Jump to content

Ocena jazdy


antekk
 Share

Recommended Posts

Cześć, od jakiegoś czasu jeżdżę chyba w miarę dobrze, ale tak coś czuję że się nie rozwijam, chętnie posłucham jakieś krytycznej rady co można by poprawić, a co ważniejsze jak to poprawić.

Podsyłam krotki filmik.

Z góry wielkie dzieki

Edited by antekk
Link to comment
Share on other sites

Antekk,

wejdż do działu ,,Nauka jazdy '' i przejrzyj wątek ''Materiały szkoleniowe'', bo to kopalnia wiedzy.

Natomiast z Twojego filmiku wynika, że ogarniasz krawędzie i jeżdzisz relatywnie wąsko, I git. Bieda jest taka, że to dość płaski stok i z tego choćby powodu niewiele więcej o Twojej jeździe da siepowiedzieć. Najlepsze filmiki do oceny to takie, gdy jedzie się w trudnym terenie tzn na stromej trasie lub po totalnie rozwalonym stoku. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@antekkjak się już zarejestrowałeś i wstawiłeś film z jazdy, warto trochę poczytać to forum. Większość z nas to ludzie pozytywnie zakręceni narciarsko. Napisz gdzie jeździsz. My w większości się znamy ze stoków a nie tylko z neta. Łatwiej ocenić czyjąś jazdę "na żywo" niż z filmu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cześć

Pokaż filmik ze śmigiem na stromym stoku.

Zobaczymy jak jeździsz. Córka dodała, że robisz zbyt dużo ruchów w trakcie jazdy - słusznie, chodzi jej o całość sylwetki, robisz klasycznego banana albo do niego dążysz... ;). Jesteś dobrym narciarzem ale możesz być lepszym.

POzdro

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi, w tej chwili jeżdżę głównie w myślenicach, to nagranie też tam zrobione, no i wiadomo jak jakieś ferie to zawsze na narty gdzieś w Polskę, trochę też z braku kasy na alpy czy inne fajne górki.

Co do porad, dzieki zafajny feedback z tym bananem, nie wiem jeszcze jak to poprawić ale tak jak mówicie chętnie wejdę sobie w waszą sekcje nauki jazdy.

Stok realtywnie dość stromy trasa FIS, ale pewnie chodzi wam o nachylenie typu 50%+

(narazie trochę ciężko mi się tu było połapać)

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, antekk napisał:

Dzięki za odpowiedzi, w tej chwili jeżdżę głównie w myślenicach, to nagranie też tam zrobione, no i wiadomo jak jakieś ferie to zawsze na narty gdzieś w Polskę, trochę też z braku kasy na alpy czy inne fajne górki.

Co do porad, dzieki zafajny feedback z tym bananem, nie wiem jeszcze jak to poprawić ale tak jak mówicie chętnie wejdę sobie w waszą sekcje nauki jazdy.

Stok realtywnie dość stromy trasa FIS, ale pewnie chodzi wam o nachylenie typu 50%+

(narazie trochę ciężko mi się tu było połapać)

 

W Myślenicach bywają @Chertan @Lexi @Marcos73

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kompletny rolex watch box https://expertyco.com/2025/03/27/complete-guide-to-the-rolex-set-watch-box-documents-and-warranty/ to nie tylko eleganckie opakowanie – to także certyfikat autentyczności, karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi. Ten przewodnik krok po kroku pokazuje, na co zwrócić uwagę przy zakupie, aby mieć pewność, że inwestujesz w w pełni oryginalny produkt.

Edited by kerog55
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...