Skocz do zawartości

Kadencja na rowerze


Veteran

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Ale koło to ma Twoja Pani bardziej jak w facie. Opory są jednak spore i sporo większe niż na normalnych oponach. Pozdrowienia

Do fata to trochę jeszcze brakuje, ale płynie to jak poduszkowiec. 27+ ma swoje zalety. Minusy tez. Kwestia odpowiednio dobrać oponki i ustawić ciśnienie. Generalnie polecam plusy w górki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4499 masz nówkę roscoe 7 / a wiec jeden z niższych modeli, naped 1x10 który spokojnie wystarcza - dzisiaj moja pani pyknela na nim spora ściankę, roscoe 8 to już naped 1x12 i to jeszcze lepiej działa. Nowe rowery na olx z papierami jesteś w stanie wyrwac za 3-3,5 tys.

 

Dzięki.

Taki koło dla mnie za duże, nie ogarnę takiego roweru. 27,5x2,8 to ta sama średnica co 29x2,1.

 

 

Generalnie polecam plusy w górki

 

Plusy chętnie sobie zmontuje jak zużyje seryjne koła, ale 26x2,8. O ile jeszcze będzie się dało kupić.

Takie plusy powinny pasować do ramy 27,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Taki koło dla mnie za duże, nie ogarnę takiego roweru. 27,5x2,8 to ta sama średnica co 29x2,1. Plusy chętnie sobie zmontuje jak zużyje seryjne koła, ale 26x2,8. O ile jeszcze będzie się dało kupić. Takie plusy powinny pasować do ramy 27,5.

Do takiego roscoe spokojnie na te 40mm można zapakować 2,5-2,6. Teraz będę jej zakładał xr4 bontragera 2,6. Zawsze możesz modyfikować. Wezsza obręcz, wezsza opona. Poza tym moja kobita ma 163 cm wzr i daje rade wiec Ty pewnie tez. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do fata to trochę jeszcze brakuje, ale płynie to jak poduszkowiec. 27+ ma swoje zalety. Minusy tez. Kwestia odpowiednio dobrać oponki i ustawić ciśnienie. Generalnie polecam plusy w górki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć

Ja lubię grube opony ale to jest przesada. Chodzi o to, że opona jest znacząco grubsza od elementów ramy i wizualnie dominuje cały sprzęt a to mi się nie podoba. Podobnie nie założę błotników ani żadnych bagażników, sakw czy wieszaków do MTB, bo wygląda to słabo.

Śmiejcie się teraz...

Nigdy nie jeździłem na takiej pośredniej gumie ale mam wrażenie, że to zdecydowanie bliżej fata niż zwykłego MTB. Dużo chyba zależy od napędu. To jednak typowe rowery w teren i tam pokazują moc.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Ja lubię grube opony ale to jest przesada. Chodzi o to, że opona jest znacząco grubsza od elementów ramy i wizualnie dominuje cały sprzęt a to mi się nie podoba. Podobnie nie założę błotników ani żadnych bagażników, sakw czy wieszaków do MTB, bo wygląda to słabo.
Śmiejcie się teraz...
Nigdy nie jeździłem na takiej pośredniej gumie ale mam wrażenie, że to zdecydowanie bliżej fata niż zwykłego MTB. Dużo chyba zależy od napędu. To jednak typowe rowery w teren i tam pokazują moc.
Pozdrowienia


