Skocz do zawartości

Lepszy sort na nartach


robertdr

Rekomendowane odpowiedzi

Oddzielcie sympatie polityczne od dyskusji o faktach.
Każdy młody człowiek/dziecko od początku swojego udziału w sporcie kwalifikowanym, jest zawodnikiem. W polskich realiach uks-y i im podobne kluby sportowe są fundamentem polskiego systemu szkolenia. Bez wnikania teraz głębiej w jego skuteczność.

Tylko widzisz tu nie chodzi o to czy jej synowie mogli czy nie czy są czynnymi zawodnikami czy nie , czy są naszą nadzieją olimpijską czy nie itd. Chodzi o zwykłą hipokryzję bo to ona należy do partii rządzącej i firmuje takie durne obostrzenia tego rządu. I mało mnie interesuje, że może ona to nawet wewnętrznie nie popiera tego ale firmuje swoim nazwiskiem i przynależnością do określonej opcji politycznej  obostrzenia, których potem sama nie przestrzega i w zasadzie pokazuje, że jak dzieci się zapisze do klubu, a nocleg znajdziesz u jakiejś tam cioci to możesz sobie legalnie jechać na urlop jak Cię jeszcze stać.

Tymczasem Polski Holding Hotelowy zaczyna składać "lukratywne" oferty ... ale my dalej musimy zamykać hotele bo COVID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oddzielcie sympatie polityczne od dyskusji o faktach.
Każdy młody człowiek/dziecko od początku swojego udziału w sporcie kwalifikowanym, jest zawodnikiem. W polskich realiach uks-y i im podobne kluby sportowe są fundamentem polskiego systemu szkolenia. Bez wnikania teraz głębiej w jego skuteczność.

 

Tu nie chodzi o sympatie polityczne a o elementarną przyzwoitość, której nie ma pani Emilewicz. W podobnej sytuacji jak jej synowie jest większość dzieci w Polsce, w tym jeżdżący w innych szkółkach narciarskich. Mało kto z nich ma licencję zawodniczą. Synowie pani E. także licencji nie posiadali, więc nie byli żadnymi zawodnikami a młodzieżą uczestniczącą w zajęciach rekreacyjnych, w tym przypadku narciarskich. Nie przeszkodziło to mamusi we wciśnięciu ich na chama na jakiś obóz zawodniczy. Klasyczne nadużycie pozycji i pokazanie innym ludziom że są równi i równiejsi. To się nie broni w jakikolwiek sposób. A Emilewicz okazała się podobnym moralnie zerem jak Ziobro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tutejsze postubeczątka zainstalowały automat wyrzucający mnie z forum. Jakiś jednak słabosilny bo coś tam przepuszcza. Wolność słowa?

Edit: to chyba jednak nie automat tylko ktoś ręcznie tym steruje bo tym razem utrzymuję się tu trochę dłużej. Zwykle wyrzuca mnie po 2-3 sekundach. Ciekawe.

 

Nie dodawaj sobie. Nikt nie zada sobie trudu żeby cię wyrzucić. Należysz do lepszego sortu i obsługa komputera jest dla ciebie poza zasięgiem możliwości.

 

ps

Jak już wklejasz na wszystkie fora ten sam tekst to przynajmniej czcionkę dopasuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodawaj sobie. Nikt nie zada sobie trudu żeby cię wyrzucić. Należysz do lepszego sortu i obsługa komputera jest dla ciebie poza zasięgiem możliwości.

 

ps

Jak już wklejasz na wszystkie fora ten sam tekst to przynajmniej czcionkę dopasuj

 

To faktycznie potwierdzałoby teorię, że oni działają w sposób zorganizowany. Ciekawe czy faktycznie im za to płacą? Kurcze, tak się zeszmacić dla paru groszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tutejsze postubeczątka zainstalowały automat wyrzucający mnie z forum. Jakiś jednak słabosilny bo coś tam przepuszcza. Wolność słowa?

