Skocz do zawartości

Kto to jest narciarz ?


mlodzio

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba,ktora jedzie na rowerze jest rowerzysta wedlug kodeksu drogowego na przyklad.Jak ktos siedzi w pracy za biurkiem powiedzmy I nogi go swedza by tylko wyjsc z biura I pedalowac przed siebie,snuje plany gdzie z kim na czym bedzie rowerowal za 2-3 lata to jest tym rowerzysta,o ktorego mi chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba,ktora jedzie na rowerze jest rowerzysta wedlug kodeksu drogowego na przyklad.Jak ktos siedzi w pracy za biurkiem powiedzmy I nogi go swedza by tylko wyjsc z biura I pedalowac przed siebie,snuje plany gdzie z kim na czym bedzie rowerowal za 2-3 lata to jest tym rowerzysta,o ktorego mi chodzi.

To jest pasjonat ( trudne słowo ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś mi to wyjaśnić tak na chłopski rozum. Bo jakoś tak nie dostrzegam...


Bo narciarz to ktoś, kto sobie lubi pojeździć na nartach, zaś Narciarz to ktoś, kto do tego dorabia do tego ideologię i uważa że nie każdy może być Narciarzem.
Jako że w pytaniu występuje ewidentnie małe n, odpowiedź brzmi, że to osoba jeżdżąca na nartach.
Pozdr
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo narciarz to ktoś, kto sobie lubi pojeździć na nartach, zaś Narciarz to ktoś, kto do tego dorabia do tego ideologię i uważa że nie każdy może być Narciarzem.
Jako że w pytaniu występuje ewidentnie małe n, odpowiedź brzmi, że to osoba jeżdżąca na nartach.
Pozdr
Marcin

Skoro występuje w pierwszym poście w połączeniu z r( R)owerzystą, to zapewne Narciarzem może być tylko ten, kto dojezdza na stok rowerem..... 

 

 

Michał

Pozdrawiam z fascynujących gór Siedmiogrodu (pasmo Bucegi), niestety nie narciaskich, ale za to nieco rowerowych i motoryzacyjno-terenowych... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz na czym polega ta tajemnicza prawdziwość narciarza.... 

Boje sie.Poza tym to moje osobiste postrzeganie nie tylko narciarstwa ale i innych aspektow otaczajacego nas swiata.Niekoniecznie prawdziwe czy poprawne.

 

Narciarz to osoba która jeżdzi na nartach, a rowerzysta na rowerze. Nie dorabiajcie Panowie jakiejś pseudo-ideologi do najzwyklejszych czynnosci .

Idac ta droga mozemy stwierdzic,ze facet goniacy na spozniony autobus jest biegaczem ja np.Usain Bolt bo przeciez oboje biegna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idac ta droga mozemy stwierdzic,ze facet goniacy na spozniony autobus jest biegaczem ja np.Usain Bolt bo przeciez oboje biegna.


Nie, bo to złe porównanie. Ale gość biegający po lesie bez pomiaru czasu, pulsometru, smartfona z odpowiednią aplikacją i rywalizacji z innymi w internecie to też biegacz.
Pozdr
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh zapomnialem,ze na jedno napisane tu slowo przypada dziesiec wyjasniajacych mi "co mialem na mysli".Odpuszcze sobie szkoda gadac...

Cóż, nadal będę tkwił w niewiedzy. Wszak może to i lepiej, bo mogłoby okazać się że w zasadzie to jestem spadochroniarzem, okazyjnie tylko zakładającym narty...

 

Pozdrawiam, radcom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nadal będę tkwił w niewiedzy. Wszak może to i lepiej, bo mogłoby okazać się że w zasadzie to jestem spadochroniarzem, okazyjnie tylko zakładającym narty...
 
