Skocz do zawartości

Live ze mną dziś o godzinie 20-tej. Zapraszam 🙂


tyrpoos_ski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

zostałem zaproszony na live z POL-SKI & SNOWBOARD CLUB UK

jeśli ktoś ma ochotę to serdecznie zapraszam, będziemy rozmawiać o nartach, wkładkach Carv, o moich szkoleniach i różnych ciekawych miejscach. 

pod spodem link
 

Pozdrawiam,

Bartek

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem nagranie w przyspieszonym tempie, ciekawe. Sporo informacji, które znałem, koszt jeżdżenia w USA nieco powalił. Nasi widzę byli na live (pozdro @Mikoski). Szkoda, że nie będziesz mógł być w Zwardoniu, światowo by było. A z innej beczki @tyrpoos_ski, czy wsadzenie Carv nie zmniejsza zbytnio objętości wnętrza, bo jest to dodatkowa wkładka jednak. Przy dopasowanym bucie może być średnio. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Mikoski said:

Ja będę choćby się doczołgać

Weź też narty o uczciwej szerokości, a nie same wąskie. Bo się moje wstydzą, kiedy obok jeżdżą same smukłe. A tak to będą miały zacne towarzystwo 🙂

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, mig said:

Niech się odchudzą. Wysokie już są dosyć... jest nadzieja. 🙂

Akceptuję je jakimi są. Naprawdę nie muszą się dla mnie stać modelkami z 65 w talii :).

Edytowane przez SzymQ
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzymQ napisał:

Weź też narty o uczciwej szerokości, a nie same wąskie. Bo się moje wstydzą, kiedy obok jeżdżą same smukłe. A tak to będą miały zacne towarzystwo 🙂

Cześć

Ja się z Tobą chętnie zamienię a nawet z przyjemnością popróbuję je zaprzyjaźnić jak dasz jedną a sem weźmiesz jedną moją.

A jakby Damian Mikoski nie przyjechał to cóż to jest za wyprawa Panowie. Zjaramy mu ten Mikołów! nie ma takiej możliwości!

Pozdro

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2024 o 14:14, Chertan napisał:

Przejrzałem nagranie w przyspieszonym tempie, ciekawe. Sporo informacji, które znałem, koszt jeżdżenia w USA nieco powalił. Nasi widzę byli na live (pozdro @Mikoski). Szkoda, że nie będziesz mógł być w Zwardoniu, światowo by było. A z innej beczki @tyrpoos_ski, czy wsadzenie Carv nie zmniejsza zbytnio objętości wnętrza, bo jest to dodatkowa wkładka jednak. Przy dopasowanym bucie może być średnio. 

Wkładka ma 3mm, o tyle się zmniejszy objętość buta. Prawdopodobnie jeśli but jest dopasowany będzie trzeba zmniejszyć dwie dolne klamry mikroregulacją o 3-4 przekręcenia w lewo. 😉

pozdrawiam,

Bartek

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...