Skocz do zawartości

Przebieg


star

Rekomendowane odpowiedzi

tak mowia testy nie  fabryka

do sprawdzenia  : RDX 

 

o do ilus tam to byl ostatni element, ktory bralem pod uwage przy kupnie - ale ze jest zwawo - nie powiem - slucha gazu...

Acury zazdroszczę. Przymierzałem się, ale za drogo. Tak piszą:

It also zipped from zero to 60 mph in 6.6 seconds at our test track. However, the quickness and pedal response were less noticeable at highway speeds, where the RDX needed 5.2 seconds to get from 50 mph to 70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 978
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodane grafiki

Acury zazdroszczę. Przymierzałem się, ale za drogo. Tak piszą:

It also zipped from zero to 60 mph in 6.6 seconds at our test track. However, the quickness and pedal response were less noticeable at highway speeds, where the RDX needed 5.2 seconds to get from 50 mph to 70.

chyba to bylo turbow w pierwszej wersji - moja ma 6.2 - co zaznaczam tylko gwoli scislosci

turbo tez bylo niegramotne na wyzszych szybkosciach..moj silnik jest wolnossacy ok 3.5 litra

 

He, he to mniej więcej tak samo jak moje autko, warte tyle co nowe felgi od tej Acury :)

Z rolki nawet wolniej.

nie przesadzaj ze skromnoscia… 

kupilem RDX bo jest mniejszy od MDX a ma ten sam silnik...

natomiast uklad 4x4 na pewno toyota/Lexus ma lepszy….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend spędziłem ponad 8h w aucie.
To co się działo na drogach to jakiś sajgon. Korki, wypadki, pełno aut na lawetach. O licznych irracjonalnych zachowaniach nie wspomnę.
Chyba wszystkie "Janusze" wyjechały na wakacje.


Bardzo możliwe.

Slalomem po autostradzie.
Bez powodu nie jeżdżę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadą jest to, że uczestnik ruchu drogowego skręcający w lewo ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa również tym którzy go wyprzedzają. Jeśli wyprzedzający narusza w tym momencie przepisy ruchu drogowego to jego zachowanie traktuje się jako przyczynienie do danego zdarzenia. Poza zupełnie wyjątkowymi sytuacjami przyczynienie się wyprzedzającego nie wyłącza winy skręcającego. Dla niemal każdego prawnika ocena sytuacji w Oświęcimiu była od początku jednoznaczna, a całe postępowanie było ukierunkowane na poczynienie ustaleń w zakresie tego czy i w jakim stopniu do zdarzenia przyczynił się kierowca BORu. Pamiętajcie o tym podczas skręcania w lewo. Uważajcie zwłaszcza na motocyklistów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadą jest to, że uczestnik ruchu drogowego skręcający w lewo ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa również tym którzy go wyprzedzają. Jeśli wyprzedzający narusza w tym momencie przepisy ruchu drogowego to jego zachowanie traktuje się jako przyczynienie do danego zdarzenia. Poza zupełnie wyjątkowymi sytuacjami przyczynienie się wyprzedzającego nie wyłącza winy skręcającego. Dla niemal każdego prawnika ocena sytuacji w Oświęcimiu była od początku jednoznaczna, a całe postępowanie było ukierunkowane na poczynienie ustaleń w zakresie tego czy i w jakim stopniu do zdarzenia przyczynił się kierowca BORu. Pamiętajcie o tym podczas skręcania w lewo. Uważajcie zwłaszcza na motocyklistów.

Chcesz powiedzieć, że jestem sprawcą kolizji bo nie ustąpiłem pierwszeństwa komuś kto nie powinien mnie wyprzedzać, bo jesteśmy na skrzyżowaniu, zajmuje lewy skraj pasa, mam włączony kierunkowskaz sygnalizujący zamiar skrętu w lewo. Ale to ja jestem sprawcą kolizji bo nie zauważyłem innego uczestnika ruchu, łamiącego wszelkie przepisy ale on tylko przyczynił się do kolizji ??? 

Pomińmy fakt, że wyprzedza mnie przedstawiciel elity władzy. Wtedy jak widzimy oczywiste jest kto jest winny i w trakcie badania przyczyn wypadku nie można ustalić jednoznacznie podstawowych faktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morawiecki mówi ze to źle że ciepło w Wwie dostarczają Francuzi (jego bank doradzał przy prywatyzacji), metro budują Włosi a miejskie rowery są niemieckie. Powinien pójść dalej i przesiąść się z BMW do prawdziwie polskiego samochodu, w oczekiwaniu na 1 000 000 elektryków, zostaje właściwie tylko jeden (wszystkie inne były na licencji). Może ktoś pożyczy premierowi? A może ktoś ma Mikrusa?