Ja mam opony 2.8 i jestem ich wielkim fanem.
Nigdy nie jezdzilem na typowym facie ale wydaje mi sie ze zdecydowanie takiej oponie blizej zwyklej MTB (2.2-2.4) . Osobiscie nie odczuwam paktycznie minusow szerszej opony , za to plusy sa wyraznie dostrzegalne. Oczywisnie mowie tu o typowej jezdzie w terenie (asfalt okazjonalnie tylko zeby kawalek dojechac do lasu). Kamienie, korzenie itp po wszystkim sie plynie.
Kwestie wizualne - a kogo to obchodzi???;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się za trek roscoe. Kupiłem mojej drugiej połowie. To ht, ale.... fajna geometria, mocna rama, w najtańszej opcji masz naped 1x10, w ciut droższej 1x12. Hamulce sa takie se ale na Twoje gabaryty wystarcza, amor skok 120 rs tez jest całkiem ok. No i wisienka - obręcze bontragera 40mm wewnętrznej i opony 2,8 czyli 27,5+. Do tego masz sztyce regulowana. Nie ma, powtarzam - nie ma wg mnie lepszego bajka w tym budżecie na rynku tak wyposażonego. Ten rower podjezdza, zjeżdża, idealny na singieltracki, góry małe większe i duże. 775a7359a4964a2c48e0bacbec52e059.jpg
4499 masz nówkę roscoe 7 / a wiec jeden z niższych modeli, naped 1x10 który spokojnie wystarcza - dzisiaj moja pani pyknela na nim spora ściankę, roscoe 8 to już naped 1x12 i to jeszcze lepiej działa. Nowe rowery na olx z papierami jesteś w stanie wyrwac za 3-3,5 tys.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Jezdzilem kiedys 1 dzien na roscoe po Jurze - bardzo polecam. Fajny rower.
Super w teren , idealny do lasu na wertepy ale w gory zdycydowanie lepszy jakis full (choc chyba bym wolal roscoe niz za te same pieniadze jakiegos najtanszego fulla)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja użytkuję rower zupełnie inaczej jednak. U mnie (mam 1 rower) dojazdy do pracy to pewnie ponad 70% użytkowania więc po mieście bym się zajechał na takich balonach. W terenie nie mam doświadczenia na tego typu sprzęcie ale jeździłem na facie i w porównaniu z moim "zwyklakiem" to jest po prostu czołg nie do zatrzymania.

Pozdrowienia

PS

Bruner błotnik ostatecznie może być... ;)

Przepraszam błotniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja lubię grube opony ale to jest przesada. Chodzi o to, że opona jest znacząco grubsza od elementów ramy i wizualnie dominuje cały sprzęt a to mi się nie podoba. Podobnie nie założę błotników ani żadnych bagażników, sakw czy wieszaków do MTB, bo wygląda to słabo.

Śmiejcie się teraz...

Nigdy nie jeździłem na takiej pośredniej gumie ale mam wrażenie, że to zdecydowanie bliżej fata niż zwykłego MTB. Dużo chyba zależy od napędu. To jednak typowe rowery w teren i tam pokazują moc.

Pozdrowienia

 

 

Ha ha, dla Mitka najważniejszy lans ;)

 

Mnie tam te grubsze koła się wizualnie podobają. Te cienkie to pasują do obcisłych rajtek. ;)

 

Pierwsze co zrobię po zakupie roweru to oczywiście montaż błotników i jakiś toreb. Dla mnie liczy się praktyczność.

 

 

 

ten Giant to typowy dolny poziom XC - chociaz naped ma dobry

 

Co sądzicie o ramie i amortyzatorach tego roweru Giant Anthem 2?

Czy po zmianie kół na mocniejsze i szersze nadawałby się również do zjeżdżania?

Bardzo by mi pasował ten kształt ramy, dlatego się uczepiłem tego modelu.

 

Geometria wydaje mi się zbliżona do ścieżkowców, ale może coś mi umyka?

 

Kąt ramy 67,4

Kąt podsiodłowy 72,9

Stack 579

Reach 429

rozstaw kół 1134

kierownica 780

 

więcej tutaj:

 

https://www.giant-bi...l/anthem-2-2018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, dla Mitka najważniejszy lans ;)

 

Mnie tam te grubsze koła się wizualnie podobają. Te cienkie to pasują do obcisłych rajtek. ;)

 

Pierwsze co zrobię po zakupie roweru to oczywiście montaż błotników i jakiś toreb. Dla mnie liczy się praktyczność.

 

 

 

Co sądzicie o ramie i amortyzatorach tego roweru Giant Anthem 2?

Czy po zmianie kół na mocniejsze i szersze nadawałby się również do zjeżdżania?

