Skocz do zawartości

Zdjęcie
* - - - - 1 głosy

Pantoflarze na nartach.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#41 Deco79

Deco79

Użytkownik

• PipPipPip
  • 318 postów
  • Na forum od: 10.2017
152
  • Umiejętności: 1
  • Gdańsk

Napisano 26 kwiecień 2019 - 18:26

Jak żona jest moim najlepszym kumplem od ponad 25 lat to jestem pantofelkiem czy nie ?

To zależy, czy jest najlepszym przyjacielem dlatego bo nim była czy dlatego, że wykorzystując przewagę pozbyła się konkurencji 😉

Tak czy siak zazdroszczę, zauroczenie i "miłość" potrafią przeminąć, przyjaźń jest na zawsze - przynajmniej ta prawdziwa
  • Harpia podziękował za tę wiadomość

#42 jacek-1210

jacek-1210

Użytkownik

• PipPipPip
  • 633 postów
  • Na forum od: 04.2013
642
  • Radomsko

Napisano 26 kwiecień 2019 - 21:49

Jak żona jest moim najlepszym kumplem od ponad 25 lat to jestem pantofelkiem czy nie ?

Jest inna możliwość: jeszcze nie zdecydowałeś którą tabletkę wybierasz: czerwoną czy niebieską (Matrix). Albo już wybrałeś i z tą (nie)wiedzą jest Ci całkiem dobrze  :)

Mnie uczono, że przyjaźń to są dwa ciała i jedna dusza, a małżeństwo to jedno ciało i dwie dusze i że połączenie obu tych przeciwieństw jest równie częste jak spotkanie Yeti  ;)

#43 Harpia

Harpia

Coś tam jeżdzę.

• PipPipPipPipPipPip
  • 5072 postów
  • Na forum od: 02.2009
4204
  • KRK

Napisano 26 kwiecień 2019 - 22:54

Jest inna możliwość: jeszcze nie zdecydowałeś którą tabletkę wybierasz: czerwoną czy niebieską (Matrix). Albo już wybrałeś i z tą (nie)wiedzą jest Ci całkiem dobrze  :)

Mnie uczono, że przyjaźń to są dwa ciała i jedna dusza, a małżeństwo to jedno ciało i dwie dusze i że połączenie obu tych przeciwieństw jest równie częste jak spotkanie Yeti  ;)

Yeti żyje.

Pod Krakowem :)

#44 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 947 postów
  • Na forum od: 02.2009
494
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 26 kwiecień 2019 - 23:07

Flames to dust, lovers to friends, why do all good things come to an end ?

#45 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2276 postów
  • Na forum od: 01.2017
836
  • Umiejętności: 5
  • Łódź/Wrocław

Napisano 27 kwiecień 2019 - 05:31

Flames to dust, lovers to friends, why do all good things come to an end ?

Earth to earth, ashes to ashes, dust to dust.

#46 wojtek pw

wojtek pw

Dekadent

• PipPipPip
  • 844 postów
  • Na forum od: 03.2008
571
  • Umiejętności: 6
  • Szczecin

Napisano 27 kwiecień 2019 - 07:02

Gratuluję szczerze.

Jesteście wyjątkowi. W swoim otoczeniu towarzyskim, rodzinnym nie znam takich przypadków.

Przyjaźń w małżeństwie była łatwiejsza w pokoleniu moich dziadków czy pradziadków gdzie rodzina była patriarchalna, wszystko poukładane według znanego i w większości akceptowanego wzoru od wieków.

W czasach równouprawnienia płci (a nawet LGTB :o) jest rywalizacja i wyścig w robieniu kariery, wysokości przynoszonych dochodów, udowadnianiu kto mądrzejszy i ważniejszy. Widzę to wszędzie w pracy, wśród znajomych, rodziny. Taki klimat społeczny.

W momencie kiedy żona zaczęła więcej zarabiać zaczęła  mi wydawać polecenia jak swoim pracownikom. I jak tu się przyjaźnić z szefem ? :(

Przyjaźń podwładnego z przełożonym jest niemożliwa.

Dlatego wolę mieć spokój niż mieć rację co jest klasycznym hasłem faceta pod pantoflem.