Edit: to chyba jednak nie automat tylko ktoś ręcznie tym steruje bo tym razem utrzymuję się tu trochę dłużej. Zwykle wyrzuca mnie po 2-3 sekundach. Ciekawe.

przestań równocześnie pisać i się onanizować, bo zamiast wyślij klikasz wyloguj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bunt rozpoczęty. Pewne wyciągi otwarte. Można jeździć na nartach. Chciałem zrobić reklamę ale poprosili by nie. Policja przyjechała ale po zatrzymaniu wyciągu i zebraniu się ludzi poszli. Myśleliśmy że ściągną anty ale był spokój i jeździliśmy sobie dalej. Podstawa to zero przyjmowania przez "turystów" i właścicieli mandatów. Koniec tego zaczynamy pospolite ruszenie. Pisiurów jest garstka reszta myśli więc razem możemy ich udupić. Pamiętać. Konstytucją mówi jasno i żaden pisiur tych praw ograniczyć rozporządzeniem nie może. Jebać policję i pisiury. Myślałem że czasów dziadków nie będzie mi dane doczekać ale wrócił PRL a raczej kaczyzm. Zero tolerancji dla łamania konstytucji. Kaczyzm za to toleruje pedofili. Zero koniec z tym. Stan klęski jest tylko jedyną metodą by nam powiedzieć że jest jak jest. Tylko wirusa niema więc spokojnie. P.S. Powiedziałem że córka jeździ w klubie a ja się dopisałem do listy. Chop ręce w dół i dał sobie spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, ci co są z opozycji, to nieomylni geniusze. Dlatego dostają bęcki w każdych praktycznie wyborach od 5 lat, niereformowalni jak leninizm.

No dlatego mamy bunt społeczeństwa. Becki to dają nieroby które chcą pić i leżeć a dzieci posłać na zebry o jedzenie do sąsiadów. Niestety taki elektorat głosuje i ma większość nad normalnymi pracującymi i chcącymi pracować. P.S. Kolejny trol??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego mamy bunt społeczeństwa. Becki to dają nieroby które chcą pić i leżeć a dzieci posłać na zebry o jedzenie do sąsiadów. Niestety taki elektorat głosuje i ma większość nad normalnymi pracującymi i chcącymi pracować. P.S. Kolejny trol??

 

Niestety bardzo dużo ludzi w Polsce jakby tkwiło mentalnie w poprzednim systemie, wychodząc z założenia że im się wszystko należy, z tytułu samego istnienia. Jest to dość trudno wytłumaczalne, zważywszy że gro takich ludzi stanowi tzw. pokolenie 90, czyli ludzie którzy urodzili się już po przełomie 1989r. No ale widocznie "dobre" wzorce rodzinne się dziedziczy po przodkach. Jak ojciec był lump to trudno się dziwić że dzieci są inne. PiS zagospodarował dokładnie ten roszczeniowy i leniwy elektorat, który łyka bajki o swojej "wyjątkowości", narodowej dumie i inne podobne pierdoły, natomiast nic innego poza robieniem dzieci i piciem wina niespecjalnie mu się chce. Smutne, ale taka jest rzeczywistość dużej części kraju. Ty ciężko zapierdzielasz a oni się z Ciebie śmieją, żeś głupi, bo ryzykujesz swoje pieniądze, poświęcasz czas na pracę, rozwój itp, a im wszystko "państwo" da za darmo. Dopóki w tym kraju nie zacznie się faktycznie walczyć z taką patologią a nie ją hołubić, dopóty będziemy tkwić po uszy w głębokiej komunie. Niestety do władzy dorwali się teraz tacy sami nieudacznicy, tylko bardziej cwani, którzy potrafili zagospodarować głosy całego lumpenproletariatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego mamy bunt społeczeństwa. Becki to dają nieroby które chcą pić i leżeć a dzieci posłać na zebry o jedzenie do sąsiadów. Niestety taki elektorat głosuje i ma większość nad normalnymi pracującymi i chcącymi pracować. P.S. Kolejny trol??

 

 

Niestety bardzo dużo ludzi w Polsce jakby tkwiło mentalnie w poprzednim systemie, wychodząc z założenia że im się wszystko należy, z tytułu samego istnienia. Jest to dość trudno wytłumaczalne, zważywszy że gro takich ludzi stanowi tzw. pokolenie 90, czyli ludzie którzy urodzili się już po przełomie 1989r. No ale widocznie "dobre" wzorce rodzinne się dziedziczy po przodkach. Jak ojciec był lump to trudno się dziwić że dzieci są inne. PiS zagospodarował dokładnie ten roszczeniowy i leniwy elektorat, który łyka bajki o swojej "wyjątkowości", narodowej dumie i inne podobne pierdoły.

