Jump to content

Lockdown

JG77
 Share

Recommended Posts

A jednak Austria zamyka się w listopadzie ,restauracje jak i hotele będą dla turystów zamknięte ,godzina pilicyjna będzie obowiązywać od godz.20 by w grudniu stopniowo luzować obostrzenia ,co z ośrodkami narciarskimi nie wiadomo ale chyba też w listopadzie z wyjazdów nici.

Ale spać gdzieś trzeba... W Austrii wszystko pozamykali. A w Polsce lub Czechach sezon na skitury zacznie się pewnie w połowie stycznia...

Kupiłem kampera :)

Staruszek, ale jak nie będzie dużo poniżej zera da radę. Dechy do skiturów pożyczyłem, szukam butów. To też zdrowsze - 1. kondycja 2. nie trzeba się ściskać w gondoli.

Jest tylko mały problem z powrotem, trzeba konia wziąć na plecy.

Niekoniecznie. Jeździłem tak dwa dni z lokalsami w Montanie. Trzeba jedynie umieć siedzieć w siodle i zawsze musi być jeden luzak, który sprowadza konie. Wspaniałe przeżycia, ścisły kontakt z przyrodą i niesamowita przygoda!

Niekoniecznie. Jeździłem tak dwa dni z lokalsami w Montanie. Trzeba jedynie umieć siedzieć w siodle i zawsze musi być jeden luzak, który sprowadza konie. Wspaniałe przeżycia, ścisły kontakt z przyrodą i niesamowita przygoda!

A kunia na smycz nie można wziąć? I pobiega sobie zaś narciarzem.

Ale spać gdzieś trzeba... W Austrii wszystko pozamykali. A w Polsce lub Czechach sezon na skitury zacznie się pewnie w połowie stycznia...

Nie jest tak źle. Popatrz na awatar Wujota;-) jedziesz nocą dniem chodzisz nocą wracasz. Hardcore ale głodny zdesperowany.

Where in MOntana?

Mieszkałem kilka tygodni w Helena, ale na weekendy ruszaliśmy się trochę (np. w okolice Wolf Creek, ale też i w inne. Nie wszystkie nazwy miejsc pamiętam). To głównie zależało od tego skąd pochodzili ludzie, z którym współpracowałem. Chętnie zapraszali do swoich domów rodzinnych, które często były w bardzo małych miasteczkach, takich w rodzaju naszych wsi. Bardzo fajni ludzie, w niczym nie przypominający np. nowojorczyków. 

Mieszkałem kilka tygodni w Helena, ale na weekendy ruszaliśmy się trochę (np. w okolice Wolf Creek, ale też i w inne. Nie wszystkie nazwy miejsc pamiętam). To głównie zależało od tego skąd pochodzili ludzie, z którym współpracowałem. Chętnie zapraszali do swoich domów rodzinnych, które często były w bardzo małych miasteczkach, takich w rodzaju naszych wsi. Bardzo fajni ludzie, w niczym nie przypominający np. nowojorczyków. 

w sumi e z Helena  blisko do Bozeman a stamtad juz tylko godzina do Big Sky a jeszcze blizej do Bridger Bowl….Wolf creek to w sumie daleko od Helena…..

Luzak - w sensie koń czy narciarz?  :)