#47 fredowski

fredowski

Umiejetnosci 11

• PipPipPipPipPipPip
  • 4437 postów
  • Na forum od: 03.2006
2364

Napisano 27 kwiecień 2019 - 07:16

Pedalem

• nikon255 podziękował za tę wiadomość

Jak ciezko jest lekko zyc :)  Nie ma gazu nie ma skretu

#48 keicam

keicam

Zakała forum

• PipPipPipPipPip
  • 2338 postów
  • Na forum od: 11.2009
1017
  • Kraków (okolice)

Napisano 27 kwiecień 2019 - 14:08

Pedalem

Zastanawiam się, ile w Germaii w sądzie kosztuje zniesławienie?

Pewnie grosze!

Załączone miniatury

• Screenshot_2019-04-27-14-51-54.jpg

"Zero nienawidzi innych liczb..."
 Freud

#49 Kuba99

Kuba99

Narciarz

• PipPipPip
  • 982 postów
  • Na forum od: 10.2007
337
  • Umiejętności: 10
  • Beskid Sądecki

Napisano 27 kwiecień 2019 - 14:38

Pewnie grosze!

Prawdziwy mężczyzna daje w pysk . :)

:)Pozdrowienia

#50 Bartek1980

Bartek1980

Użytkownik

• Pip
  • 67 postów
  • Na forum od: 12.2017
52
  • Lublin

Napisano 27 kwiecień 2019 - 14:43

Pewnie grosze!

Nie strasz bo się zesrasz. Wiesz w ogóle co to jest zniesławienie? Widzisz różnicę pomiędzy wyrażaniem swojej opinii, a obrażaniem innych? Takie to modne ostatnimi czasy - straszyć innych procesami, Policją, sądami, prokuraturą itp. Może pobiegnij od razu jak inni "kodziarze" prosto do Brukseli lub poskarż się do Fransa Timmermans'a, że zły i chamski Fredo obraził kogoś na skiforum. Może niech komisja europejska zamknie skiforum bo tutaj jak nie Figozmakiem uprawia politykę to Fredo kogoś zniesławia. Ludzie więcej luzu. Jedzcie na narty póki trwa sezon.

#51 Bartek1980

Bartek1980

Użytkownik

• Pip
  • 67 postów
52
  • Lublin

Napisano 27 kwiecień 2019 - 14:45

Prawdziwy mężczyzna daje w pysk . :)

Albo umawia się na pojedynek na pistolety lub szable. Dopuszczalne jest też umówienie się na pojedynek w slalomie równoległym. Myślę, że jak ktoś rzuci takie hasło to na forum znajdzie się kilka duszyczek co pomoże wkręcić tyczki...

#52 Adam WiDUCH

Adam WiDUCH

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1635 postów
  • Na forum od: 01.2015
1088
  • Umiejętności: 2
  • Rajcza

Napisano 27 kwiecień 2019 - 14:47

Tak dla ochłodzenia sytuacji a w zasadzie dla zlania kiblem zimnego śniegu niektórych dyskutantów polecam chwilę zimy. Na paramount channel emitują Szaleńczy Zjazd z Redfordem. Kawał dobrego narciarstwa - kino jako takie...Ja już dzisiaj na spokojnie zaliczyłem, następna emisja wtorek 9.00

https://www.youtube....h?v=NhUgCZ7a5TY. - Ta chwila kiedy twoje dziecko jest lepsze od ciebie - bezcenna :D   :D 

https://www.youtube....h?v=Z3k-foYDtUY.

www.eskider.pl - tyczki slalomowe

#53 WojtekM

WojtekM

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 171 postów
  • Na forum od: 03.2013
160

Napisano 27 kwiecień 2019 - 14:53

Dopuszczalne jest też umówienie się na pojedynek w slalomie równoległym. Myślę, że jak ktoś rzuci takie hasło to na forum znajdzie się kilka duszyczek co pomoże wkręcić tyczki...

Z tego co pamiętam kilku już proponowało fredowskiemu takie zawody, np. Śpiochu. Niestety na nartach nie jest tak mocny jak w bluzgach, więc zawsze się wykręcał.