 

1. Panowie tkwicie w bańce. Na PIS głosowali przeciętni Polacy. Nawet jeśli w grupie wykształconych w mieście dochodziło do 2:1, to te kilkaset tysięcy głosów niewiele wpływa na wynik całościowy wyborów. Podobnie jak skrajna patologia bo też jest niezbyt wiele. O wynikach wyborów decyduje podział w najliczniejszych grupach. Widocznie część Polaków ma inne priorytety i inny ogląd rzeczywistości

2. Wydaje mi się, że to jest jednak pora abyśmy przestali obrażać innych za to, że są inni. Akurat AndRand trudno uznać za trola bo regularnie publikuje tutaj posty narciarskie. W sprawie treningu ma prawo do własnej interpretacji i nawet ją rozumiem. Choć nie podzielam. Zarzucanie mu, płatnego trolowania jest śmieszne. 

3. Nie ma sensu przyjmowania postawy, że kto nie jest z nami to pewnie płatna świnia. Być może jakaś tam aktywizacja "nienarciarskich" nicków była. Marginalna. Może inspirowana, a może ci ludzie byli wkurwieni naszą bańką i chcieli się pobawić dla jaj. Bez złamanej złotówki... Bo jak oni są trochę egzotyczni dla nas, tak my dla nich.

4. W całej tej eskalacji nie jestem bez winy bo atmosfera wojny chyba za bardzo mi się udzieliła. Ale przemyślałem swoją postawę i wiem, że trochę przesadziłem. Dlatego forumowiczów, co ich uraziłem, przepraszam.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bardzo dużo ludzi w Polsce jakby tkwiło mentalnie w poprzednim systemie, wychodząc z założenia że im się wszystko należy, z tytułu samego istnienia. Jest to dość trudno wytłumaczalne, zważywszy że gro takich ludzi stanowi tzw. pokolenie 90, czyli ludzie którzy urodzili się już po przełomie 1989r. No ale widocznie "dobre" wzorce rodzinne się dziedziczy po przodkach. Jak ojciec był lump to trudno się dziwić że dzieci są inne. PiS zagospodarował dokładnie ten roszczeniowy i leniwy elektorat, który łyka bajki o swojej "wyjątkowości", narodowej dumie i inne podobne pierdoły, natomiast nic innego poza robieniem dzieci i piciem wina niespecjalnie mu się chce. Smutne, ale taka jest rzeczywistość dużej części kraju. Ty ciężko zapierdzielasz a oni się z Ciebie śmieją, żeś głupi, bo ryzykujesz swoje pieniądze, poświęcasz czas na pracę, rozwój itp, a im wszystko "państwo" da za darmo. Dopóki w tym kraju nie zacznie się faktycznie walczyć z taką patologią a nie ją hołubić, dopóty będziemy tkwić po uszy w głębokiej komunie. Niestety do władzy dorwali się teraz tacy sami nieudacznicy, tylko bardziej cwani, którzy potrafili zagospodarować głosy całego lumpenproletariatu.

Trochę historii a nie histerii. I nie wkładaj wszystkich do jednego worka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... kilka milionów Polaków,  tych którym chciało  się coś w życiu zrobić i osiągnąć wyjechało z kraju w ostatnich 20 latach. To już nie jest błąd statystyczny a katastrofalny ubytek inteligentnych i przedsiębiorczych osób... zapewne widoczny też na wynikach wyborczych. Jak pisał Wiesiek w p. 1 przeciętny wyborca głosował na PIS. Tacy pozostali. Wystarczyło zagospodarować... Demokracja to jednak idiotyczny ustrój....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Panowie tkwicie w bańce. Na PIS głosowali przeciętni Polacy. Nawet jeśli w grupie wykształconych w mieście dochodziło do 2:1, to te kilkaset tysięcy głosów niewiele wpływa na wynik całościowy wyborów. Podobnie jak skrajna patologia bo też jest niezbyt wiele. O wynikach wyborów decyduje podział w najliczniejszych grupach. Widocznie część Polaków ma inne priorytety i inny ogląd rzeczywistości

2. Wydaje mi się, że to jest jednak pora abyśmy przestali obrażać innych za to, że są inni. Akurat AndRand trudno uznać za trola bo regularnie publikuje tutaj posty narciarskie. W sprawie treningu ma prawo do własnej interpretacji i nawet ją rozumiem. Choć nie podzielam. Zarzucanie mu, płatnego trolowania jest śmieszne. 

