Skocz do zawartości

Prezent dla faceta


SzymQ

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Szukam prezentu dla faceta z okazji 50 urodzin i nie mam pomysłu. Multitool odpada, najbardziej wypasiona zapalniczka też, bo takie rzeczy już ma i chyba je lubi. W tematach hobbystycznych raczej już jest zrealizowany. Hobby, w które można byłoby ewentualnie celować, to chyba jakiś gadżet na jednodniowe wycieczki górskie (poza sezonem zimowym) i/albo Pol'and'Rock. Prezent ma być materialny, a nie usługowy. Finansowo szukam, czegoś co można nazwać niezobowiązującym prezentem - myślałem o 100-200zł, ale przyjmę też sensowne propozycje spoza tego budżetu. Czas już zaczyna naglić, a ja ciągle nie mam pomysłu. Może Wy coś podpowiecie, zanim skończę z napisem "z okazji 50 urodzin" albo podobnym.

Z góry dzięki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://chopinvodka.pl/wp-content/uploads/2023/06/ChopinVodka_Zdobienia_Personalizacje.pdf

Wbrew pozorom fajny bardzo elegancki i oryginalny prezent. Siedlce są firma która od lata konsekwentnie przywraca wódkom należną im pozycję zniszczoną przez gówno pite za komuny i pijaków w ogóle.

Może lubi...

Pozdro

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Wujot2 said:

Kapitalne narzędzia - u mnie najczęściej używane (jakkolwiek mam akurat 18 cm - gładkie szczęki i 10 cm - na wyjazdy rowerowe). Uznałbym to za zaj..sty prezent. 

Ja prawdopodbnie też bym się ucieszył z takiego prezentu, ale nie jestem pewien czy kolega się ucieszy. Nie chcę ryzykować.

Edit: A jak już jesteś, kojarzysz może jakieś gadżeciarskie kieszonkowe światełko z względymi parametrami?

Edytowane przez SzymQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, SzymQ napisał:

Ja prawdopodbnie też bym się ucieszył z takiego prezentu, ale nie jestem pewien czy kolega się ucieszy. Nie chcę ryzykować.

Edit: A jak już jesteś, kojarzysz może jakieś gadżeciarskie kieszonkowe światełko z względymi parametrami?

Ja mam "kultową" bocialarkę z eliptyczną optyką. Ale to tak pewnie z 300 zł wszystko. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wujot2 napisał:

Kapitalne narzędzia - u mnie najczęściej używane (jakkolwiek mam akurat 18 cm - gładkie szczęki i 10 cm - na wyjazdy rowerowe). Uznałbym to za zaj..sty prezent. 

Dokładnie tak pomyślałem choć sam mam większe rozmiary takowych ... mercedes wśród narzędzi (oczywiście nie dla kogoś brzydzącego sie śrubokrętem).. 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mitek napisał:

https://chopinvodka.pl/wp-content/uploads/2023/06/ChopinVodka_Zdobienia_Personalizacje.pdf

Wbrew pozorom fajny bardzo elegancki i oryginalny prezent. Siedlce są firma która od lata konsekwentnie przywraca wódkom należną im pozycję zniszczoną przez gówno pite za komuny i pijaków w ogóle.

Może lubi...

Pozdro

W tym temacie mam kumpla...ach stare czasy 🙂

http://bachmatiuk.pl/index.html

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...