Jump to content

Białe stroje na nartach - moda dla idiotów.

Spiochu
 Share

Recommended Posts

Być może był już taki i temat i może zwracałem na to uwagę

Do napisania wątku zainspirował mnie Maciej S, który w stopce ma film z jazdą na nartach w białym kombinezonie!

Nie spodziewałem się że z tak bezmyślnym zachowaniem spotkam się tu na forum. Wiem że zaraz pojawią się odpowiedzi, że ja mam czarny kask a ja pomarańczowe rękawiczki. To za mało! Nawet same białe spodnie to już duży spadek widoczności a co dopiero kurtka. Patrząc kątem oka nie zauważymy drobnych detali. Nie narażajmy niepotrzebnie siebie i innych! Nie nośmy takich strojów i zniechęcajmy do tego wszystkie spotkane osoby.

~~Macieju

To nie jest żaden osobisty atak. Jeśli nadal jeździsz w białym kombinezonie - wyrzuć go lub nie używaj na stoku!

Jeśli już nie jeździsz to dobrze ale zmień proszę film w stopce, żeby nie promować takiej jazdy.

~~Macieju

To nie jest żaden osobisty atak. Jeśli nadal jeździsz w białym kombinezonie - wyrzuć go lub nie używaj na stoku!

Jeśli już nie jeździsz to dobrze ale zmień proszę film w stopce, żeby nie promować takiej jazdy.

- umieściłem stosowne wyjaśnienie w stopce

- nie mam kłopotu, mam parę kombinezonów

- mam kłopot z filmami ze swoja jazdą, tamten jest bardzo stary, pracuje nad nowym, brakuje mi operatora. Robiłem selfiki ale to nie oddaje stylu jazdy. Filmiku na razie nie usunę, zapoczątkowałem ( a może nie ja) taka modę na forum,  film uwiarygodnia piszącego o nartach, przyjęło się.

- ostatnio jestem na czarno, chcąc nie chcąc,  wtopiłem się w tłum. ( promocja była)

• 1 month later...

Mi ostatnio kolega powiedział, że szuka stroju...z wojskowym zimowym kamuflażem, żeby się mniej rzucał w oczy :>

Dlaczego?

Bo raz złapali go strażnicy za jazdę poza trasą i dostał mandat :D

I to tak na zasadzie, że jechał, zjechał i gdzieś tam dopiero po jakimś czasie podjechali do niego i powiedzieli, że widzieli go z daleka i poznali po stroju :)

I teraz chce być jak najmniej rzucający się w oczy z daleka :)

I to nie ma być strój biały tylko taki biały z zielonymi wstawkami, żeby go między drzewami było trudniej wypatrzeć :)