Jump to content

Puchar Świata 2019/20.

FerraEnzo
 Share

Recommended Posts

• Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć

Każde zawody robione na siłę muszą się tak  kończyć niestety, a te zawody są takimi od zawsze...

Pozdrowienia

Zerwanie więzadła w kolanie to dość powszechna kontuzja w narciarstwie - amatorskim również. Warunki były dobre, wygrani nie byli przypadkowi, w ogóle bardzo dobre i emocjonujące zawody, być może początek "nowej ery" w kobiecym narciarstwie.

Zawody w Solden weryfikują tych którzy jeszcze nie są gotowi na rozpoczęcie sezonu stąd bierze się stosunkowo duża ilość kontuzji.

Cześć Każde zawody robione na siłę muszą się tak kończyć niestety, a te zawody są takimi od zawsze... Pozdrowienia

Właśnie obejrzałem wywiady przed zawodami.. Wygląda na to że zawodnicy nie podzielają Twojego zdania. :-) Warunki - w tv wyglądają na bajeczne A zerwanie więzadła może przytrafić się na każdym treningu np Anna Veith - obie kontuzje przed zawodami. Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Cześć Każde zawody robione na siłę muszą się tak kończyć niestety, a te zawody są takimi od zawsze... Pozdrowienia

Właśnie obejrzałem wywiady przed zawodami.. Wygląda na to że zawodnicy nie podzielają Twojego zdania. :-) Warunki - w tv wyglądają na bajeczne A zerwanie więzadła może przytrafić się na każdym treningu np Anna Veith - obie kontuzje przed zawodami. Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Gdyby były trudne warunki pewnie powiedziałbym że są trudne, a nie ze stok jest przygotowany perfekcyjnie. Co zresztą patrząc na ekran wydaj mi się bliskie prawdy. Każdy z tych zawodników jest przecież na nartach w tym sezonie nie od tygodnia... Być może z powodu tego że są to pierwsze zawody to i presja jest większa? W końcu to zaczyna decydować o kolejnych startach. To tylko moje rozmyślania :-) Kontuzje zdarzają się wszędzie, a wczoraj w sumie tych upadków nie było specjalnie dużo.. Chyba 2? Pozatym cieszę się że w TV coś innego niż 2ga Bundesliga :-) Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...