Skocz do zawartości

Będzie i u nas hala?


Bacek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.06.2026 o 21:25, tomkly napisał:

Świetny pomysł na darmowy marketing firmy WAKOM.

Myślę, że gość pokroju tego inwestora ma lepsze pomysły na marketing.

Narciarze w Polsce to ok. 4 miliony. Można przyjąć, że połowa z tego to nasi 🙂 a połowa pisiory  🙂 czyli gada do 2 milionów. To słabizna.

 

Gdyby jednoznacznie  spolaryzował się na pisiory albo platformersów  to natychmiast łyka blisko 18 milionów.

 

Mam nadzieję, że hala powstanie i zgarniemy sporą część rynku zawodniczych treningów letnich.

Przy okazji i my pojeździmy a letnie spotkanie forumowiczów stanie się tradycją czego Wam i sobie życzę.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jurek_h napisał:

Myślę, że gość pokroju tego inwestora ma lepsze pomysły na marketing.

Narciarze w Polsce to ok. 4 miliony. Można przyjąć, że połowa z tego to nasi 🙂 a połowa pisiory  🙂 czyli gada do 2 milionów. To słabizna.

 

Gdyby jednoznacznie  spolaryzował się na pisiory albo platformersów  to natychmiast łyka blisko 18 milionów.

 

Mam nadzieję, że hala powstanie i zgarniemy sporą część rynku zawodniczych treningów letnich.

Przy okazji i my pojeździmy a letnie spotkanie forumowiczów stanie się tradycją czego Wam i sobie życzę.

 

 

 

też Wam życzę i koniecznie nadajcie jej Imię najsłynniejszego wadowickiego narciarza

479718882_956522539902241_2269834370605296362_n.thumb.jpg.0e50524aa6be366e4fdd1972334d46db.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jan napisał:

też Wam życzę i koniecznie nadajcie jej Imię najsłynniejszego wadowickiego narciarza

479718882_956522539902241_2269834370605296362_n.thumb.jpg.0e50524aa6be366e4fdd1972334d46db.jpg

Czego ty chuju możesz NAM życzyć !!! 

Przecież ty obszczymur z Katowic niestety jesteś, zapomniałeś ojczyznę? Zapomniałeś ZMS ? Zapomniałeś gdzie się kształciłeś?

Edytowane przez Mikoski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...