Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mig napisał:

Gdzie dają takie sprawne zabytki? SL9 w dobrym stanie.... super! Miałem takie w.... 2005? 6? Miło wspominam. 

Mógł bym powiedzieć że u mnie ale niestety...pożyczyłem i dostałem kompletnie zajechane. Ale Michał nic straconego szachownice z następnego rocznika - 170 SL9 i 165 SL11 są do twojej dyspozycji a jak byś sobie zamarzył Dynamic SL VR 27 to również posiadam. Fajnie że Mateusz zakochał się w "dobrych" deskach. @lubeckim przestaw do przodu wiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy planowałem urlop i zlot w Zwardoniu nie przypuszczałem, że pogoda może płatać aż takie figle. W związku z pogarszaniem się warunków narciarskich w Zwardoniu podjęliśmy decyzję o zamianie kierunku urlopowego na Podhale. Życzymy udanej zabawy na Zwardoń '24 i mam nadzieję, że widzimy się na zlocie Zwardoń '25.

Edytowane przez SzymQ
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, SzymQ napisał:

Kiedy planowałem urlop i zlot w Zwardoniu nie przypuszczałem, że pogoda może płatać aż takie figle. W związku z pogarszaniem się warunków narciarskich w Zwardoniu podjęliśmy decyzję o zamianie kierunku urlopowego na Podhale. Życzymy udanej zabawy na Zwardoń '24 i mam nadzieję, że widzimy się na zlocie Zwardoń '25.

A co wyhaczyliscie na Podhalu z w miarę warunkami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

A w Zwardoniu nie ma w miarę warunków????

Niech Szymek wskaże ośrodek gdzie będą lepsze. 🙂

Pozdro

Zapewne lepsze będą w Białce bo oni nigdy nie liczą tylko na pogodę..... ale jakie to ma znaczenie 

Oczywiście jest jeszcze Słowacja gdzie jest wypas cały czas - Rohace czy Łomnicki - można wyskoczyć jak sugerował Adam.. można też spotkać sie w Piątek rano w Rohace i pojechać po południu do Zwardonia ...opcji jest sporo coś wykombinujemy - ważne żeby nie wymiękać.

Dla mnie "rybka" czy wezmę narty czy plecak...czy też nic nie wezmę.. i czy pojadę do Zwardonia, Insbruka czy Zuberca..

Zdravim

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to właśnie, tylko że mam w „bagażu” dziewczę, które pierwszy raz w ogóle chce na snowboard, mamy klepniętego Sebastiana w Zwardoniu na piątek rano. Bez instruktora się nie obejdzie. Od wtorku ponoć halny ma ruszyć. Pytanie czy resztki śniegu wytrzymają i czy mam młodych w ogóle pakować…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, KrzysiekK said:

A co wyhaczyliscie na Podhalu z w miarę warunkami ?

Nie widać spektakluarnych różnic, ale jest sporo ośrodków. Gdyby co drugi ośrodek stanął w środku tygodnia, to lepiej być wtedy na Podhalu niż w Zwardoniu. Nawet jeśli wydaje mi się, że Zwardoń przetrzyma, to wolę nie ryzykować. Jeden tygodniowy urlop już w Swojskich spędziłem jak była dupówa latem i mi wystarczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SzymQ napisał:

Nie widać spektakluarnych różnic, ale jest sporo ośrodków. Gdyby co drugi ośrodek stanął w środku tygodnia, to lepiej być wtedy na Podhalu niż w Zwardoniu. Nawet jeśli wydaje mi się, że Zwardoń przetrzyma, to wolę nie ryzykować. Jeden tygodniowy urlop już w Swojskich spędziłem jak była dupówa latem i mi wystarczy.

Cześć

Nie ma takich urlopów. Wszystko kwestia podejścia Szymek. Warunki czy tu czy tam będą podobne a nikt stoku z dnia na dzień nie zamyka.

Życzę abym zupełnie nie miął racji - w kwestii śniegu i warunków oczywiście.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mitek napisał:

Wszystko kwestia podejścia Szymek.

Święta racja Mitku ale trzeba zrozumieć Szymka on żle taktycznie wybrał, my nie musimy mieć nawet śniegu i bedziemy sie bawić świetnie a On z rodziną zamknięci w czterech ścianach i będą sobie patrzyć w oczy jak w covidowych czasach..(żarcik taki)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Mitek said:

Cześć

Nie ma takich urlopów. Wszystko kwestia podejścia Szymek. Warunki czy tu czy tam będą podobne a nikt stoku z dnia na dzień nie zamyka.

