Skocz do zawartości

Potrzebuję takiego golfa trójkę na stok :)


Konfuzja

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

W perspektywie poprzedniego postu. Po co Ci trzy pary nart?

A ile masz rowerów?

Pozdro

Do jeżdżenia. Mam GS master; SL i hybrydę. Z perspektywy 2 wystarczą; można by wykosić hybrydę lub mastera. 

Rower jeden - hybrydę 😉

Pozdrawiam

Edytowane przez lucky_luke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lucky_luke napisał:

Do jeżdżenia. Mam GS master; SL i hybrydę. Z perspektywy 2 wystarczą; można by wykosić hybrydę lub mastera. 

Rower jeden - hybrydę 😉

Pozdrawiam

Cześć

Dziwne więc to co piszesz i trochę niespójne, bo z jednej strony wakacyjne narciarstwo na byle czym a z drugiej nie wiadomo po co trzy pary...? Zupełnie nie rozumiem i stąd pytanie.

Co do rowerów to nie wiem co to jest rower hybryda (strzelam, że gravel) ale oprócz szosy rowery nie lubią sezonowości. 😉

Pozdrowienia serdeczne

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lucky_luke napisał:

Z rowerem półżartem - jeżdżę na gravelu.

Co do nart to (dla mnie) coś między sl i gs - w pseudosportowej konstrukcji. 

 

Cześć

Czyli nie myliłem się co do typu roweru. Pasuje jak ulał do tych trzech par nart.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Dziwne więc to co piszesz i trochę niespójne, bo z jednej strony wakacyjne narciarstwo na byle czym a z drugiej nie wiadomo po co trzy pary...? Zupełnie nie rozumiem i stąd pytanie.

Co do rowerów to nie wiem co to jest rower hybryda (strzelam, że gravel) ale oprócz szosy rowery nie lubią sezonowości. 😉

Pozdrowienia serdeczne

Pisałem o żonie i jej preferencjach.

Strzał w dychę

PS. no no no narty mojej żony to nie byle co 😉

Edytowane przez lucky_luke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, brachol napisał:

Co do roweru mając MTB można mieć jeden, mając szosę to już często trzeba mieć drugi rower.

Wystarczy nie mieć szosy.  Jaka jest przewaga szosy nad gravelem na amatorskich wycieczkach? Jak ktoś nie jest zawodowcem, to musi być masochistą żeby chcieć walczyć z dziurami, wdychać spaliny i ryzykować życiem na głównych drogach, zamiast wybrać gravel/cross/mtb.

Edytowane przez Spiochu
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mitek napisał:

Rozumiem,że Ty jesteś narciarzem z innej półki niż żona? Brzmi słabo...

Ale zwykle to rzeczywistość. Żony/partnerki statystycznie jeżdżą dużo słabiej. W większości dlatego, że się boją, nie chcą się doskonalić, albo po prostu nie lubią narciarstwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Spiochu napisał:

Wystarczy nie mieć szosy.  Jaka jest przewaga szosy nad gravelem na amatorskich wycieczkach? Jak ktoś nie jest zawodowcem, to musi być masochistą żeby chcieć walczyć z dziurami, wdychać spaliny i ryzykować życiem na głównych drogach, zamiast wybrać gravel/cross/mtb.

Szosa na trening - gravel lub mtb na wycieczki - tak ma kilku znajomych.

Ja ma tylko mtb i jak dla mnie wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mitek napisał:

Nie, to głupia sztampa.

Ja bym wolał, żeby panie jeździły równie dobrze ale niestety to rzadkość. Podobnie jest na rowerze, rolkach i w wielu innych sportach z wyjątkiem tych typowo damskich jak jazda konna, czy taniec.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, brachol napisał:

Szosa na trening - gravel lub mtb na wycieczki - tak ma kilku znajomych.

Ja ma tylko mtb i jak dla mnie wystarczy. 

A w której grupie trenują? Jumbo Visma, Bora, UAE? Może znam z telewizji...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Spiochu napisał:

Ja bym wolał, żeby panie jeździły równie dobrze ale niestety to rzadkość. Podobnie jest na rowerze, rolkach i w wielu innych sportach z wyjątkiem tych typowo damskich jak jazda konna, czy taniec.

Po prostu wybierasz takie a nie inne panie - ogarnij się zmień priorytety, przestań stawiać na sieroty. Wiadomo, że jako niepiękny karypel chcesz dominować ale bardzo zawężasz pole wyboru. Przemyśl to.