3. Nie ma sensu przyjmowania postawy, że kto nie jest z nami to pewnie płatna świnia. Być może jakaś tam aktywizacja "nienarciarskich" nicków była. Marginalna. Może inspirowana, a może ci ludzie byli wkurwieni naszą bańką i chcieli się pobawić dla jaj. Bez złamanej złotówki... Bo jak oni są trochę egzotyczni dla nas, tak my dla nich.

4. W całej tej eskalacji nie jestem bez winy bo atmosfera wojny chyba za bardzo mi się udzieliła. Ale przemyślałem swoją postawę i wiem, że trochę przesadziłem. Dlatego forumowiczów, co ich uraziłem, przepraszam.

 

Pozdro

Wiesiek

 

Głosowali ludzie o małej zdolności logicznego myślenia, a przede wszystkim przewidywania konsekwencji swoich wyborów. Już po rządach PiS 2005-07 wiadomo było co oni są warci, mam na myśli szeroko rozumianą sferę społeczną. To że wtedy trafili na dobrą koniunkturę i udało się im nie spieprzyć gospodarki to między innymi zasługa tego, że mieli niewygodnych koalicjantów, którzy patrzyli im na ręce. Ale wracając do meritum, dało się jednoznacznie przewidzieć do czego doprowadzi powierzenie im samodzielnej władzy. Że będziemy mieli do czynienia z polowaniem na wszystkich, którzy nie są "właściwego sortu", właściwego pochodzenia, nie mają właściwych poglądów. Gdyby tylko na tym się skończyło, to powiedzmy straty byłyby do zaakceptowania. Ale oni w swoim partyjnym szale rozpieprzyli podwaliny całego wcześniejszego demokratycznego ładu w tym kraju, zastępując go najgorszego rodzaju nepotyzmem, którego skali w całej historii nowożytnej Polski nie znaliśmy. Zamach na konstytucję, zamach na podstawowe prawa obywatelskie, pełzające wprowadzanie dyktatury jednego małego człowieczka. Ergo, te osoby które na nich głosowały ponoszą moralną odpowiedzialność za to co się dziś dzieje w kraju. Jak dla mnie nie ma mowy o jakiejkolwiek dyskusji z kimś, kto publicznie pochwala rządy tego obozu i próbuje w jakikolwiek sposób legitymizować jego działania. To może być nawet najbardziej wybitny narciarz, wspinacz, ktokolwiek. Dla mnie nie jest jakimkolwiek partnerem, nie traktuję tych ludzi w sposób poważny gdyż dla mnie są zwykłymi szkodnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... kilka milionów Polaków,  tych którym chciało  się coś w życiu zrobić i osiągnąć wyjechało z kraju w ostatnich 20 latach. To już nie jest błąd statystyczny a katastrofalny ubytek inteligentnych i przedsiębiorczych osób... zapewne widoczny też na wynikach wyborczych. Jak pisał Wiesiek w p. 1 przeciętny wyborca głosował na PIS. Tacy pozostali. Wystarczyło zagospodarować... Demokracja to jednak idiotyczny ustrój....

 

Przykro mi ale tkwisz w błędzie. 2,5 mln wyjechało. Głosowałoby z tego 1,2 mln. Najbardziej optymistyczny podział 60 :40 (moim zdaniem zawyżony) dałby 240 000 głosów. Przypomnę wyniki

 