108179210_3360317547366329_7730568202420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że jestem sprawcą kolizji bo nie ustąpiłem pierwszeństwa komuś kto nie powinien mnie wyprzedzać, bo jesteśmy na skrzyżowaniu, zajmuje lewy skraj pasa, mam włączony kierunkowskaz sygnalizujący zamiar skrętu w lewo. Ale to ja jestem sprawcą kolizji bo nie zauważyłem innego uczestnika ruchu, łamiącego wszelkie przepisy ale on tylko przyczynił się do kolizji ??? Pomińmy fakt, że wyprzedza mnie przedstawiciel elity władzy. Wtedy jak widzimy oczywiste jest kto jest winny i w trakcie badania przyczyn wypadku nie można ustalić jednoznacznie podstawowych faktów.

Jako dorosły obywatel powinieneś juz wiedziec ze Art. 4 PRD jest ogolnie dla ozdoby, a w starciu z sluzbami służy do zmylenia przeciwnika..... Cinquecento skręcał na skrzyżowaniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadą jest to, że uczestnik ruchu drogowego skręcający w lewo ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa również tym którzy go wyprzedzają. Jeśli wyprzedzający narusza w tym momencie przepisy ruchu drogowego to jego zachowanie traktuje się jako przyczynienie do danego zdarzenia. Poza zupełnie wyjątkowymi sytuacjami przyczynienie się wyprzedzającego nie wyłącza winy skręcającego. Dla niemal każdego prawnika ocena sytuacji w Oświęcimiu była od początku jednoznaczna, a całe postępowanie było ukierunkowane na poczynienie ustaleń w zakresie tego czy i w jakim stopniu do zdarzenia przyczynił się kierowca BORu. Pamiętajcie o tym podczas skręcania w lewo. Uważajcie zwłaszcza na motocyklistów.

Masz rację. Szczególnie jak wyprzedza się kolumnę, która zwoliła, nie wiedzieć czemu;-)

Ostatnio tak widziałem jak motor wyprzedzajacy wpadł pod auto skrecajace do sklepu, skrzyzowanie nie robi roznicy, chyba, ze w winie wyprzedzajacego, oprocz wyprzedzanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że jestem sprawcą kolizji bo nie ustąpiłem pierwszeństwa komuś kto nie powinien mnie wyprzedzać, bo jesteśmy na skrzyżowaniu, zajmuje lewy skraj pasa, mam włączony kierunkowskaz sygnalizujący zamiar skrętu w lewo. Ale to ja jestem sprawcą kolizji bo nie zauważyłem innego uczestnika ruchu, łamiącego wszelkie przepisy ale on tylko przyczynił się do kolizji ??? 

Pomińmy fakt, że wyprzedza mnie przedstawiciel elity władzy. Wtedy jak widzimy oczywiste jest kto jest winny i w trakcie badania przyczyn wypadku nie można ustalić jednoznacznie podstawowych faktów. 

Skrzyzowanie niby robi roznice. Ale bedac wyprzedzany nie mozesz skrecac i tyle. Podobnie jak ktos zaparkuje na srodku drogi, ty nie mozesz w niego walic. Wina obustronna, kazdy za swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W Syrence montowano silnik z niemieckiej motopompy

 

To mnie dobiło!

To może WSK albo Junak? Premier na motocyklu, ochrona na motocyklach.  To dopiero będzie zapierdzielanie :) Junak ma bardzo ładny gang, będzie słyszalny, bez syreny. Ja wybrałbym Junaka bo sam mając Hondę uważam, że czarny Junak to dużo większy szpan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie dobiło!
To może WSK albo Junak? Premier na motocyklu, ochrona na motocyklach. To dopiero będzie zapierdzielanie :) Junak ma bardzo ładny gang, będzie słyszalny, bez syreny. Ja wybrałbym Junaka bo sam mając Hondę uważam, że czarny Junak to dużo większy szpan.


Może harley w ramach współpracy z USA?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może harley w ramach współpracy z USA?

Przekonałeś mnie. 

Harley to zupełnie nie moje klimaty ale jestem za!  Prestige i legenda. Pozostaje  kwestia stroju: skórzany bezrękawnik z wielkim orłem na plecach, z przodu haft:   PRIME MINISTER. Pasuje.

W razie gdyby Pan Premier był kiepskim motocyklistą może jeździć na trójkołowym rowerku, jak Putin. Żaden dyshonor.

Załączone miniatury

  • Harley pod Putinem.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonałeś mnie.
Harley to zupełnie nie moje klimaty ale jestem za! Prestige i legenda. Pozostaje kwestia stroju: skórzany bezrękawnik z wielkim orłem na plecach, z przodu haft: PRIME MINISTER. Pasuje.
W razie gdyby Pan Premier był kiepskim motocyklistą może jeździć na trójkołowym rowerku, jak Putin. Żaden dyshonor.

Ja bym poszedł w lgbt. Ponad podziałami.
Skóry w stylu sado-maso, coś bym odsłonił dla wentylacji;-) cyt chłopak i dziewczyna to fajna rodzina, nawet jak chłopak czasem walnie dziewczynę, czy zgwałci, rodzina uświęca, można się wyspowiadac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...