Jump to content

narciarz70

Members
 • Posts

  1,301
 • Joined

 • Last visited

narciarz70's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1.   Ten problem najlepiej rozwiązać kupując dziecięce buty narciarskie firmy włoskiej Roxa. Buty te posiadają regulację długości skorupy. Można wydłużyć but od dodatkowy rozmiar.
 2. Najbardziej wartościową opinią będzie twoja własna opinia przedstawiona po zakończonym sezonie na danych nartach. Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije.
 3. Było by dużo prościej gdybyś wrzucił linki tych nart.
 4.   Żaden lawirant. Za dużo różnych nart w swoim życiu przetestowałem (w tym i damskie), żeby bzdury opowiadać na temat nart.
 5. No i co, że nie mają "kawałka drewna"? To ty czytaj uważnie co napisałeś sam. Cytuję ( Jezdzi tylko slizgiem, na krawedz nie wchodzi) Z tej informacji wynika jasno, że nie potrafi jeździć.na nartach.
 6. I tu zaczynają się prawdziwe schody jeżeli chodzi o uczciwe doradzanie co do doboru odpowiednich nart. Tak na prawdę bez filmu z twoją jazdą to trudno się tu wymądrzać na temat twoich umiejętności. Nie raz miałem klientów, którzy co innego mówili a co innego umieli jeżeli chodzi o jazdę na nartach. Żeby choć była możliwość zobaczyć jak stoisz (jaką masz pozycję) na nartach to już dało by mi trochę informacji o twoim stylu plus kilka pytań i bylibyśmy w domu. A tak to wróżenie z fusów. Czyli kupujesz nartę uniwersalną i jest ok albo będzie Cię nudzić i męczyć bo potrzebujesz ambitniejszej narty. Kessler produkuje narty dla narciarzy ze sporymi umiejętnościami co nie znaczy, że pewne modele nie wybaczają braków technicznych u narciarza.
 7. Witam. Odświeżam po latach temat dotyczący szwajcarskich butów narciarskich Dahu. https://www.skidahu.ch/ Jak można wywnioskować ze strony producenta firma istnieje, funkcjonuje i ma się chyba dobrze. Ktoś może jeździ w tych butach? Chętnie poczytam różne opinie.  
 8. Bo proponujesz kobiecie narty Volkl Flair 76 Elite gdzie najdłuższa narta ma 161 cm a kobieta ma wzrost 177 cm. Czyli proponujesz jej nartę o 16 cm krótszą. Efekt na stoku będzie taki, że narta będzie jej klepać i latać jak szmata na stoku podczas skrętu. W szczególności chodzi tu o dzioby które dostaną nadmiernych drgań a co za tym idzie narta będzie nie stabilna i mocno dawała jej przez to po stawach kolanowych. Jeżeli beti 123 ma np jeszcze tendencje do siadania na tyłach nart to przy krótszej narcie dzioby będą się podnosić do góry. To tym bardziej narta będzie ją poniewierać podczas inicjacji skrętu.
 9.   Genialnaaaaaaaaaaaa narta pod warunkiem, że masz pojecie o jeździe na nartach. Testowałem swego czasu wszystkie modele nart Kessler bo je importowałem do polski.
 10. Tak też myślałem, że za wiele do powiedzenie nie będziesz miał w kwestii doboru nart. Gdybyś przeczytał dokładnie jakie mam "parametry" beti123 to byś jej nie proponował 76 Elite.
 11. A jakie ma parametry partnerka?
 12.   Kawał chłopaka z twojego syna. Ja bym odpuścił narty juniorskie i poszukał w grupie Allround lub Allmoutain narty w długości 160 cm , 162 cm. Będą bardziej rozwojowe. Wrzuć linki kilku modeli to coś poradzimy.
×
×
 • Create New...