Skocz do zawartości

Najładniejsze narty?


narciarz70

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 lata później...

byłem tydzień temu ze znajomym w Austrii po maszynę do serwisowania nart,desek plus trochę używanych  nart i w serwisie widziałem sporo nowych zafoliowanych jeszcze nart i jedne były  naprawdę bardzo ładne  ale już nie pamiętam dokładnie producenta ,któryś z czołówki.Miały przeźroczystą górę i było widać pełną strukturę plastra miodu ,normalnie miodzio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O urodzie nart świadczy oczywiście logo i odpowiednia cena. Te mają jedno i drugie (kosztują ok. 10.000 zł), czyli są prześliczne :wub:.

Teraz jeszcze muszę znaleźć kogoś, kto dostrzeże mój talent narciarski i mi je kupi, bo mąż jakoś się nie kwapi :D.

 

jakieś tylko no name - za tyle kasy to chociaż by mogły być jakieś trochę znane. :D

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś ty?!

To jest BARDZO ZNANY producent sprzętu narciarskiego. Jego kolekcje możesz podziwiać na wielu... czerwonych dywanach :D.

Cześć

Jak ktoś jeździ to szaty i tak nie widać. Szata jest ważna dla tych, których narty głównie stoją na stojaku lub są noszone - to chyba oczywiste.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jak ktoś jeździ to szaty i tak nie widać. Szata jest ważna dla tych, których narty głównie stoją na stojaku lub są noszone - to chyba oczywiste.

Pozdrowienia

 

Jak to "przecież szata człowieka zdobi" :D . Na golaska tak?

 

Ale minimalnie poważniej - na swoich skiturowo-freeridowych mam wilka. I jak mnie czeka trudny zjazd który nie wiem jak zacząć - patrzę na wilka i mówię -damy radę? Wilk wyciem daje sygnał i jedziemy. Później jest już cicho. Wyję co najwyżej ja...

 

Bardzo lubię "mojego" wilka.

 

Pozdro

Wiesiek

Załączone miniatury

  • Wilk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty Estki nie służą do jeżdżenia, tylko do wąchania... ;)

Nie do wąchania, tylko do wzbudzania zazdrości u koleżanek :). Ale to dopiero jak ktoś mi je kupi (a chętnych jakoś nadal nie widać...)

A na razie mam zwykłe dechy i muszę męczyć się na stoku, zamiast robić za gwiazdę pod karczmą, czy innym schroniskiem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a widział ktoś narty  firmy Majesty ?? przypadkiem przedwczoraj widziałem i z ciekawości zerknąłem na ich stronę bo wierzyć mi się nie chciało że to narty robione u nas w kraju i naprawdę maja dobrego projektanta jeśli idzie o wzornictwo bo co jedne to ładniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsze to te, które zrobię sabie sam takie jakie chce:) np:

attachicon.gifnarta-METALICA-ADAM-page-0.jpg

attachicon.gifnarta-ACDC-ADAM-page-0.jpg

attachicon.gifnarta_gopr_beskidy_przykład.jpg

 

Każdy może sobie sam zaprojektować to co chce, do 10.12.2015 własną grafikę zamawiasz za free!!

 

https://www.facebook.com/lustipolska/

Narta Metallica KAPITALNA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Temat jest z kategorii -która kobieta jest(lub była) najpiękniejsza? Ew. kto ma najładniejszą żonę? Więc ja też staję w szranki, zakładając że temat nie ogranicza się tylko do ostatnich lat.

 

Na zdjęciu ostatnim jest pokazany sposób mocowania tych pięknych nart do narciarza. Proszę zauważyć, że buty już miały klamry. Teren na którym były używane to typowy offpiste.

 

Pozdrawiam

 

Załączone miniatury

  • narty.jpg
  • narty1.jpg
  • narty2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Temat jest z kategorii -która kobieta jest(lub była) najpiękniejsza? Ew. kto ma najładniejszą żonę? Więc ja też staję w szranki, zakładając że temat nie ogranicza się tylko do ostatnich lat.

 

Na zdjęciu ostatnim jest pokazany sposób mocowania tych pięknych nart do narciarza. Proszę zauważyć, że buty już miały klamry. Teren na którym były używane to typowy offpiste.

 

Pozdrawiam

Czy to kolejne zdjecia z cyklu Jan Pawel II na nartach??? :) :) :)

 

Jak te spody sa zjechane i nieutrzymane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to są narty z wypożyczalni, posmarowane.

Z jakiej wypożyczalni??? Markery simpleksy + rotamaty w tamtych czasach musiały być prywatne... :) 

Ciekawych wiązań zresztą więcej, bo jeszcze mało popularne skrzynkowe tyły Markera i oczywiście kultowe Bety jedynki.

A narty posmarowane moim zdaniem srebrnym Toko na wiosenny śnieg. :D

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...