Jump to content

kaligr

Members
 • Posts

  182
 • Joined

 • Last visited

kaligr's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. kaligr

  taka sytuacja...

    A może dla tego, że jest ona jaka jest to tego typu wypadków prawie nie ma. 
 2. Widzę sezon ogórkowy w pełni. Jeden strzelił focha, reszta na niego skacze i temat schodzi na homoseksualistów. Ku...a o co chodzi?????  
 3. Na szczęście mogę jeszcze pobiegać, spadam Panowie z tego obszaru. Uciekam robić playlistę na Sobotnie zawody. Porzucam ten temat z Limp Bizkit w słuchawkach i proponuje to reszcie.  Pozdrawiam   
 4. No niestety są takie osobniki mi znane. jednak kontakt z nimi żaden. Nie moja bajka. 
 5. Czy ja udzielam legitymacji nowej władzy? Chyba nie, to że dla mnie UE jest pełna idiotyzmów, jest przeregulowana i moim zdaniem idzie w złym kierunku, to nie znaczy że popieram obecną władzę. Jednak nie mogę patrzeć na euroutopię przez różowe okulary. Szkoda było by gdyby ten twór się rozleciał.
 6. Czy ja udzielam legitymacji nowej władzy? Chyba nie, to że dla mnie UE jest pełna idiotyzmów, jest przeregulowana i moim zdaniem idzie w złym kierunku, to nie znaczy że popieram obecną władzę. Jednak nie mogę patrzeć na euroutopię przez różowe okulary. Szkoda było by gdyby ten twór się rozleciał.
 7. Mig12345 piszesz o zawiści, zazdrości i masz rację. Mitek nie rozumiesz dla czego tak jest. Odpowiedz jest prosta, bo my tacy jesteśmy (ogólnie). Polacy w większości to ludzie o dosyć niskiej samoocenie, zakompleksieni, leniwi, próżni. Lata socrealizmu sprawiły, że posiadamy do tego bardzo roszczeniowe podejście do życia. Najgorszą naszą cechą jest równanie w dół, robimy to nagminnie i uczymy robić tego nasze dzieci. Sprawia to własnie, że później ziejemy nienawiścią do tych którym jest lepiej. 
 8. Może i ja dam radę. W końcu jakieś narty w tym roku trzeba by zaliczyć.
 9. W poprzednich postach kolegów masz odpowiedz w 100%, to nie zależny od tego kto co robił wcześniej. Zależy od tego jak bardzo Tobie zależy na powrocie do zdrowia. Oczywiście osoby aktywne raczej dalej będą się starały być aktywne i im statystycznie będzie  bardziej zależało.
 10.   Cześć Wbrew pozorom, bardzo ogólnie zadałeś to pytanie. Bo co to znaczy powrócić? Na pewno najciężej będzie z szybkością i siłą one jako pierwsze ulegają pogorszeniu. Najlepiej jesteśmy w stanie zachować wytrzymałość, ona jako ostatnia się pogarsza. To też zależy od sprawności jaka miałeś wcześniej wyrobioną, kontuzji, przebytych chorób. Ważnym elementem, a raczej najważniejszym jest to co robiłeś przez ostatnie 20 lat, siedziałeś na tyłku przed telewizorem, czy podejmowałeś jakąś aktywność fizyczną. Jak coś tam robiłeś to jeszcze ważna jest intensywność, tego co robiłeś. Sam widzisz, że jest to sprawa bardzo indywidualna i ciężko coś konkretnego napisać.  I to się raczej tyczy wszystkich, bez względu na wiek czy +50, +80.
 11.   Co to za boks? Mój nie wiem czy 10 kg warzy. Jest z ABS, taki zwykły MCM. Poważnie zastanawiam się co by go od środka jakimś włóknem szklanym wzmocnić (podłogę ). Ja oczywiście posiadam w nim pasy i zabezpieczam narty. 
 12. W Biedzie były czołówki w promocji za około 20 złoty, może jeszcze są.
 13. kaligr

  Odżywianie

  Masz rację, tylko co i gdzie teraz jest naturalne? Warzywa, mięso, nabiał to wszystko już są dawno produkty podobne do naturalnych. Chyba, że masz swoje warzywa i owoce, do tego  samodzielnie hodujesz świnie i krowy, kozy. 
×
×
 • Create New...