Bardzo by mi pasował ten kształt ramy, dlatego się uczepiłem tego modelu.

 

Geometria wydaje mi się zbliżona do ścieżkowców, ale może coś mi umyka?

 

Kąt ramy 67,4

Kąt podsiodłowy 72,9

Stack 579

Reach 429

rozstaw kół 1134

kierownica 780

 

więcej tutaj:

 

https://www.giant-bi...l/anthem-2-2018

Naprawde kupujesz pierwszy powazny rower w cenie swojego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po poszukiwaniach kupiłem dla dziecka taki oto rower. W mojej ocenie jakość komponentów (osprzętu) do ceny roweru jaką zapłaciłem bardzo dobra - lepszej obecnie na rynku nie znalazłem. 

 

https://www.jamisbik.../edensport.html

 

Teraz rowery marki Jamis są w bardzo dobrych cenach, stało też kilka full-i może warto się nim bliżej przyjrzeć. Jak z ich jakością w stosunku do innych rowerów na rynku nie wiem. 

 

p.s.

My już po pierwszej jeździe, trochę polataliśmy po naszych okolicznych górkach i lesie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jako to ścianka , zauważyłem że kiedyś większość była w stanie wjechać bardziej stromy podjazdy ( z przodu 3 blaty z tyłu 8,9) a na korbie jednorzędowej przeważa wypych

11-42/28 spokojnie wystarcza na większość podjazdów. Ja tak jeździłem jakieś 3-4 lata temu i dawałem radę, choć może rzeczywiście ścianka ściance nie równa. Ja jeżdżę głównie na rychlebach a tam 1x10 spokojnie z zapasem wystarczał. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cytowany Anthem Giant to bylo 12k.

 

 

Za 7k jest w moim rozmiarze.

 

 

 

Sam jestem na tym etapie i ciężko coś używanego dostać poniżej 5k nie mówiąc o nowych są jakieś fulle z decathlonu , media expert ( torpado) ale to i tak powyżej 5,5k

 

Ten Romet Tool masz za 5,5k nowy w rozmiarze S i L

Jeśli rozmiar pasuje to warte zastanowienia.

 

 

zależy jako to ścianka , zauważyłem że kiedyś większość była w stanie wjechać bardziej stromy podjazdy ( z przodu 3 blaty z tyłu 8,9)  a na korbie jednorzędowej przeważa wypych

 

Dla mnie ten aspekt jest bez znaczenia. Jak nie podjadę to będę wypychał, nie ścigam się z nikim.  Na pewno wolałbym napęd 1x. Nawet ten z kasetą 11-42.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Taki koło dla mnie za duże, nie ogarnę takiego roweru. 27,5x2,8 to ta sama średnica co 29x2,1.

 

 

Plusy chętnie sobie zmontuje jak zużyje seryjne koła, ale 26x2,8. O ile jeszcze będzie się dało kupić.

Takie plusy powinny pasować do ramy 27,5.

 

co ty sie tak uparles na male kola?

czy masz 80 lat I juz nie przyswajasz nowosci?

Ha ha, dla Mitka najważniejszy lans ;)

 

Mnie tam te grubsze koła się wizualnie podobają. Te cienkie to pasują do obcisłych rajtek. ;)

 

Pierwsze co zrobię po zakupie roweru to oczywiście montaż błotników i jakiś toreb. Dla mnie liczy się praktyczność.

 

 

 

Co sądzicie o ramie i amortyzatorach tego roweru Giant Anthem 2?

Czy po zmianie kół na mocniejsze i szersze nadawałby się również do zjeżdżania?

Bardzo by mi pasował ten kształt ramy, dlatego się uczepiłem tego modelu.

 

Geometria wydaje mi się zbliżona do ścieżkowców, ale może coś mi umyka?