Życzę abym zupełnie nie miął racji - w kwestii śniegu i warunków oczywiście.

Pozdro

A ja wprost przeciwnie, życzę żebyś miał rację i żeby warunki w Zwardoniu były takie same jak gdzie indziej :). Reszta, to jak mówisz, kwestia podejścia i priorytetów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, SzymQ napisał:

A ja wprost przeciwnie, życzę żebyś miał rację i żeby warunki w Zwardoniu były takie same jak gdzie indziej :). Reszta, to jak mówisz, kwestia podejścia i priorytetów. 

to napisz chociaż z jakiej kamerki nam będziesz machał, może Kasprowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Lexi napisał:

Święta racja Mitku ale trzeba zrozumieć Szymka on żle taktycznie wybrał, my nie musimy mieć nawet śniegu i bedziemy sie bawić świetnie a On z rodziną zamknięci w czterech ścianach i będą sobie patrzyć w oczy jak w covidowych czasach..(żarcik taki)

 

Cześć

He he... chyba zapominasz, że mamy dwoje dorosłych już dzieci i przez ponad 20 lat wszystkie imprezy, wyjazdy, urlopy, narty, kajaki itd. spędzaliśmy z nimi. Dziadków "nie używaliśmy" nigdy i nawet dwa tygodnie sztormu non stop nad Bałtykiem były zajebiste a dzieci pływanie w kałużach błota pod domkiem czy jedzenie półsurowych ryb gołymi rękami prosto z ogniska wspominają do tej pory. Szymek też z pewnością będzie się dobrze bawił ale są tacy ludzi, którzy nawet jak maja podane wszystko na złotej tacy to im nie pasuje. Żona brata Rybelka to ten typ.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, SzymQ napisał:

A ja wprost przeciwnie, życzę żebyś miał rację i żeby warunki w Zwardoniu były takie same jak gdzie indziej :). Reszta, to jak mówisz, kwestia podejścia i priorytetów. 

Cześć

Warunki w Zwardoniu nie maja dla mnie zupełnie żadnego znaczenia. Zresztą nigdy nie miały, nie zwracam na to uwagi. Jak są dobre to jest miłe zaskoczenie a jak nie ma to się wymyśla co innego i też jest fajnie.

Pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Jan said:

to napisz chociaż z jakiej kamerki nam będziesz machał, może Kasprowy?

Co Ty masz z tym machaniem do kamerek? Wpadaj to pojeździmy. Weekendy masz zajęte, ale będę cały tydzień. A tak poważnie to nie wiem. Decyzje będą na bieżąco. Na pewno chciałbym rodzinę zabrać na Harendę, ale to nie może być pierwszy dzień. A resztę to może sobie same będą wybierać.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Mitek said:

Cześć

Warunki w Zwardoniu nie maja dla mnie zupełnie żadnego znaczenia. Zresztą nigdy nie miały, nie zwracam na to uwagi. Jak są dobre to jest miłe zaskoczenie a jak nie ma to się wymyśla co innego i też jest fajnie.

Pozdro

Życzyłem ogólnie. Znam Twoje podejście i je rozumiem. Ale myślę, że istnieje grupa ludzi, która chciałaby jednak trochę też pojeździć. Im życzę Warunu, a wszystkim życzę udanej zabawy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzymQ napisał:

Życzyłem ogólnie. Znam Twoje podejście i je rozumiem. Ale myślę, że istnieje grupa ludzi, która chciałaby jednak trochę też pojeździć. Im życzę Warunu, a wszystkim życzę udanej zabawy.

Cześć

Wiesz jak jadę na narty to też chcę pojeździć - to oczywiste. A podejścia tego typu nauczyło mnie po prostu życie.

Również życzymy Wam zajebistych wakacji!

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mig napisał:

Dół do nauki na pewno będzie ok. Będą też przetarcia na wys spływu wody w połowie stoku (juz widać), chyba że leży gdzieś zapas sniegu.

Ale żeby to miał być problem?

Żaden problem, chciałam się pozbyć „balastu” 😉

A tak na serio, to cieszę się że się wszyscy spotkamy, piątek zostaje bez zmian, a resztę się obcyka i tyle.

@SzymQ udanych wakacji życzę, acz szkoda, że bez nas.

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...