Skocz do zawartości

ZILLERTAL 500 km tras


cezarg

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam chętne osoby na wyjazd w Alpy Austriackie Dolina Zillertal rejon oferuje ok 500 km tras ,byłem tam już parę razy i jest super. Jestem 50 latkem z woj. lubuskiego mam transport mały busik, termin wyjazdu obojętny luty lub marzec ,szukanie i rezerwacja noclegu parę dni przed wyjazdem widząc prognozę pogody (wolę słońce niż padający śnieg). Granica Olszyna przejazd przez Niemcy ,Norymberga, Monachium . Mój mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ten sezon nie dla mnie. Niestety. Serce sie rwie, nawet dosłownie, ale ciało nie daje. 🙂 Ale pomarzyć zawsze można. Zestawiłem taki mały filmik wspomnieniowy z Zillertal z 2017 r. Byliśmy tam całą rodziną. Pozbierałem kilka filmików z jazdą dzieci, dodałem ulubiony kawałek Bucharacha "I'll never fall in love again" w wykonaniu ulubionej Dionne Warwick. Rytm piosenki świetnie pasuje do rytmu jazdy córki. Filmik zrobiłem w innym celu, ale tak mi się spodobał, że nie mogę się powstrzymać przed pokazaniem go tu.

https://youtu.be/2_n4AAgB18c?si=TmxML6MKikXKvf3U

Edytowane przez a_senior
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jan napisał:

byłem kilka razy i sam wiem że Dolina Ziller jest jedną z lepszych destynacji narciarskich w Austrii

nawet śniegu jeszcze sporo mają

https://www.bergfex.at/hintertux/webcams/

Podpisuję się pod stwierdzeniem powyżej. Chętnie bym pojechała. Piwko też mają niezłe - Zillertal Schwarzes moje ulubione 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jan napisał:

byłem kilka razy i sam wiem że Dolina Ziller jest jedną z lepszych destynacji narciarskich w Austrii

nawet śniegu jeszcze sporo mają

https://www.bergfex.at/hintertux/webcams/

Cześć

Nie wiem czy jest najlepsza bo tak lepszość zależy od wielu rzeczy, które się zmieniają w czasie i odczucia mogą być bardzo różne. dla lubiących podróżować na nartach jest atrakcyjna. Ja raczej skupiam się na odczuciach z jazdy a tu małe centra wygrywają. Poza tym jechać 1200km... gdy bliżej też można pojeździć?

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mitek napisał:

Poza tym jechać 1200km... gdy bliżej też można pojeździć?

oczywiście że można - do hali mam 20 km i  wczoraj bardzo fajnie pojeździłem a jednak ciągnie mnie w góry prawdziwe

PS

z Warszawy do Mayrhofen masz tylko 200 km dalej jak na Hochkar

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zając napisał:

Piwko też mają niezłe - Zillertal Schwarzes moje ulubione 🙂

Z takim jednym w dolinie Zillertal właśnie poszedłem do sklepu i pozwoliłem mu wybrać "bo się zna"... wybrał białe jakieś pszeniczne.. fachowiec.. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

"Nie wiem czy jest najlepsza bo tak lepszość zależy od wielu rzeczy, które się zmieniają w czasie i odczucia mogą być bardzo różne. ..."

Potwierdzam. Zillertal - jakieś 10 temu byłem zachwycony. Potem dłuższa przerwa. Odwiedziłem w zeszłym sezonie i rozczarowanie. 

 

Edytowane przez lucky_luke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Lexi napisał:

Z takim jednym w dolinie Zillertal właśnie poszedłem do sklepu i pozwoliłem mu wybrać "bo się zna"... wybrał białe jakieś pszeniczne.. fachowiec.. 🙂

Pszeniczne też jest ok - co kto lubi. Wszystkie Zillertalskie są całkiem całkiem, choć wspomnienia trzeba by odświeżyć bo też już kilka lat mnie tam nie było.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narciarsko dobrze wspominam towarzysko również, tam nie da się nudzić . Różnorodność ośrodków w dolinie,jak i ich bliskość zadowoli każdego nawet wybrednego. Pogodowo w kratę,taką trafiliśmy. Trasy raczej na twardo,dobrze i gładko przygotowane z możliwością off miejsca a miejsca ,Można bardzo dobrze pojeździć . 

Hintertux IMG_0031.thumb.jpeg.1cb9c053aef6c82535edf6752ceaddfb.jpeg

Hoch… szeroko,pusto oj można się bawić IMG_0359.thumb.jpeg.291745e72da35969cfc03b2510a731bc.jpeg

IMG_0356.thumb.jpeg.610fef1811d29c05a8c81a6708c60fbb.jpeg
 

…została Arena,z chęcią w grudniu mogę tam wrócić nie pogardzę oj nie  🫣 👍

Ogólnie charakterny pils ... nie urywa IMG_0124.thumb.jpeg.287165c0f8803c608d69dbb2d7437de1.jpeg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...