Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

  1. Madonna początkiem kwietnia

    • 8 odpowiedzi
    • 2tys. wyświetleń
  2. serfaus czy sella ronda

    • 19 odpowiedzi
    • 3,3tys. wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 2,5tys. wyświetleń
  3. Sestriere - jaki macie doświadczenia?

    • 4 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  4. Fiemme czy Livigno w grudniu? 1 2

    • 40 odpowiedzi
    • 4,6tys. wyświetleń
  5. ALPY dla Rodziny Top 10 miejsc

    • 9 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
  6. Na narty z niemowlakiem?

    • 20 odpowiedzi
    • 2,2tys. wyświetleń
  7. Stubai styczeń, szukam szkółki

    • 16 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 967 wyświetleń
  8. Schladming - Dachstein

    • 6 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
  9. Saas Fee Szwjacaria

    • 5 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
  10. Jak nie Livigno, to co? 1 2 3

    • 56 odpowiedzi
    • 6,4tys. wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
  11. Aprica - opinie o terenach 1 2 3

    • 53 odpowiedzi
    • 11,4tys. wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 989 wyświetleń
  12. Gdzie z Wrocławia na 1 dzień

    • 3 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 8tys. wyświetleń
  13. STUBAI KWIECIEN

    • 11 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 4,4tys. wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  14. Skipass na Kasprowy za 99 zł

    • 3 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  15. Kiedy na narty? Kiedy do Austrii? Tłok?

    • 5 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  16. tani nocleg Serfaus-Fiss-Ladis

    • 4 odpowiedzi
    • 899 wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...