Wybory.JPG

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowali ludzie o małej zdolności logicznego myślenia, a przede wszystkim przewidywania konsekwencji swoich wyborów. Już po rządach PiS 2005-07 wiadomo było co oni są warci, mam na myśli szeroko rozumianą sferę społeczną. To że wtedy trafili na dobrą koniunkturę i udało się im nie spieprzyć gospodarki to między innymi zasługa tego, że mieli niewygodnych koalicjantów, którzy patrzyli im na ręce. Ale wracając do meritum, dało się jednoznacznie przewidzieć do czego doprowadzi powierzenie im samodzielnej władzy. Że będziemy mieli do czynienia z polowaniem na wszystkich, którzy nie są "właściwego sortu", właściwego pochodzenia, nie mają właściwych poglądów. Gdyby tylko na tym się skończyło, to powiedzmy straty byłyby do zaakceptowania. Ale oni w swoim partyjnym szale rozpieprzyli podwaliny całego wcześniejszego demokratycznego ładu w tym kraju, zastępując go najgorszego rodzaju nepotyzmem, którego skali w całej historii nowożytnej Polski nie znaliśmy. Zamach na konstytucję, zamach na podstawowe prawa obywatelskie, pełzające wprowadzanie dyktatury jednego małego człowieczka. Ergo, te osoby które na nich głosowały ponoszą moralną odpowiedzialność za to co się dziś dzieje w kraju. Jak dla mnie nie ma mowy o jakiejkolwiek dyskusji z kimś, kto publicznie pochwala rządy tego obozu i próbuje w jakikolwiek sposób legitymizować jego działania. To może być nawet najbardziej wybitny narciarz, wspinacz, ktokolwiek. Dla mnie nie jest jakimkolwiek partnerem do dyskusji, nie traktuję tych ludzi w sposób poważny gdyż dla mnie są zwykłymi szkodnikami.

 

W ten sposób będziesz dyskutował sam ze sobą. Działanie askuteczne.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie ma mowy o jakiejkolwiek dyskusji z kimś, kto publicznie pochwala rządy tego obozu i próbuje w jakikolwiek sposób legitymizować jego działania. To może być nawet najbardziej wybitny narciarz, wspinacz, ktokolwiek. Dla mnie nie jest jakimkolwiek partnerem, nie traktuję tych ludzi w sposób poważny gdyż dla mnie są zwykłymi szkodnikami.

 

A ja ciebie nie traktuję poważnie bo masz nikły kontakt z rzeczywistością.

Powtarzasz propagandę, która została wymyślona zanim PIS doszedł do władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób będziesz dyskutował sam ze sobą. Działanie askuteczne.

 

Pozdro

Wiesiek

 

Ale oni stanowią tutaj marginalną mniejszość. Większość tu piszących to są normalni ludzie, którzy mają bardzo podobny punkt widzenia na ten "pierwszy sort". Jak dla mnie towarzyski ostracyzm jest bardzo dobrą metodą eliminacji niepożądanych osobników. Czy odczuwasz potrzebę aby oni uczestniczyli w dyskusjach? Ja zupełnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Panowie tkwicie w bańce. Na PIS głosowali przeciętni Polacy. Nawet jeśli w grupie wykształconych w mieście dochodziło do 2:1, to te kilkaset tysięcy głosów niewiele wpływa na wynik całościowy wyborów. Podobnie jak skrajna patologia bo też jest niezbyt wiele. O wynikach wyborów decyduje podział w najliczniejszych grupach. Widocznie część Polaków ma inne priorytety i inny ogląd rzeczywistości

2. Wydaje mi się, że to jest jednak pora abyśmy przestali obrażać innych za to, że są inni. Akurat AndRand trudno uznać za trola bo regularnie publikuje tutaj posty narciarskie. W sprawie treningu ma prawo do własnej interpretacji i nawet ją rozumiem. Choć nie podzielam. Zarzucanie mu, płatnego trolowania jest śmieszne. 

3. Nie ma sensu przyjmowania postawy, że kto nie jest z nami to pewnie płatna świnia. Być może jakaś tam aktywizacja "nienarciarskich" nicków była. Marginalna. Może inspirowana, a może ci ludzie byli wkurwieni naszą bańką i chcieli się pobawić dla jaj. Bez złamanej złotówki... Bo jak oni są trochę egzotyczni dla nas, tak my dla nich.

4. W całej tej eskalacji nie jestem bez winy bo atmosfera wojny chyba za bardzo mi się udzieliła. Ale przemyślałem swoją postawę i wiem, że trochę przesadziłem. Dlatego forumowiczów, co ich uraziłem, przepraszam.