 

Kąt ramy 67,4

Kąt podsiodłowy 72,9

Stack 579

Reach 429

rozstaw kół 1134

kierownica 780

 

więcej tutaj:

 

https://www.giant-bi...l/anthem-2-2018

jeszcze raz: wybacz wydaje mi sie, ze w ogole nie jestes zdecydowany na jakikolwiek rower: zakres od tego Rometu do Giant to tak jakbys kupowal auto "cos miedzy Smart I M3"...powaznie

moze po prostu potrzebujesz dobry hybrid ????  albo dobry gravel???

 

a moze po prostu kup jakis zwykly rower  za pare groszy, pojezdzij nim, zobacz, w jakich warunkach sie poruszasz i pozniej kup docelowy???

 

BTW: przejezdzilem sporo opon i dla mnie, dla mojej jazdy po kamlotach , skalach i przeszkodach zloty srodek to miedzy 2.4 i 2.5 - nienawidze grubych oppon: wolne, przyspieszyc na nich trudno, nie trzymaja toru jazdy itp. Oraz, w moim osadzie sa to rowery dla tych, ktorzy nie maja dostatecznej techniki i ida na latwizne

 

zastrzegam - moja opinia jest subiektywna i taka pozostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po poszukiwaniach kupiłem dla dziecka taki oto rower. W mojej ocenie jakość komponentów (osprzętu) do ceny roweru jaką zapłaciłem bardzo dobra - lepszej obecnie na rynku nie znalazłem. 

 

https://www.jamisbik.../edensport.html

 

 

Czy mógłbyś mnie adoptować? Pleaseeee :D

 

Skoro jesteśmy w temacie to jedno pytanie do fachowców.

Mam KTM-a Ultra One 29.

Wiem, że badziew, ale nawet z singlami na Kitzsteinhornie sobie poradził (oczywiście omijałem wszelkie skocznie)

Ma budżetowy amor (Suntour XCM HLO) i równie budżetowe hamulce Shimano M395 z tarczami 180 przód i tył

Przy jeździe pod dużym obciążeniem, albo gdy rower pracuje na boki (przy podjazdach i w mocnych skrętach) przednia tarcza niemiłosiernie dzwoni a czasem wręcz wyraźnie haczy o klocki.

Próbowałem prostować tarczę, potem ją wymieniłem ale jest wciąż tak samo.

Koleś w jednym z lepszych serwisów we Wro twierdzi, że tak musi być bo rama pracuje i się gnie (jak mi na sucho pokazał zakres uginania się mojej ramy to zdębiałem, że alu aż tak może pracować)

Ostatnio usłyszałem pogląd, że może to same ośki się uginają, albo golenie amora.

Ponieważ mam w planach wymianę amora na lepszy (powietrzny) to mam  pytanie czy to pomoże, a może faktycznie warto kupić nowe ośki (jakie?) A może tak po prostu musi być.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


BTW: przejezdzilem sporo opon i dla mnie, dla mojej jazdy po kamlotach , skalach i przeszkodach zloty srodek to miedzy 2.4 i 2.5 - nienawidze grubych oppon: wolne, przyspieszyc na nich trudno, nie trzymaja toru jazdy itp. Oraz, w moim osadzie sa to rowery dla tych, ktorzy nie maja dostatecznej techniki i ida na latwizne

zastrzegam - moja opinia jest subiektywna i taka pozostanie...


Czyli 2.4/2.5 to idealne rozwiazanie a 2.8 to rower dla tych co nie maja techniki i ida na latwizne?
0.3 cala roznicy czyli 12% i taka przepasc? Na pewno jest roznica ale czy az taka?
Roznica miedzy zwykla opona do mtb (powiedzmy 2.4) a 2.8 (mid) to 0.4 cala
pomiedzy fatem (4.5 cala) a mid fatem (2.8) to juz 1.7 cala.

