Skocz do zawartości

Ku przestrodze


Chrońmy Rysie

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Bo Tomku Drogi, różnicę charakterów i uwielbienie dla anarchii bym ścierpiał ale kolega jest jednym z niewielu ludzi do których pisałem, że o coś proszę... i zawsze mnie zlewał bo musiał się odezwać choć nie miał nic do powiedzenia. ostatnio stosunki były poprawne ale znowu pojechał z nieuzasadniona prowokacją w sprawie kasków przywołując mnie zupełnie bez sensu, więc .... Nie używamy słów niecenzuralnych.

Pozdro

Mitku drogi, ja doceniam grzeczność twoją, tu poprosisz o milczenie, tam o opuszczenie forum, mądrość nieprzebraną takoż, celność sądów i osądów, kto ma coś, a kto nic nie ma tutaj nam do powiedzenia. Ex cathedra nauczanie, dla maluczkich zaś słuchanie, lub też słuszne połajanie jeśli nie ignorowanie. To pisałem ja, grafoman wierny, zwykle będąc bierny, ale gotów na każde zawołanie.

Edytowane przez star
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, SzymQ napisał:

Przecież postawa przeciw autokracji nie oznacza, że ktoś jest anarchistą... ani tym bardziej pajacem!

Cześć

Oczywiście. Można bezkarnie pisać głupoty niszczyć tematy itd. W imię idei niczym nie ograniczonej wolności słowa i myśli.

Jasne.

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mig napisał:

Szymku,  sorry... 

>>może nie wiedział i zadziałał bezprawnie, są takie rzeczy na świecie o jakich fizjologom i migom się nie śniło.

Może jednak?

Ależ Migu, może i tak, natomiast nie SzymQa, a mnie, nie ty a Mitek winien przeprosić. Może rano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mitek napisał:

Dlaczego rano. Znowu chamska sugestia i uszki po sobie biedny miś.

Ja ciebie nie zaczepiałem o tobie nie wspominam.

ty przywołałeś Moje imię w kwestii kasków, prowokująco, w nieuzasadniony i kłamliwy sposób.

I ja ma cię przepraszać...??

Jesteś po prostu bezczelny.

A nie, jak zacząłeś jeździć w kasku i to mi umknęło to ja przepraszam, ależ Wodzu co Wódz, jakże bym śmiał przywoływać Twoje imię nadaremno? To pisałem ja biedny, choć odrobinę jednak chamski miś, znam się z dziećmi nie od dziś. Jutro rano też jest dzień. Z mroków nocy się wyłania. Zasłużyliśmy na piosenkę, o misiu...

 

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jan napisał:

przecież sam jesteś zwolennikiem forów niemoderowanych

Nic nie rozumiesz, to wpisy Mitka mają nie być moderowane, tak to ma działać. A Mitek ma moderować, a jakże. Cudze. Decydować kto kolega, a kto wróg. Kto mądry niesłychanie, a kto głupi niczym but. Czego jeszcze nie rozumiesz? Chętnie wyjaśnię.

Edytowane przez star
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, star said:

Ja mam takie dla małego prześwitu między nadkolem a kołem

O tym w sumie nie pisałem bo mnie nie dotyczy ale te szmaciaki też są do małego prześwitu. Jeszcze nie użyte więc zobaczymy jak im pójdzie przy najbliższej okazji. W tamtym roku strasznie się męczyłem z zakładaniem metalowych a pogoda nie sprzyjała, tu powinno być 5 min i założone.

481058387_Zrzutekranu2023-12-14211908.png.ce689e76b604fe1a5eb6e1e30a003f4a.png

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jan napisał:

czy Ty czasem nie pisałeś na forach narciarskich przed laty pod nickiem "Rossignol" ?

Niestety nie, pisałem na winiarskim i wspinaczkowym, tak wykuwała się stal. Choć jestem Rossi Man, a raczej byłem, kilka nart i buty tejże marki jednak zostały.

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bacek napisał:

O tym w sumie nie pisałem bo mnie nie dotyczy ale te szmaciaki też są do małego prześwitu. Jeszcze nie użyte więc zobaczymy jak im pójdzie przy najbliższej okazji. W tamtym roku strasznie się męczyłem z zakładaniem metalowych a pogoda nie sprzyjała, tu powinno być 5 min i założone.

481058387_Zrzutekranu2023-12-14211908.png.ce689e76b604fe1a5eb6e1e30a003f4a.png

 

Zaletą tych moich jak słusznie zauważył Migu nieco gównianych jest stosunkowo łatwy montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Tomku ja swoje napisałem bo prosiłeś. Miłej jazdy chyba jeszcze... Czy już nie jesteście na nartach.

