Skocz do zawartości

Pasje


Veteran

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, moruniek napisał:

Wyglądają smakowicie, aczkolwiek momentami złapały nieco zbyt wysoką temperaturę. 

I tak smakują 😄, starałem się aby temperatura nie przekraczała 60*C, ale w trakcie wędzenia wyskoczyliśmy na godzinkę na rower i nie zdusiłem płomienia jak olszyna się przesuszyła.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kordiankw napisał:

I tak smakują 😄, starałem się aby temperatura nie przekraczała 60*C, ale w trakcie wędzenia wyskoczyliśmy na godzinkę na rower i nie zdusiłem płomienia jak olszyna się przesuszyła.

Pobaw się w ryby - warto. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, moruniek napisał:

Pobaw się w ryby - warto. 

Pewnie tak, nawet widziałeś, że mieszkam przy stawach, ale w „Niebieskim Zakątku” byłem na rybce może ze dwa razy jak tu mieszkam, wolę ryby morskie. A o te świeże, tu trochę problem.

Edytowane przez kordiankw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kordiankw napisał:

Pewnie tak, nawet widziałeś, że mieszkam przy stawach, ale w „Niebieskim Zakątku” byłem na rybce może ze dwa razy jak tu mieszkam, wolę ryby morskie. A o te świeże, tu trochę problem.

Jak jest sezon na Makrelę ta jest tania i świeża w Selgrosie. Wędzona wychodzi rewelacyjna. Łosoś też fajny. Ma to tylko jedną wadę. Sklepowego już więcej nie kupisz. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Chertan napisał:

Beato, ale chyba zawartość, co nam z fotki?

 

14 minut temu, moruniek napisał:

Wyglądają smakowicie, aczkolwiek momentami złapały nieco zbyt wysoką temperaturę. 

 

7 minut temu, kordiankw napisał:

I tak smakują 😄, starałem się aby temperatura nie przekraczała 60*C, ale w trakcie wędzenia wyskoczyliśmy na godzinkę na rower i nie zdusiłem płomienia jak olszyna się przesuszyła.

Piotrek, ależ oczywiście że chodziło mi o zawartość zdjęcia, napisałam przecież o tym wyżej. I to nic, że te cuda złapały nieco większą temperaturę, nie jesteśmy wybredni. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kordiankw napisał:

A w jakiej temperaturze i jak długo wędzisz?

Zależnie od gatunku. Łosoś do 40 stopni i do 12 godzin. Makrela, pstrąg do 60 stopni i do 6 godzin. Czasem wędzę na zimno 12 + 12 godzin do 20 stopni ale to już przez dyfuzor.   

Edytowane przez moruniek
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, moruniek napisał:

Zależnie od gatunku. Łosoś do 40 stopni i do 12 godzin. Makrela, pstrąg do 60 stopni i do godzin. Czasem wędzę na zimno 12 + 12 godzin do 20 stopni ale to już przez dyfuzor.   

Zjadło ci czas wędzenia makreli i pstrąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, .Beata. napisał:

 

 

Piotrek, ależ oczywiście że chodziło mi o zawartość zdjęcia, napisałam przecież o tym wyżej. I to nic, że te cuda złapały nieco większą temperaturę, nie jesteśmy wybredni. 

Ja taki niedomyślny, myślałem, że chcesz mój portret oprawić w ramki i postawić między Wąskim a Lexi 🤣.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...