Wszystko to jest zabawne:
- pare lat temu 2.8 okrzyknieto rewolucyjny rozwiazaniem. Trzeba oczywiscie bylo kupic taki nowy rower.
- teraz juz sie twierdzi ze to rozwiazanie nie ma przyszlosci. Ale jest nowa opcja : rewolucyjna opona 2.6. Oczywiscie trzeba kupic taki nowy rower.
- zaraz beda nowe rewolucje: 2.7 querter fat???, 2.55 - oczywiscie trzeba bedzie kupic nowe rowery zeby miec to rewolucyjne rozwiazanie
Rewolucja co sezon...wszystko w obrebie roznic 0,4 cala. No ale bez najnowszego rewolucyjnego rozwiazania nie da sie jezdzic bo albo bez tej rewolucyjnej zmiany bedziesz mega wolny albo bedziesz mega leszczem bez techniki idacym na latwizne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po poszukiwaniach kupiłem dla dziecka taki oto rower. W mojej ocenie jakość komponentów (osprzętu) do ceny roweru jaką zapłaciłem bardzo dobra - lepszej obecnie na rynku nie znalazłem. 

 

https://www.jamisbik.../edensport.html

 

Teraz rowery marki Jamis są w bardzo dobrych cenach, stało też kilka full-i może warto się nim bliżej przyjrzeć. Jak z ich jakością w stosunku do innych rowerów na rynku nie wiem. 

 

p.s.

My już po pierwszej jeździe, trochę polataliśmy po naszych okolicznych górkach i lesie. 

 

gdzie to kupiłeś ? są też wersje z oponami 2-2.2'' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 2.4/2.5 to idealne rozwiazanie a 2.8 to rower dla tych co nie maja techniki i ida na latwizne?
0.3 cala roznicy czyli 12% i taka przepasc? Na pewno jest roznica ale czy az taka?
Roznica miedzy zwykla opona do mtb (powiedzmy 2.4) a 2.8 (mid) to 0.4 cala
pomiedzy fatem (4.5 cala) a mid fatem (2.8) to juz 1.7 cala.

Wszystko to jest zabawne:
- pare lat temu 2.8 okrzyknieto rewolucyjny rozwiazaniem. Trzeba oczywiscie bylo kupic taki nowy rower.
- teraz juz sie twierdzi ze to rozwiazanie nie ma przyszlosci. Ale jest nowa opcja : rewolucyjna opona 2.6. Oczywiscie trzeba kupic taki nowy rower.
- zaraz beda nowe rewolucje: 2.7 querter fat???, 2.55 - oczywiscie trzeba bedzie kupic nowe rowery zeby miec to rewolucyjne rozwiazanie
Rewolucja co sezon...wszystko w obrebie roznic 0,4 cala. No ale bez najnowszego rewolucyjnego rozwiazania nie da sie jezdzic bo albo bez tej rewolucyjnej zmiany bedziesz mega wolny albo bedziesz mega leszczem bez techniki idacym na latwizne

 

 

najlepiej się trzymać 2.2-2.3 cala, na szerszych to leszcze jeżdżą  :D

to jest odpowiednik 100 pod butem w narcie  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś mnie adoptować? Pleaseeee :D

 

Skoro jesteśmy w temacie to jedno pytanie do fachowców.

Mam KTM-a Ultra One 29.

Wiem, że badziew, ale nawet z singlami na Kitzsteinhornie sobie poradził (oczywiście omijałem wszelkie skocznie)

Ma budżetowy amor (Suntour XCM HLO) i równie budżetowe hamulce Shimano M395 z tarczami 180 przód i tył

Przy jeździe pod dużym obciążeniem, albo gdy rower pracuje na boki (przy podjazdach i w mocnych skrętach) przednia tarcza niemiłosiernie dzwoni a czasem wręcz wyraźnie haczy o klocki.

Próbowałem prostować tarczę, potem ją wymieniłem ale jest wciąż tak samo.

Koleś w jednym z lepszych serwisów we Wro twierdzi, że tak musi być bo rama pracuje i się gnie (jak mi na sucho pokazał zakres uginania się mojej ramy to zdębiałem, że alu aż tak może pracować)

Ostatnio usłyszałem pogląd, że może to same ośki się uginają, albo golenie amora.

Ponieważ mam w planach wymianę amora na lepszy (powietrzny) to mam  pytanie czy to pomoże, a może faktycznie warto kupić nowe ośki (jakie?) A może tak po prostu musi być.

Pozdrawiam. 