Pozdro

Jadę jutro około 20 z Żor do Tyrolu, okolice Ischgl. Mam taki grafik, że jeden tydzień na nartach w Austrii a kolejny w Polsce, z przerwą na Andorrę. Mam tyrolską sezonówkę, a celem jest minimum 60 dni jazdy w sezonie. 

Edytowane przez tomkly
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jan napisał:

szkoda że przestałeś pisać tutaj

http://kolumber.pl/photos/show/place:1775449/page:1

bo fajnie się czytało i oglądało obrazki

Nie znam strony, nie znam człowieka, ale fotka ładna i zgrabna. Ja to już szybciej obrazki, z czytaniem trochę na bakier, a ze zrozumieniem to już w ogóle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomkly napisał:

Jadę jutro około 20 z Żor do Tyrolu, okolice Ischgl. Mam taki grafik, że jeden tydzień na nartach w Austrii a kolejny w Polsce, z przerwą na Andorrę. Mam tyrolską sezonówkę, a celem jest minimum 60 dni jazdy w sezonie. 

Cześć

No to ładnie - idziesz na rekord jak widać. Oby spełnił oczekiwania. Ja niestety w tym roku mam inne zajęcia. Ale może się gdzieś spotkamy byłoby fajnie. Jedziesz z Damianem?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mitek napisał:

Cześć

No to ładnie - idziesz na rekord jak widać. Oby spełnił oczekiwania. Ja niestety w tym roku mam inne zajęcia. Ale może się gdzieś spotkamy byłoby fajnie. Jedziesz z Damianem?

Pozdro

Zmawiamy się na wyjazd w okolicach lutego marca: Mikoski, Chertan i kilku kolegów. Na pewno jakiś termin uda się zgrać. Może być też tak, że zostanę na kilka kolejnych tygodni w Austrii, w zależności od tego ile będzie osób o podobnych planach jak ja. Jaro ma 4 busy i wszystko będzie zależeć od logistyki. Jeśli zostałoby powiedzmy 8 osób to cały bus na miejscu pozostanie. Ja mam jeździć dużym Masterem, bo tam się zmieszczą moje narty na 186 oraz 193 cm nawet w pokrowcu na 203 cm. 😀

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minutes ago, mig said:

Szymku,  sorry... 

>>może nie wiedział i zadziałał bezprawnie, są takie rzeczy na świecie o jakich fizjologom i migom się nie śniło.

Może jednak?

Dopatrzyłem się tu lekkiej zaczepki, która w mojej opinii nie była do końca potrzebna. Zwłaszcza, że poszło to w Twoją stronę, a uważam Cię za przesympatycznego człowieka. Natomiast nie usprawiedliwia to dla mnie nazywania kogoś pajacem. Nie znam całej historii wszystkich animozji ze wszystkich forów, bo mam konto tylko na SF od dwóch lat, ale w moim odczuciu są tutaj osoby, które mocno dostawały słownie w kość jak Star czy Gabrik. Niby konfrontacja z Mitkiem jak ospa wietrzna i każdy musi przejść, żeby mieć pełnoprawne konto na SF, ale czasami zbierze się cała wataha, żeby zryć komuś beret. Ostatecznie patrząc przez pryzmat wszystkich forumowych zbiorowych wycieczek w stronę stara, uważam że gość i tak wykazuje klasę w swoich wypowiedziach. Ostatecznie też wolałbym słuchać, że jazda na nartach to coś co się Szymkom i Filomatom nie śniło, niż że jestem pajacem, kosmitą czy innym. Ale cóż homo homini lupus est.

P.S. Od razu wszystkich przepraszam, że psuję wątek poradniczy o bezpieczeństwie. Bo ja i star psujemy wątki, podczas kiedy reszta kolegów tylko dokonuje wtrąceń lekko odbiegających od tematu 🙂

Edytowane przez SzymQ
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 Trzeba było tak nie rosnąć. My będziemy - 10-17.02 na Hochkarze to wiem. Reszta jest do wyrzeźbienia. Ja nie mam wielkiej napinki na narty a pewnie i czasu bo zmieniam opcje zatrudnienia na grubo i to wymaga czasu i aktywności.

Wiesz my cały czas na rowerze i jak już mam czas to na rower wsiadam bo w tym roku nowe wyzwania.

Fajnie, że tak sobie zaplanowaliście ten sezon. Dla mnie to abstrakcja a raczej dawne instruktorskie czasy ale Wam Panowie zazdroszczę szczerze.

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...