Pozdrawiam, radcom


No trudno by było, żebyś był narciarzem skacząc akurat ze spadochronem :)
Ja nie jestem narciarzem jak akurat bawię się w pływanie w morzu. Podobnie nie jestem narciarzem w pracy ani na rowerze. Ani gdy jadę z kosiarką do trawy.
Pozdr
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

odpowiedz jest prosta, kiedys juz taki watek zaczalem, troche sparafrazuje tutaj

a wiec PN to taki osobnik, ktory:

1/ pojedzie na wrotach od stodoly

2/ w najlepszym wypadku ma flip phone

3/ zaklada, w zaleznosci od okolicznosci, 

-filcaki z na stale przymocowanymi wiazaniami

-watowane spodnie wzgl kalesony bawlniane, wzgl oba

-czapke robiona recznie

-ortalion z przydzialu w PGR/armii/milicji (niepotrzebne skreslic)

-koszulke z bawelny i na to welniany sweter (tez recznie robiony)

4/ za nic nie zalozy:

-kasku

-narty szerszej niz 55 pod butem

-narty z rocker'em

-technicznej odziezy

-butow z OKRESLONYM flexem, nawet jezeli byl by to flex=70

 

itp itd - mozna tutaj dopisac inne szczegoly...

milego lata  a raczej jego koncowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz jest prosta, kiedys juz taki watek zaczalem, troche sparafrazuje tutaj

a wiec PN to taki osobnik, ktory:

1/ pojedzie na wrotach od stodoly

2/ w najlepszym wypadku ma flip phone

3/ zaklada, w zaleznosci od okolicznosci, 

-filcaki z na stale przymocowanymi wiazaniami

-watowane spodnie wzgl kalesony bawlniane, wzgl oba

-czapke robiona recznie

-ortalion z przydzialu w PGR/armii/milicji (niepotrzebne skreslic)

-koszulke z bawelny i na to welniany sweter (tez recznie robiony)

4/ za nic nie zalozy:

-kasku

-narty szerszej niz 55 pod butem

-narty z rocker'em

-technicznej odziezy

-butow z OKRESLONYM flexem, nawet jezeli byl by to flex=70

 

itp itd - mozna tutaj dopisac inne szczegoly...

milego lata  a raczej jego koncowki

jeżeli dobrze rozumiem

- nieważne w czym jeździ

- nieważne na czym jeździ

- ważne w czym nie jeździ

- ważne na czym nie jeździ

 

flip phone ? .... ? - aż musiałem sprawdzić co to  : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dobrze rozumiem

- nieważne w czym jeździ

- nieważne na czym jeździ

- ważne w czym nie jeździ

- ważne na czym nie jeździ

 

flip phone ? .... ? - aż musiałem sprawdzić co to  : (

hmmmm... czyli jesli dobrze rozumiem :-) - to gatunek wymarły.  Pozostali tylko Nieprawdziwi.

 

 

 

Mam nadzieję ze jak przystało na prawdziwych rowerzystów nie jechaliście tam samochodem ? :)

Udanego wypoczynku.

Przez jeden dzień tylko...  - ŚrednioPrawdziwy Rowerzysta (dało w d... i uda)

przez 2 kolejne - Prawdziwy Piechur (dało podobnie)

przez 1 kolejny - Nieprawdziwy Kierowca (bo wspomagany przez tamtejszego pilota, który czasem siadał za kierownicą gdy Nieprawdziwy miał wątpliwości czy nie zawisnie na podwoziu.....).

A w kazdym dniu sympatyczni ludzie, oryginalne zabytki i duuuuuzo gór   :-)

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"od zawsze" nienawidze obcislych gaci - uwazam, ze faceci wygladaja w nich obrzydliwie, zwlaszcza tacy z zarysowanym brzuchem, pieluch nie uzywam,

licznika GPS nie mam (od czasu do czasu uzywamm IPhone ale wylacznie, zeby sie nie zgubic w nieznanm terenie), pompuje opony powyzej magicznej granicy, powyzej ktorej, jazda nie powinna byc mozliwa. dojezdzam samochodem do ineresujacych miejsc, o zgrozo, , czasami tez  lece w ciekawe miejsca..................gdzie na miejscu wypozyczam samochod, zeby pojezdzic w innych gorach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

He he - a ja uwielbiam obcisłe gacie. To bardzo wygodna i praktyczna odzież. Jeździłem nawet w "secondskinach" - tak się wtedy mówiło - na nartach dobrych parę lat. Na słoneczne dni - super, a na zimniejsze zakładało się pod spód cieplejsze kalesonki.

To chyba nie jest wyróżnik bycia narciarzem czy też nie, ale mogę się mylić.

 

Załączone miniatury

  • skanuj0050.jpg
  • skanuj0038.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...