Jump to content

Robert_z_Lublina

Members
 • Posts

  50
 • Joined

 • Last visited

Robert_z_Lublina's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. >>>2. 19-22 grudzień - Alpy Kitzbuhelskie   Austria ma zamknięte noclegi do 6.01 włącznie. Można próbować nocleg w Niemczech i codzienne dojazdy np. do SkiWelt. Czy i co masz w planach w terminie 19-22.12?
 2. Trudno z Jurasem się nie zgodzić. To stary wyjadacz najlepszych ofert. Kilkukrotnie byłem w Cervinii w ostatnim tygodniu kwietnia gdyż ZAŁATWIŁEM mniej lub bardziej specjalną ofertę. Oceńcie sami: period 27 April-4 May  2019 Free ski pass apartment 4 beds  € 1.516,00 apartment 3 beds € 980,00 studio 2 beds    €  676,00
 3. Czy byłbyś zainteresowany i może jeszcze inni zorganizowaniem takiego wyjazdu na Cervinię tylko w terminie 24.04-1.05 lub 25.04-2.05? Będzie to ostatni tydzień nartowania w Cervinii i dlatego karnet o wartości mniej więcej 300 EUR na Cervinię i Zermat (Szwajcaria) można mieć za darmo!
 4. Od 10 do 16 to nie 5 dni tylko niemal tydzień. Wyjazd we wtorek? Czy to błąd? Piszesz: rozkładane fotele, możliwość pełnego wyprostowania nóg, TV A dowody? Inni potwierdzają swojego busika zdjęciami...
 5. No tak... Miejsc brak do Nassfeld... Spóźniłem się...   Zapodaj kilka zdjęć z tego Nassfeld. Bo za dwa tygodnie chyba znów jedziesz? Napisz jak tam w Nassfeld łapiecie koronawirusa na stoku.
 6. Wiesio niepotrzebnie bije pianę na temat wyglądu śniegu a tu przecież każdy się domyślił, że chodzi o to, to, to... te zdjęcia napawają bardzo dużym optymizmem. I to głównie ze względu, że poza trasami śniegu jest sporo co oznacza, że jest naturalny! Czyli nie lód tylko w miarę miękko jakby ktoś miał w planach upadki. Jest sporo tego białego i przy ziemi wszędzie jest minus co oznacza, że jeszcze pod koniec marca powinno go być dużo. Życzmy sobie Świąt w Nassfeld na białym!
 7. W jakiej temperaturze (w domyśle ujemnej) coronavirus przestaje być aktywny? Może wystarczy tylko jeździć odkrytymi kanapami i nie chodzić do knajp by się nie zarazić?
 8. Teraz taki wyjazd to exclusive bo pozbawiony coronavirusa gdyż w Austrii. Z daleka od zamkniętych gmin włoskich. Nic tylko korzystać skoro Austria wolna jest od zachorowań. A są inne wyjazdy? Ale w grę wchodzi tylko i wyłącznie Austria.
 9. To co jest najbardziej optymalne to najbardziej zależy od priorytetów. Aby znaleźć rozsądny kompromis trzeba zgrać jak najdłuższy pobyt na białym z jak najmniejszą liczbą dni urlopu. Czy twoja najlepsza opcja czyli 5 dni jest realizowana w zgodzie z jak najmniejszą liczbą dni urlopu? Dlaczego największą frekwencją cieszą się wyjazdy, które zahaczają o dni ustawowo wolne? Oczywiście, zawsze możesz powiedzieć. że albo urlop albo praca. Ale moja wypowiedź dotyczyła tylko i wyłącznie optymalizacji wyjazdu pod kątem w/w dwóch wartości. Dla mnie niestety, z tego co wiem, to i pomimo braku optymalizacji (czy jazda po białym odbywa się od poniedziałku do piątku?) w wyjazdach BTN, wolnych miejsc nie macie.
 10. Czy możesz podać namiary na kwaterę w SkiWelt? Gdzie dokładnie i jak daleko od stoków?
 11. To jeszcze raz. Od 4 stycznia (cztery noce, cztery dni jazdy) to którego dnia i o której godzinie z Warszawy wyjazd?
 12.   Ooo... W BKK też nieźle ostatnio napadało. Powinniście mieć po czym jeździć.
×
×
 • Create New...