos73 @Lexi @Mikoski @Chertan jakbyście wczesnej jakiś termin ustalili to chętnie bym dołączył, do tego wyjazdu.
 21. Twoja Curex to w Pucharze Świata jeździ, nic dziwnego zatem, że na nartach potrafi "trochę" stać😉. Te egzaminy na PI to dla niej pikuś. Jeździ na poziomie nieosiągalnym dla większości osób tu piszących. Możemy tylko podziwiać.
×
×
 • Create New...