 

Pozdro

Wiesiek

Ja od siebie dodam, że po wygranych wyborach bezprawnie przejęli media i zaczęli robić pranie mózgów w stylu lat trzydziestych. Pomagało im w tym to , że 1/3 Polski odbierała tv z nadajników naziemnych. Więc żyli w swojej bańce.

Ze statystyk wynika że była przewaga ludzi bez wykształcenia, rolników i tych z zaborów rosyjskiego i austriackiego. 

Z całym szacunkiem do tych nacji, ale oni są po prostu bardziej wrażliwi na "urok propagandy". A jak doszło do wygrania pierwszych wyborów to bardzo obrazowo opisała Iza Leszczyna:

Izabela Leszczyna do Ozdoby...: wygraliście wybory bazując na trzech kłamstwach : - kłamstwie smoleńskim - kłamstwie o państwie w ruinie - kłamstwie o luce watowskiej ... ...tylko tyle i aż tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ciebie nie traktuję poważnie bo masz nikły kontakt z rzeczywistością.

Powtarzasz propagandę, która została wymyślona zanim PIS doszedł do władzy.

 

Mam prośbę, nie pisz do mnie bezpośrednio, ani nie cytuj moich postów, bo i tak nie będę na nie odpowiadać. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS żeby wygrać wybory musiał "odrobić lekcję" i zwrócił się do ludzi którym nie do końca poszło w czasie i po transformacji. Zwrócił się do osób, które ogłądały różne rzeczy w TV a nie mogły sobie na nie pozwolić z powodu zbyt niskich zarobków (przecież osób które zarabiały poniżej średniej krajowej była większość) te i parę innych rzeczy zostały umiejętnie wykorzystane w kampanii i stąd wzięła się wygrana. Łatwo jest grać na emocjach ludzi, którzy mają żal do szefa, że zarabia 20 razy tyle co zwykły pracownik.

Natomiast jak ma być zmiana u sterów trzeba rozmawiać z wszystkimi, albo przekonać tych co do wyborów w ogóle nie poszli to jest przecież ponad 30% osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS żeby wygrać wybory musiał "odrobić lekcję" i zwrócił się do ludzi którym nie do końca poszło w czasie i po transformacji. Zwrócił się do osób, które ogłądały różne rzeczy w TV a nie mogły sobie na nie pozwolić z powodu zbyt niskich zarobków (przecież osób które zarabiały poniżej średniej krajowej była większość) te i parę innych rzeczy zostały umiejętnie wykorzystane w kampanii i stąd wzięła się wygrana. Łatwo jest grać na emocjach ludzi, którzy mają żal do szefa, że zarabia 20 razy tyle co zwykły pracownik.

Natomiast jak ma być zmiana u sterów trzeba rozmawiać z wszystkimi, albo przekonać tych co do wyborów w ogóle nie poszli to jest przecież ponad 30% osób.

 

Niszcząc przy okazji wszystkie wspólne wartości, z tak wielkim trudem stworzone demokratyczne instytucje oraz autorytety. To jest ugrupowanie o przestępczym, mafijnym charakterze, trzeba o tym mówić w sposób prosty i jasny. To dlaczego wygrał jest chyba oczywiste, ludzie mieli dość PO. Tylko niestety nie przewidzieli, że jest to zamiana syfilisu na nowotwór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS żeby wygrać wybory musiał "odrobić lekcję" i zwrócił się do ludzi którym nie do końca poszło w czasie i po transformacji. Zwrócił się do osób, które ogłądały różne rzeczy w TV a nie mogły sobie na nie pozwolić z powodu zbyt niskich zarobków (przecież osób które zarabiały poniżej średniej krajowej była większość) te i parę innych rzeczy zostały umiejętnie wykorzystane w kampanii i stąd wzięła się wygrana. Łatwo jest grać na emocjach ludzi, którzy mają żal do szefa, że zarabia 20 razy tyle co zwykły pracownik.

Natomiast jak ma być zmiana u sterów trzeba rozmawiać z wszystkimi, albo przekonać tych co do wyborów w ogóle nie poszli to jest przecież ponad 30% osób.

Po prostu obejrzeli Ranczo:;)

Właśnie zaczynają się kluczowe odcinki. 

Zapraszam:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...