#54 Bartek1980

Bartek1980

Użytkownik

• Pip
  • 67 postów
52
  • Lublin

Napisano 27 kwiecień 2019 - 14:56

Na narty nie pojadę bo sytuacja w domu nie pozwala. W takim razie spadam chociaż na ściankę żeby zmęczyć się i na forach o głupotach nie pisać.

#55 Bartek1980

Bartek1980

Użytkownik

• Pip
  • 67 postów
52
  • Lublin

Napisano 27 kwiecień 2019 - 14:59

Z tego co pamiętam kilku już proponowało fredowskiemu takie zawody, np. Śpiochu. Niestety na nartach nie jest tak mocny jak w bluzgach, więc zawsze się wykręcał.

Śpiocha nie znam osobiście. Widziałem jedynie jak jeździ bo ma filmiki w stopce. Myślę jednak, że Fredo to cwany, stary lis i nie jednego teoretyka narciarskiego z tego forum objechałby z palcem w nosie..

#56 WojtekM

WojtekM

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 171 postów
  • Na forum od: 03.2013
160

Napisano 27 kwiecień 2019 - 15:08

Śpiocha nie znam osobiście. Widziałem jedynie jak jeździ bo ma filmiki w stopce. Myślę jednak, że Fredo to cwany, stary lis i nie jednego teoretyka narciarskiego z tego forum objechałby z palcem w nosie..

Tego się nie dowiemy, bo fredowski boi się. Zresztą gdzieś tu chodził filmik z jazdą fredowskiego i .... było tak se.

#57 keicam

keicam

Zakała forum

• PipPipPipPipPip
  • 2338 postów
  • Na forum od: 11.2009
1017
  • Kraków (okolice)

Napisano 27 kwiecień 2019 - 15:10

Nie strasz bo się zesrasz. Wiesz w ogóle co to jest zniesławienie? Widzisz różnicę pomiędzy wyrażaniem swojej opinii, a obrażaniem innych? Takie to modne ostatnimi czasy - straszyć innych procesami, Policją, sądami, prokuraturą itp. Może pobiegnij od razu jak inni "kodziarze" prosto do Brukseli lub poskarż się do Fransa Timmermans'a, że zły i chamski Fredo obraził kogoś na skiforum. Może niech komisja europejska zamknie skiforum bo tutaj jak nie Figozmakiem uprawia politykę to Fredo kogoś zniesławia. Ludzie więcej luzu. Jedzcie na narty póki trwa sezon.

Wyrażam teraz swoją opinię, nikogo nie zniesławiam.

Piszesz, jakbyś był parówką Freda... ;)

"Zero nienawidzi innych liczb..."
 Freud

#58 Bartek1980

Bartek1980

Użytkownik

• Pip
  • 67 postów
52
  • Lublin

Napisano 27 kwiecień 2019 - 15:26

Wyrażam teraz swoją opinię, nikogo nie zniesławiam.
Piszesz, jakbyś był parówką Freda... ;)

Nawet gościa nie znam. Podoba mi się to, że jest z pewnością barwną postacią tego forum. Zawsze pisze to co myśli. Nikomu nie wchodzi w doopę. Jest sobą, ma swoje zdanie. Nie jest przezroczysty. Fakt,wiąże się to z tym, że taka odmienność czy bezkompromisowość może razić...

#59 fredowski

fredowski

Umiejetnosci 11

• PipPipPipPipPipPip
  • 4437 postów
  • Na forum od: 03.2006
2364

Napisano 27 kwiecień 2019 - 15:36

Tego się nie dowiemy, bo fredowski boi się. Zresztą gdzieś tu chodził filmik z jazdą fredowskiego i .... było tak se.

Jak sie plynie?  tylko sie nie odklej.

Jak ciezko jest lekko zyc :)  Nie ma gazu nie ma skretu

#60 JurekP

JurekP

Użytkownik

• PipPipPip
  • 957 postów
  • Na forum od: 04.2008
543
  • Umiejętności: 6
  • Gdańsk

Napisano 27 kwiecień 2019 - 19:39

A porad jak poprawić technikę jazdy na nartach udzielają osoby, które parę miesięcy wcześniej same o nie prosili :).

Co w tym dziwnego? Ma to sens. Osoby te są świeżo po zastosowaniu porad, które od kogoś otrzymali, więc na gorąco są w stanie ocenić, że zadziałały pozytywnie i przekazują je innym.