Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Mann i Gacek w tonacji... alternatywnej?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#121 hammerh34d

hammerh34d

Użytkownik

• PipPip
  • 137 postów
  • Na forum od: 02.2013
123
  • Umiejętności: 5

Napisano 20 marzec 2020 - 17:13

A teraz leci to, co się dobrze sprzedaje -to jeszcze gorsza sytuacja, bo cenzury nie ma, a z radia leci głównie kupa. Znaczy jak dla mnie. O telewizji lepiej nie mówić w ogóle, znaczy o takiej muzycznej, bo "publicznej" nie ogladam od lat.
Jeśli nie puszczali ostrzejszych tekstów, to widocznie mieli powody. Pamiętam kawałek Maanam "Simple story" który był na indeksie. I kawałek był na liście trójki, zamiast niego Niedźwieć puszczał zagrywlę perkusyjną z "to tylko tango"...

#122 Wujot

Wujot

głosss rozsądku

• PipPipPipPipPip
  • 3099 postów
  • Na forum od: 11.2008
3870
  • Umiejętności: 1
  • Wrocław

Napisano 20 marzec 2020 - 17:28

A teraz leci to, co się dobrze sprzedaje -to jeszcze gorsza sytuacja, bo cenzury nie ma, a z radia leci głównie kupa. Znaczy jak dla mnie. O telewizji lepiej nie mówić w ogóle, znaczy o takiej muzycznej, bo "publicznej" nie ogladam od lat.
Jeśli nie puszczali ostrzejszych tekstów, to widocznie mieli powody. Pamiętam kawałek Maanam "Simple story" który był na indeksie. I kawałek był na liście trójki, zamiast niego Niedźwieć puszczał zagrywlę perkusyjną z "to tylko tango"...

Raczej masz słaby przegląd. Wielcy (ZET, RMF) lecą z bardzo krótkiego line up i to jest kupa o której wspomniałeś (choć jak widać słuchaczom to pasi). Ale są stacje jakoś inaczej sformatowane np Antyradio, u nas we Wro RAM gra naprawdę znakomity autorski wybór. A przez internet to oferta jest gigantyczna. Naprawdę dostęp do świetnej muzy jest nieograniczony. Z życiem koncertowym też jest bardzo dobrze.

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi 100% trafne. Ale skoro czegoś (lub kogoś) z jakiś względów nie puszczali to chyba napisali taką a nie inną "dozwoloną" historię???

I o to mi chodziło, o prawdziwą historię.

I dokładnie o tym napisałem.

W

Aby było 5 cm śniegu pod nartą, Blogi: fotograficzny i turystyczny

#123 Maciej S

Maciej S

Użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1025 postów
  • Na forum od: 01.2008
543
  • Umiejętności: 7
  • Poznań

Napisano 20 marzec 2020 - 17:54

https://www.youtube....h?v=nzCXZRUPJhc

https://www.facebook...547391389228485

To jest wyłącznie moje osobiste, prywatne, niecenzurowane mniemanie, które prawie na
 pewno jest błędne. Nie poleca się naśladowania, jakiekolwiek gwarancje są wykluczone.

#124 hammerh34d

hammerh34d

Użytkownik

• PipPip
  • 137 postów
123

Napisano 20 marzec 2020 - 18:48

Raczej masz słaby przegląd. Wielcy (ZET, RMF) lecą z bardzo krótkiego line up i to jest kupa o której wspomniałeś (choć jak widać słuchaczom to pasi). Ale są stacje jakoś inaczej sformatowane np Antyradio, u nas we Wro RAM gra naprawdę znakomity autorski wybór. [...]

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi 100% trafne. Ale skoro czegoś (lub kogoś) z jakiś względów nie puszczali to chyba napisali taką a nie inną "dozwoloną" historię???

I o to mi chodziło, o prawdziwą historię.

I dokładnie o tym napisałem.

Co do antyradia: słucham czasem. Sorry, ale takiego np. Anaal Nathrak czy nawet Meshuggah tam nie słyszałem, Sinsaenum tym bardziej... Mógłbym godzinami wymieniać. Owszem, czasem leci Incubus. Kamaaan.
Co do historii: robili co mogli, a nie mogli wszystkiego. Zapytam jeszcze raz: czy lepiej, że robili co mogli, czy gdyby nie robili nic?...
Anyway... Trójka mnie wychowała, karmiła muzyką i słowem, może i selektywnie dobranym, ale na dobrym poziomie. I to tym "kolaborantom" to zawdzięczam. A jeśli ktoś oczekuje, że radio w warunkach cenzury będzie szło pod prąd... Sorry, ale naiwny jest. Ten kto się postawi - poleci. Przyjdą inni, zwykle gorsi. Taka karma.
  • sstar podziękował za tę wiadomość

#125 olioli

olioli

Nowy użytkownik

• Pip
  • 64 postów
  • Na forum od: 10.2009
43
  • Umiejętności: 6
  • Brodnica

Napisano 23 marzec 2020 - 12:34

Trójka też mnie wychowała, ale taki Kaczkowski to już mnie drażni. Non stop to samo gra. Pozdrawiam.

#126 hammerh34d

hammerh34d

Użytkownik

• PipPip
  • 137 postów
123

Napisano 23 marzec 2020 - 19:07

To nie słuchaj :)
Mnie trujka drażni, więc z bólem, ale przestałem słuchać. Lepiej tak niż co dzień się denerwować słysząc co z niej zrobiono.

#127 olioli

olioli

Nowy użytkownik

• Pip
  • 64 postów
  • Na forum od: 10.2009
43
  • Umiejętności: 6
  • Brodnica

Napisano 24 marzec 2020 - 12:41

To nie słuchaj :)
Mnie trujka drażni, więc z bólem, ale przestałem słuchać. Lepiej tak niż co dzień się denerwować słysząc co z niej zrobiono.

No dlatego słucham coraz mniej. Pozdrawiam.

#128 WojtekM

WojtekM

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 223 postów
  • Na forum od: 03.2013
223
  • Umiejętności: 1

Napisano 25 marzec 2020 - 15:26

https://www.onet.pl/...v6etsc,681c1dfa

• Mitek podziękował za tę wiadomość

#129 sstar