  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mitek napisał:

Po prostu wybierasz takie a nie inne panie - ogarnij się zmień priorytety, przestań stawiać na sieroty. Wiadomo, że jako niepiękny karypel chcesz dominować ale bardzo zawężasz pole wyboru. Przemyśl to.

Merytorycznie, w temacie  i bez osobistych wycieczek - to cenię ;). Dobrej nocy

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mitek napisał:

Po prostu wybierasz takie a nie inne panie - ogarnij się zmień priorytety, przestań stawiać na sieroty. Wiadomo, że jako niepiękny karypel chcesz dominować ale bardzo zawężasz pole wyboru. Przemyśl to.

Wiem że zazdrościsz mi możliwości, ale rozejrzyj się dookoła. Moje partnerki i tak sportowo wypadały powyżej średniej. ale nie o nich tu pisałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lucky_luke napisał:

Merytorycznie, w temacie  i bez osobistych wycieczek - to cenię ;). Dobrej nocy

Cześć

No cóż. Nigdy pierwszy nie zaczynam wycieczek osobistych ale jak ktoś zaczyna nie będę nadstawiał drugiego policzka jak dureń. Wybacz jeżeli Cię to drażni - po prostu inaczej nie umiem. A jak już, staram się być kąśliwy i złośliwy, bo jak się idzie na wojnę to nie po to żeby bronic pozycji tylko po to by wygrać.

I szczerze mówiąc nie wiem dlaczego Piotruś uaktywnia się na forum po to żeby się mnie czepiać bo nie dałem mu żadnych powodów.

Pozdrowienia serdeczne

Edytowane przez Mitek
  • Confused 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

No cóż. Nigdy pierwszy nie zaczynam wycieczek osobistych ale jak ktoś zaczyna nie będę nadstawiał drugiego policzka jak dureń. Wybacz jeżeli Cię to drażni - po prostu inaczej nie umiem. A jak już, staram się być kąśliwy i złośliwy, bo jak się idzie na wojnę to nie po to żeby bronic pozycji tylko po to by wygrać.

I szczerze mówiąc nie wiem dlaczego Piotruś uaktywnia się na forum po to żeby się mnie czepiać bo nie dałem mu żadnych powodów.

Pozdrowienia serdeczne

Nie przeceniaj swojej osoby.

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Spiochu napisał:

Wiem że zazdrościsz mi możliwości, ale rozejrzyj się dookoła. Moje partnerki i tak sportowo wypadały powyżej średniej. ale nie o nich tu pisałem.

 

Strategia poszukiwania sportowca do domu kończy się tym, że nie ma go w domu, a jak już jest to uprawia w nim... sport. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Spiochu napisał:

Ale zwykle to rzeczywistość. Żony/partnerki statystycznie jeżdżą dużo słabiej. W większości dlatego, że się boją, nie chcą się doskonalić, albo po prostu nie lubią narciarstwa.

 

9 godzin temu, Mitek napisał:

Nie, to głupia sztampa.

 

9 godzin temu, Spiochu napisał:

Ja bym wolał, żeby panie jeździły równie dobrze ale niestety to rzadkość. Podobnie jest na rowerze, rolkach i w wielu innych sportach z wyjątkiem tych typowo damskich jak jazda konna, czy taniec.

 

9 godzin temu, Mitek napisał:

Po prostu wybierasz takie a nie inne panie - ogarnij się zmień priorytety, przestań stawiać na sieroty. Wiadomo, że jako niepiękny karypel chcesz dominować ale bardzo zawężasz pole wyboru. Przemyśl to.

@Mitek

Skąd qrwa w Tobie taka agresja! Przecież @Spiochu napisał neutralnie i w dodatku prawdę. I nie ma w tym nic dziwnego. Kobiety nie dość, że są statystycznie (znasz to słowo?) lżejsze to maja procentowo mniejszą ilość mięśni. W dodatku gorszą koordynację. Co ma uzasadnienie ewolucyjne. Za to w innych tematach biją facetów na głowę. I dłużej żyją. Wiec czego chłopie nie rozumiesz???

Jakaś poprawność w kwestii "równości" płci na głowę Ci upadła? Założyłeś sobie jakiś garnek bez otworu na oczy i pędzisz wiatraki obalać. Zanim cos napiszesz, to przeczytaj wcześniej wypowiedzi do których się odnosisz!!! Jakieś następstwo logiczne ustal. Bo normalne, a nawet ponadnormatywne chamstwo tu odwalasz

Edytowane przez Wujot2
  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...