Cześć

Sesiak jak ja Cie lubię!

Mój rower obecnie stoi przede mną jakieś półtora metra - dzieli nas biurko. Przejechałem na nim od nowości (kupiony w sklepie Scotta po przecenie za 2750.00 pln jakieś chyba 4 lata temu) sporo ponad 25000 km ale ile nie potrafię powiedzieć bo nie mam nawigacji ani licznika.

Co o nim wiem:

To Scott, model Aspect z osprzętem Schimano. Ma amortyzator z przodu, 3 tarcze przy korbie i 9 z tyłu. Opony - drugie od nowości Schwalbe Smart Sam 2,2 drutowe. Hamulce tarczowe hydrauliczne. Pedały zwykłe od nowości - tylko oderwałem te odblaski. Ma dołożone lampki ( w sumie jakieś 120-130pln) oraz taką torebkę pod siedziskiem oraz drugą trójkątną w prześwicie ramy gdzie jeździ sobie zapasowa dętka + mała ale wydajna pompka - na stałe - oraz rzeczy osobiste typu telefony, portfel, klucze.

 

Był dwa razy w serwisie i parę razy na jakichś regulacjach i zmianie linek. Teraz szykuje mu się serwis ze zmianą całego napędu oraz tylnego hamulca bo jakoś słabo działa.

W każdym razie to dobry i trwały rower a pamiętać trzeba, ze wozi zawsze ponad 100kg i mam raczej ciężką nogę.

 

Dlatego też autentycznie podziwiam jak piszecie o rowerach z taką wiedzą i znawstwem, bez żadnego bajerowania.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej się trzymać 2.2-2.3 cala, na szerszych to leszcze jeżdżą  :D

to jest odpowiednik 100 pod butem w narcie  :P

 

To tak sie sklada ze ja jestem podwojnym leszczem bo jedna para moich nart ma wlasnie 100 pod butem a opony mam 2.8:)

No coz: bede musial z tym zyc:)

 

Zaczne tworzyc katalog cech leszcza w poszczegolnych sportach:

 

Narty: 100mm pod butem => jestes leszczem

rower: opona 2.8  => jestes leszczem 

wspinanie: buty przynajmniej o 4 numery za male, jesli nie => jestes leszczem

windsurfing: zagiel przenajmniej 10,5 , jesli nie => jestes leszczem

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja po poszukiwaniach kupiłem dla dziecka taki oto rower. W mojej ocenie jakość komponentów (osprzętu) do ceny roweru jaką zapłaciłem bardzo dobra - lepszej obecnie na rynku nie znalazłem. 

 

https://www.jamisbik.../edensport.html

 

Sprzedają takie 26+ w dorosłej ramie?

 

 

co ty sie tak uparles na male kola?

 

Jakie małe? 26x2,8 = 27,5x2,3

Już takie są dla mnie duże, ale zakładam, że się nie znam więc trzeba się przyzwyczaić.

 

W nartach też kiedyś była moda na 210cm+ ;)

 

 

jeszcze raz: wybacz wydaje mi sie, ze w ogole nie jestes zdecydowany na jakikolwiek rower: zakres od tego Rometu do Giant to tak jakbys kupowal auto "cos miedzy Smart I M3"...powaznie

moze po prostu potrzebujesz dobry hybrid ????  albo dobry gravel???

 

Na pewno coś w zakresie jaki podałem, więc nie żaden gravel. Najbezpieczniej w środku zakresu czyli lajtowe enduro/trail.

 

Zarówno Smart jak i M3 mogą służyć do szybkiej jazdy po mieście, zależy jak się tą jazdę postrzega.

 

 

 

nienawidze grubych oppon: wolne, przyspieszyc na nich trudno, nie trzymaja toru jazdy itp. Oraz, w moim osadzie sa to rowery dla tych, ktorzy nie maja dostatecznej techniki i ida na latwizne

 

Jak dla mnie opisałeś 3 zalety i jedną wadę.

 

 

rower: opona 2.8  => jestes leszczem

 

To potwierdza mój wybór. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...