Skocz do zawartości

Tu byłem, czyli króciutkie relacje z wypadów po Polsce


bodex4

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon, samsung s10e. Nie wiem czy nie koloryzuje/poprawia ale nawet jak to robi to efekt mi się podoba :-) Dziś dodatkowo było dobre światło i widoczność. I racja: telefon zawsze pod ręką.

One trochę podkręcają kolory, ale "idzie przeżyć". Porównywałem z dobrym kompaktem (Canon GX7), który nie podkręca kolorów, ale w sumie, w świetle dziennym, nawet w słabym oświetleniu, lepiej wychodzi mój Samsung S7. Canon jest lepszy przy bardzo słabym świetle i dużo lepiej filmuje. No i ma zoom optyczny 4x. Ale od dłuższego czasu już go nie używam. Porównywałem też mój S7 z S9 syna. Nie ma dużych różnic, choć S9 ciut lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mitek tutaj trafnie napisał: fajne miejscówki są fajne do momentu kiedy nie znają ich wszyscy. :)

Podróżuję sobie kamperem tu i tam po Polsce i poznałem perę fajnych miejsc. Tymi znanymi podzielę się publicznie 

1. Bieszczady parking "Park gwiezdnego nieba" - jedno z ciemniejszych miejsc w Polsce. Przy dobrej pogodzie zajebiaste widoki

2. Kaszuby - wdzydzki park krajobrazowy (cały) Wszystko dookoła jeziora Radolne "the best"

3. Półwysep sielanka - znajdziecie w necie

 

Oczywiście trafią się fani Zenka i basów na maksa, jak ktoś będzie zainteresowany bardziej intymną miejscówką podam na priva. Ale z racji "intensywnej akcji propagandowej" rządzącej opcji nie za często się loguję, więc proszę o cierpliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek tutaj trafnie napisał: fajne miejscówki są fajne do momentu kiedy nie znają ich wszyscy. :)

Podróżuję sobie kamperem tu i tam po Polsce i poznałem perę fajnych miejsc. Tymi znanymi podzielę się publicznie 

1. Bieszczady parking "Park gwiezdnego nieba" - jedno z ciemniejszych miejsc w Polsce. Przy dobrej pogodzie zajebiaste widoki

2. Kaszuby - wdzydzki park krajobrazowy (cały) Wszystko dookoła jeziora Radolne "the best"

3. Półwysep sielanka - znajdziecie w necie

 

Oczywiście trafią się fani Zenka i basów na maksa, jak ktoś będzie zainteresowany bardziej intymną miejscówką podam na priva. Ale z racji "intensywnej akcji propagandowej" rządzącej opcji nie za często się loguję, więc proszę o cierpliwość :)

Cześć

Pewną wykładnią "fajności" miejsca jest fakt czy da się tam dojechać samochodem - jeżeli tak jego atrakcyjność leci na łeb na szyje ze względów oczywistych.

Dlatego też zwiedzanie z wody ma wielką zaletę, a jeszcze z w miarę trudnej wody...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

ech baba, ofiara własnej sławy.

Ale to jest naprawdę wyjątkowe miejsce, zarówno latem jak i zimą. Latem piękny korytarz w kosówkach plus gołe skały, zimą kosówki pod śniegiem i niesamowite formacje śnieżne i lodowe. A widok na Tatry zawsze obłędny. Więc sława zasłużona. Głupio powiedzieć, ale byłem tam dopiero drugi raz i na pewno wrócę. Mariusz parkingi były zajęte oba, szlak z przełęczy mocno zatłoczony. Przy schronisku już było względnie luźno. Dużo więcej na szczycie. Z kolei szlak że schroniska na przełęcz Krowiarki już pusty. Brak wiatru dzisiaj to bonus, przy tym mrozie byłoby słabo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucanie takich zdjęć jest torturą dla tych co mieszkają nad bajorem./Bałtykiem i jako takie mogą być w przyszłości karane :)
 
ps
Ja ciągle szukam tej rodziny co mieszka w pobliżu czynnych wyciągów. Sam się wyżywię, za nocleg zapłacę........... itd. Booking nie działa

Byłem w zeszłym tygodniu służbowo nad tym Twoim bajorem, też miałem problem z noclegiem. Pierwszy raz w życiu byłem nad Bałtykiem zimą i powiem Ci, że jednak wolę mieszkać blisko gór. Ale spacer po zamarzniętym piasku był ciekawym doświadczeniem.

Załączone miniatury

  • IMG_20210127_173616.jpg
  • IMG_20210127_171114.jpg
  • IMG_20210127_165724.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym tygodniu służbowo nad tym Twoim bajorem, też miałem problem z noclegiem. Pierwszy raz w życiu byłem nad Bałtykiem zimą i powiem Ci, że jednak wolę mieszkać blisko gór. Ale spacer po zamarzniętym piasku był ciekawym doświadczeniem.

 

Sopot.

Trzeba było do mnie do Władysławowa przyjechać. Masz kałużę z widokiem na Sopot i bajoro z drugiej strony :)

Ja pamiętam nie tylko jak kałuża zamarzała ( to nie dawno), ale również Bałtyk i to na kilkanaście kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sopot.
Trzeba było do mnie do Władysławowa przyjechać. Masz kałużę z widokiem na Sopot i bajoro z drugiej strony :)
Ja pamiętam nie tylko jak kałuża zamarzała ( to nie dawno), ale również Bałtyk i to na kilkanaście kilometrów.

Pudło, to molo w Brzeźnie. Robotę miałem w Gdańsku, do Władysławowa trochę daleko, ale jak będę w pobliżu to się odezwę.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Babiej mozna pojezdzic na Mtbk? (I w okolicy)

W okolicy na pewno. Na Mosornym Groniu są ścieżki DH. Sama Babia jest w parku narodowym, gdzie często niechętnie patrzą na rowerzystów. Choć dzisiaj gość zjeżdżał z góry po śniegu. Pod szczyt nie podjedziesz, natomiast do schroniska już się da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sopot.

Trzeba było do mnie do Władysławowa przyjechać. Masz kałużę z widokiem na Sopot i bajoro z drugiej strony :)

Ja pamiętam nie tylko jak kałuża zamarzała ( to nie dawno), ale również Bałtyk i to na kilkanaście kilometrów.

Pewnie już około 15 lat temu byłem w zimie nad Bałtykiem w pracy i wtedy wrażenie zrobiło na mnie zamarznięte pofalowane morze. To było w okolicach Międzyzdrojów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...