Skocz do zawartości

Kto to jest narciarz ?


mlodzio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Metal raczej..., który urodził się trochę za późno by być hipisem.

Ale może dzieci dadzą radę...

Pozdrowienia serdeczne Radcomie Drogi - który z pewnością jesteś prawdziwym człowiekiem, których tu niemało.

A to większa wartość niż prawdziwy narciarz czy "nienarciarz".

POzdrowionka serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hmmmm... czyli jesli dobrze rozumiem :-) - to gatunek wymarły.  Pozostali tylko Nieprawdziwi.

 

{ciach}


M

 

gatunek istnieje i ma sie dobrze :-)!! Mieszkam w Rothaargebirge, to pasmo gorskie lezace niedaleko granicy z Holandia, i ci maja do nas jak Warszawiacy na Mazury, w 2 max 3 godziny sa u nas na stoku. Ktoregos razu oparlem sie z kufelkiem o barierke pod gondola i obserwowalem... Holendrzy sa skapsi od Szkotow, raz zakupione narty beda sluzyly pokoleniom  i mam wrazenie ze nikt z nich nawet sie nigdy nie zastanowil ze trzeba kupic nowe bo sa szybsze, lepsze, latwiejsze, MODNIEJSZE....

Jesli komus poprawia swoje samopoczucie lansujac sie na stoku, prosze bardzo, mnie to .... (wykropkowalem bo znow dostane ostrzezenie ;-) ) Kazdemu wg potrzeb, a nie kazdemu po rowno (ten eksperyment sie nie sprawdzil).

 

W ogole w pierwszym poscie postawione pytanie jest niewlasciwe, jeszcze 50 lat temu byl zawod "lekarz", teraz "lekarz" jest raczej ogolnym zarysem wykonywanego zawodu, wiec postawil bym pytanie raczej inaczej, czy nie czas, aby zaczac wypowiadac sie bardziej precyzyjnie zamiast okreslac wszystkich jednym slowem "narciarz". Unikniemy wtedy nieporozumien, takze w interpretacji tego co autor posta mial na mysli :-D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko jedyna !!!

 

czytam ,czytam i się gubię coraz bardziej . Ja dotąd prosta w myśleniu byłam i jakbym szczera nie chciała być - to mi z tym dobrze dosyć było .

 

 Wątpliwości co do tego, że jak ktoś UWIELBIA na nartach pomykać i stara się co najmniej 2, 3 i więcej  tygodni w sezonie na nartkach spędzić i I jeszcze jak już w sierpniu mu się narty śnią - to czy on w majtach takich czy innych, z secondu czy  snowshopu - to może się narciarzem nazwać - to takich wątpliwości to ja newer nie miałam . 

 Ale najlepszymi filozofami byli zawsze mężczyźni -  więc czytam , czytam te filozoficzne wywody i podziwiam !  jak już określicie Panowie Profil Prawdziwego Narciarza - to ja obejrzę dokładniej swą odzież i sprzęt pod  tym kątem i zweryfikuję swą narciarskość 

 

czołem !

Są tacy co lubią być wyjątkowi, a jeszcze jak ktoś potwierdzi ich wyjątkowość nad reszta masy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Ale najlepszymi filozofami byli zawsze mężczyźni -  więc czytam , czytam te filozoficzne wywody i podziwiam !  jak już określicie Panowie Profil Prawdziwego Narciarza - to ja obejrzę dokładniej swą odzież i sprzęt pod  tym kątem i zweryfikuję swą narciarskość 

 

czołem !

 

To trochę obok a jednak na temat.

 

Blisko 36 lat temu wykonałem samodzielny, JEDEN skok spadochronowy.

Nie żaden tandem tylko samodzielnie, aczkolwiek na linkę.

:) 5 sekund bez świadomości i gdyby nie linka to pewnie bym tu nie pisał :)

Miałem obowiązek wykonać jeszcze dwa aby dalej latać na szybowcach ale wolałem to opłacić płynem :)

 

Czy do dziś jestem SPADOCHRONIARZEM?

 

Przykład jest mocno prowokacyjny bo nie ma dla mnie znaczenia definicja.

Ciekaw jednak jestem co na to filozofowie :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc dalej w off top.

Mój kolega SPADOCHRONIARZ kazał swojej przyszłej żonie wpisać sobie w licencję spadochronową, że nie będzie mieć pretensji do jego skakania pod rygorem rozwodu z jej winy. POWAŻNIE.

 

Czyli prawdziwy narciarz to ten co spisał z żoną umową na okoliczność jazdy na nartach???

 

Pozdro

Wiersiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...