Skocz do zawartości

Ocena jazdy


antekk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od jakiegoś czasu jeżdżę chyba w miarę dobrze, ale tak coś czuję że się nie rozwijam, chętnie posłucham jakieś krytycznej rady co można by poprawić, a co ważniejsze jak to poprawić.

Podsyłam krotki filmik.

Z góry wielkie dzieki

Edytowane przez antekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antekk,

wejdż do działu ,,Nauka jazdy '' i przejrzyj wątek ''Materiały szkoleniowe'', bo to kopalnia wiedzy.

Natomiast z Twojego filmiku wynika, że ogarniasz krawędzie i jeżdzisz relatywnie wąsko, I git. Bieda jest taka, że to dość płaski stok i z tego choćby powodu niewiele więcej o Twojej jeździe da siepowiedzieć. Najlepsze filmiki do oceny to takie, gdy jedzie się w trudnym terenie tzn na stromej trasie lub po totalnie rozwalonym stoku. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antekkjak się już zarejestrowałeś i wstawiłeś film z jazdy, warto trochę poczytać to forum. Większość z nas to ludzie pozytywnie zakręceni narciarsko. Napisz gdzie jeździsz. My w większości się znamy ze stoków a nie tylko z neta. Łatwiej ocenić czyjąś jazdę "na żywo" niż z filmu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Pokaż filmik ze śmigiem na stromym stoku.

Zobaczymy jak jeździsz. Córka dodała, że robisz zbyt dużo ruchów w trakcie jazdy - słusznie, chodzi jej o całość sylwetki, robisz klasycznego banana albo do niego dążysz... ;). Jesteś dobrym narciarzem ale możesz być lepszym.

POzdro

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, w tej chwili jeżdżę głównie w myślenicach, to nagranie też tam zrobione, no i wiadomo jak jakieś ferie to zawsze na narty gdzieś w Polskę, trochę też z braku kasy na alpy czy inne fajne górki.

Co do porad, dzieki zafajny feedback z tym bananem, nie wiem jeszcze jak to poprawić ale tak jak mówicie chętnie wejdę sobie w waszą sekcje nauki jazdy.

Stok realtywnie dość stromy trasa FIS, ale pewnie chodzi wam o nachylenie typu 50%+

(narazie trochę ciężko mi się tu było połapać)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, antekk napisał:

Dzięki za odpowiedzi, w tej chwili jeżdżę głównie w myślenicach, to nagranie też tam zrobione, no i wiadomo jak jakieś ferie to zawsze na narty gdzieś w Polskę, trochę też z braku kasy na alpy czy inne fajne górki.

Co do porad, dzieki zafajny feedback z tym bananem, nie wiem jeszcze jak to poprawić ale tak jak mówicie chętnie wejdę sobie w waszą sekcje nauki jazdy.

Stok realtywnie dość stromy trasa FIS, ale pewnie chodzi wam o nachylenie typu 50%+

(narazie trochę ciężko mi się tu było połapać)

 

W Myślenicach bywają @Chertan @Lexi @Marcos73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...