AdrianW Napisano 1 godzinę temu Udostępnij Napisano 1 godzinę temu (edytowane) Jeszcze odnośnie Portugalii patrząc na zawodników - mają zajebistych grajków. Formalnie powinni z każdą reprezentacją grać jak równy z równym. Nie wiem czy zawodnicy są w formie i czy grają w klubach... Nie śledzę aż tak piłki a studia przedmeczowego nie oglądam. Ale ich paka naprawdę robi wrażenie. Edytowane 1 godzinę temu przez AdrianW Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.